Aart en Bep Slegh 60 jaar getrouwd Blije winnaars trekking Ik Winkel in Heiloo J3 BORDEN A P E L L A Plusactiviteiten Wij feliciteren alle 206 winnaars Rietveld Makelaars deze week in Bedrijf Belicht Heiloo 5 „,-r Gert van Beek in Bibliotheek 1 Heiloo Heiloo Programma 2014 - 2015 Breed cursusaanbod voor jong en oud Zie bijgesloten programma bij deze editie www.plusactiviteiten.nl Tel: 0251 - 67 18 37 computerlessen-creativiteit- educatief-gezondheid-hobby en vrije tijd-muziek-talen-sport-typen- kunstzinnige vorming en persoