Terriërs in de hoofdklasse! Wat zijn jullie kanjers!!! De Terriërs Dames 1: Hoofdklasse! SPORT Van harte gefeliciteerd met deze fantastische prestatie! 19 Hockeydames schrijven historie voor de club en Heiloo Als kersje op haar taart benutte de jarige Lieke Bas een strafbal Dat Dames 1 van de Terriërs van ongekend niveau is, is in Heiloo en omgeving al een aantal jaren bekend. Inmiddels weten ze het ook in Rotterdam. En volgend seizoen in de hele Hoofdklasse! Rabobank. Een bank met ideeën. www.rabobank.nl/nkl www.facebook.com/rabobanknkl Rabobank UITKIJKPOST 23 MEI 2012 Welgemeende felicitaties van de burgemeester. Foto: Ricardo Marcker Vervolg van voorpagina Even mocht Rotterdam zondag hopen, na him 0-1 voorsprong. 'Ik ben in al die jaren niet gauw boos geweest, maar deze keer in de rust wel. We speelden veel te slap, we misten de concentratie. Ik heb ze toen voor gehouden: als jullie jezelf zo'n wedstrijd bezorgd hebben, jezelf zo'n kans hebt gegeven op promotie, grijp die kans dan.' De donderspeech hielp. Lieke Bas maakte de gelijkmaker en dat dreef de steim van de aanhang tot nog grotere hoogte. Pauline Slinger zette Terriërs op 2-1, waardoor de fans al bijna helemaal niet meer te houden waren, en als kaarsje op haar taart, benutte de jarige Lieke Bas vlekke loos een strafbal: 3-1. Hoofdklasse. En daar was niets op af te dingen. De Terriërs waren gewoon de beste. Het commentaar van Lieke Bas: „Verzin maar wat, ik ga feesten. Noemden Rotterdammers mij 'goliath'? Ach. Wie heeft er ook al weer gewonnen?" De Rotterdammers waren in diepe tranen. Coach Marijn Petermeijer was realistisch: „Individueel zijn wij sneller en handiger, maar daarmee alleen kom je er niet. Terriërs is mentaal een sterkere ploeg met meer ervaring en wordt beloond voor een sterk seizoen." Voorzitter Roemer Boogaard van De Terriërs was uiteraard ook dolblij met het succes: „Het is fantastisch. Wat Jisse zegt klopt. De Hoofdklasse is in de geschiedenis van onze kleine club imiek. Het is misschien een voorbeeld voor andere clubs, ook buiten het hockey, dat je met wei nig geld ver kimt komen. Het team bestaat vrijwel alleen uit eigen jeugd. En het toont ook het belang van sport voor de jeugd en het plezier dat ze daarmee hebben. Terriërs staan voor een spannende periode, maar we laten ons niet gek maken. We blij ven dat nuchtere kluppie." 'Na. een fantastisch seizoen 2011/2012 hebben de dames 1 van onze hockeyver- eniging De Terriërs ons nog een fantas tische apotheose van de competitie gege ven. Ik heb het afgelopen seizoen een aantal wedstrijden gezien. Onder andere de wedstrijd thuis tegen Push, waarbij het er al. een beetje om ging of de promo tiewedstrijden gehaald konden worden. Er werd jammerlijk verloren. Toch hiel den onze dames de moed erin en waren nog meer gemotiveerd om die pl.ay ojfs wel te halen. Zondag 13 mei was het zover: cle eerste beslissingswedstrijd uit een 'best of three' tegen de dames van Rotterdam, Een regelrechte thriller, die, na verlenging, uiteindelijk eindigde met het winnende doelpunt van Terriërs. De eerste wedstrijd was binnen. Daarop volgde in Rotterdam de tweede wedstrijd Natuurlijk hoopten we op een winstpar tij van Terriërs, maar dat zat er helaas niet in. Alhoewel helaas.Er moest nog een derde wedstrijd worden gespeeld in Heiloo. En gelukkig maar. Wat een fan tastische wedstrijd is dat geworden. Met meer dan 1000 (duizend!) supporters om het veld kwamen de Terriërs eerst nog achter, maar in de tweede helft van de wedstrijd gingen onze meiden hele maal 'los'. Mijn collega-burgemeester uit Bunnik stuurde mij, naar aanleiding van mijn twitterberichten over de wed strijd, een bericht: 'ik word zelfs nerveus van dat hockey van jou, 'Dat is meeleven! De supporters langs het veld zongen 'wie niet meespringt is niet Geel', dus sprong ik ook mee om de dames aan te moedi gen. Al die mensen langs cle kant, a.1 die mensen die zich jarenlang hebben inge zet om het succes van dames 1 mogelijk te maken (coach, trainers, verzorging, bestuur, vereniging) verdienen een groot compliment. De meiden in het veld heb ben cle 'wedstrijd tegen Rotterdam zondag 20 mei (nu, a.1 een historische clatum voor Heiloo) terecht gewonnen. Een groot feest barstte los. De dames 1 hebben cle club en Heiloo op cle kaart gezet. Ik bedank jul lie voor het geweldige seizoen, voor cle inzet die jullie hebben getoond in a.1 die jaren en wens jullie heel. veel succes in cle hoofdklasse! Ik blijf jullie volgen. Jullie zijn echte kanjers!' Hans Romeyn, burgemeester van Heiloo De Rotterdammers barsten in tranen uit als Lieke Bas een strafbal benut. Foto: Ricardo Marcker Foto: Ben Flaeck- Flockeyfotografie.nl w eigen sponsorbord langs onze velden K''1» op vwvw.hvdeterriers.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 19