Feest in Overkerck Luilakdag bij Bolten Verf Wand Scootmobielcursus in Heiloo Alewijn Ott kanshebber Autobedrijf van het Jaar H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING Pinksteren in de kapel van de GGZ-NHN Boekenmarkt Trefpunt Avondvierdaagse Heiloo 2012 Honderd op de Vennewatersweg Proefles Taichi Bewegen op Muziek Naar de Lavendel Ontbijt met de Gezelschapsbank AZ/AFAS stadion Brandweerkazerne Alkmaar Koffieklets in Egmond Zondagmiddag Café UITKIJKPOST 23 MEI 2012 HEILOO - Zondag wordt om 10.00 uur in de kapel van de GGZ- NHN een woord- en communie viering gehouden met Marie-José als voorganger en de zang groep onder leiding van Leonie Hennekens voor de muziek. Na de dienst wordt afscheid geno men van secretaresse en koster Elly Lurvink. HEILOO - Op zaterdag 26 mei van 10.00 tot 13.00 uur is er weer de maandelijkse boekenmarkt in het Trefpunt, aan de Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. De entree is gratis. De opbrengst is zoals altijd bestemd voor de door de Stichting Vrienden Ouderenwerk Heiloo georganiseerde sociaal culturele activiteiten en goede doelen. Als u nog boeken en pla ten heeft, die u kwijt wilt, kunt u ze altijd naar het Trefpunt in Heiloo brengen, dat op werkda gen van 09.00 tot 17.00 uur open is. Mocht dit te bezwaarlijk zijn, dan kunt u ook bellen, tel. 072- 5331297 en er wordt een afspraak met u gemaakt om ze op te halen. HEILOO - Van 19 tot en met 22 juni is de Avond-4-daagse in Heiloo. Insehrijfavonden zijn 4, 5 en 6 juni van 19.00 tot 20.00 uur in de Radboudsehool (ingang schoolplein Breedelaan). Inschrijving is ook mogelijk via www. avondvierdaagseheiloo. nl. Dit grote evenement is alleen mogelijk dankzij veel vrijwilligere. Wilt u zich ook inzetten voor dit evenement? Neem dan contact op met het secretariaat op tel. 072- 5337150 of e-mail naar a4daag- seheiloo@hotmail. com. HEILOO - Maandag 14 mei heeft de politie diverse snel heidscontroles gehouden. Ook in Heiloo was het raak. Op de Vennewatersweg hebben de agenten maar liefst 109 snelheids- overtreders bekeurd. In totaal passeerden 665 bestuurders de onopvallend opgestelde radar auto. De hoogste snelheid die werd gemeten was 104 kilometer per uur, teiwijl op deze weg met naastgelegen fietspad maximaal vijftig kilometer per uur is toege staan. Alle betrokkenen krijgen him boete thuisgestuurd. HEILOO - Uitslapere komen op Luilak bij Bolten Verf Wand gewoon aan him trekken, want op zaterdag 26 mei (van 09.00 tot 17.00 uur) is het dit jaar voor de verandering de hele dag feest bij Bolten Verf Wand. Toch loont het wel degelijk de moeite om er bijtijds bij te zijn. Want de eerste tien klanten, die op deze Luilakzaterdag uit het brede assortiment aan verf producten en schildermaterialen, behang, zonwering, raamdeeoratie en vloeren bij Bolten Verf Wand voor minimaal 250,- besteden, ontvangen een cadeaubon ter waarde van maar liefst 100,-! Eigenaar Chris Asma maakt er, net als voorgaande jaren, weer een gezellige dag van en onthaalt alle bezoekers met een drankje en een hapje. Dus bent u, ondanks de her rie, door het kabaal van Luilak heen geslapen, dan maakt u toch kans op zo'n gigantische cadeaubon van Bolten Verf Wand, Westeiweg 259, www.boltenverfenwand.nl. HEILOO - Dinsdag 5 juni houdt Veilig Verkeer Nederland een training voor scootmobielberij- ders bij Tennisvereniging Dors Sports aan De Dors 5-7 1852 RG in Heiloo. De cursus is bedoeld voor de inwoners van Heiloo. De les wordt in de zaal en op het parkeerterrein gegeven. Meenemen: de eigen seootmobiel. Wat wordt er in de cursus gegeven: Praktijk en theorie, namelijk; 1. voertuig: bedie ning, 2. voertuigbeheereing: rijden, 3. voertuigbeheereing: manoeuvre ren, 4. voertuigbeheereing: speci ale situaties, 5. voertuigbeheereing: verkeersinzieht, 6. verkeereles en tekens. De cursus is gratis, even als koffie en thee. Op 5 juni start de oehtendgroep om 09.00 uur en de middaggroep om 13.30 uur, maar vol is vol. U kunt opgehaald worden met uw seootmobiel als u in bezit bent van een WMO pas, Bios-groep tel. 0900-8878 of OV taxipas. Donderdag 13 septem ber is er de temgkomdag voor de seootmobielrijders van Heiloo, waarbij een route wordt gereden in de omgeving. Opgeven voor de cursus kan via tel. 072- 5336360 of 072- 5330725 (Veilig Verkeer Nederland). HEILOO - Na een maandenlange race zijn tien onafhankelijke BOVAG- autobedrijven, waaronder Autobedrijf Alewijn Ott uit Alkmaar genomineerd voor de titel Autobedrijf van het Jaar 2012-2013'. Deze verkiezing, op initia tief van BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven, wordt dit jaar voor de zesde keer gehouden. Op dinsdag 2 oktober wordt bekend gemaakt welk van de tien autobedrijven de verkiezing wint en zich een jaar lang Autobedrijf van het Jaar 2012-2013' mag noemen. Consumenten konden van begin maart tot eind april dit jaar him stem uitbrengen op één van de 3.400 bij BOVAG aan gesloten onafhankelijke autobedrijven. De beoordelingscriteria zijn service- bereidheid, vriendelijkheid, deskimdigheid en de verhouding tussen prijs en prestatie. Ook werd een rapportcijfer gegeven voor de algemene waardering. Dankzij een koppeling met de BOVAG-reviewtool Klantenvertellen is vast gesteld dat klanten deze tien halve finalisten gemiddeld een waarderingscij fer van 9,3 gegeven hebben. De tien autobedrijven met de meeste stemmen, waaronder Autobedrijf Alewijn Ott, kunnen dan ook met him nominatie zeggen dat zij een ware fanclub hebben opgebouwd. Ondernemer Winfred Noorn van autobedrijf Alewijn Ott uit Alkmaar is aangenaam verrast door de nominatie. „Toen ik hoorde dat ons bedrijf zich tot de halve finalisten mag rekenen, ging het dak eraf. Wij zijn ontzettend blij met deze halve finale plek en alle aandacht die we hiermee krijgen. Een betere bevestiging van onze klanten, die zo massaal op ons bedrijf hebben gestemd, is niet mogelijk! De waardering die ons team krijgt voor het jarenlang hard werken is iets waar wij echt super trots op mogen zijn!" De genomineerde bedrijven krijgen bezoek van een onafhankelijke deskundige, die aan de hand van een uitge breide checklist het betreffende onafhankelijke autobedrijf in kaart brengt. Mede aan de hand van de resultaten van de checklist selecteert een vakjury vervolgens drie finalisten. Eind augustus wordt bekend gemaakt welke auto bedrijven er doorgaan naar de finale. HEILOO - Dinsdag 15 mei vond er in woonzorgcentrum Overkerck een feestelijke gebeurtenis plaats. Het was op die dag namelijk precies vijftig jaar geleden dat 'Huize Overkerck' werd geopend. Voor vrijwilligere was er in de ochtend koffie met gebak. Daarna was het de beurt aan de bewoners die onder het genot van een hapje en een drankje getuige mochten zijn van een toespraak van Lueien van Ruth, bestuurder van ViVa! Zorggroep, die de bewoners van harte feliciteerde met dit heuglijke feit. Daarna was er de onthulling van Sara, een speciaal door Bep Dekker, beeldend kunstenaar uit Waarland, gemaakt kunstwerk ter herinnering aan het 50-jarig bestaan van Overkerck. De onthulling werd gedaan door wethouder Ouderkerken en mevrouw Holwerda, een 83-jarige bewoonster van Overkerck, die ook nog een aantal toepasselijke woor den sprak. Het was de hele dag feest in Overkerck. Na een gezellige middag met Jerry de entertainer en het buffet, dat door zowel bewoners als mede werkers als heerlijk werd ervaren, ging iedereen weer moe en voldaan huiswaarts. De onthulling van het kunstwerk werd gedaan door wethouder Ouderkerken en bewoonster mevrouw Holwerda. Aangeleverde foto STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Op een ontspannen manier inspanning leveren, ervaar het door het te doen. Meld u aan voor de gra tis proefles op donderdag 24 mei van 14.00 tot 15.00 uur in het Trefpunt. Een nieuwe serie lessen start in september. Taichi Qigong maakt je bewust van je lichaamshouding en de wijze waarop het lichaam op inspanning en spanning reageert. Voor opgeven en/of informatie kunt ubellen tel. 072-5331297. Een gratis proefles Bewegen op Muziek wordt gegeven op dinsdag 5 juni van 10.00 tot 11.00 uur. Bewegen op muziek is bedoeld voor mensen met (lichte) bewegingsproblemen. De oefeningen doen we op en bij een stoel, of met materialen als bal, hoepel en stokken. De docente geeft balansoefeningen voor bewuster bewegen en enkele herhalingsoefe ningen voor thuis. Voor informatie en/of opgeven bel 072-5331297. Op dinsdag 3 juli zet de touring car koers naar Viva Lavendula te Marknesse. Via de dijk Enkhuizen- Lelystad eerst een prachtige tocht langs het water. Pluk uw eigen lavendel tijdens een wandeling. Ook krijgt u een rondleiding, film en een demonstratie destillatie, de winning van etherische olie uit lavendelbloe men. Bij deze tocht kunnen ook mensen in rolstoel met begeleider mee. Vertrek Trefpunt 12.30 uur, ook opstapmogelijkheid Egmond aan Zee. Terug om 18.00 uur. Prijs: zonder rolstoel: 19,95, met rolstoel en met begeleider samen 29,50; voor allen inclusief koffie met een lavendel petitfour, rondleiding en informatiefilm. Reserveren via tel. 072-5331297. Op donderdag 7 jimi gaan we gezellig met elkaar ontbijten bij de Herna. Voor slechts één euro krijgt u een kop koffie, een croissant met jam en een broodje met ei en bacon. We ontmoeten elkaar om 09.00 uur bij de Herna op t Loo. Graag even vooraf doorgeven dat u komt, bel Claudia Spit op tel. 072-5331297. Op donderdag 12 juli van 14.00 tot 15.15 uur kimt u het echte AZ gevoel beleven tijdens een rondleiding door het AFAS stadion. Wat is leuker dan de grasmat van dichtbij te zien en te ruiken. Hoe ziet de pereruimte er precies uit? U meldt zich bij aan via tel. 072-5331297 en gaat op eigen gelegenheid naar het stadion. De kosten bedragen 10,-. Wilt u ook een kijkje nemen bij de brandweerkazerne? Dat kan op vrij dag 27 juli van 10.00 tot 12.00 uur. U krijgt een rondleiding, er wordt een informatiefilm vertoond en bij goed weer is er een demonstratie van de hoogwerker. Voor deelname moet u wel goed ter been zijn. Schrijf tij dig in via tel. 072-5331297. U gaat op eigen gelegenheid naar de brand weerkazerne aan de Heldereeweg 9 te Alkmaar. De kosten bedragen 2,50, inclusief een kopje koffie. U bent van harte welkom bij de koffieklets op woensdag 6 jimi van 3 tot 4 uur in het strandpaviljoen De Schelp in Egmond aan Zee, strand- afgang bij de reddingsbrigade. Koffieklets is onder auspiciën van de Gezelschapsbank. Consumpties zijn voor eigen rekening. Op 3 jimi is in het Trefpunt tussen 13.30 en 16.30 uur het zondagmid dagcafé weer geopend.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 7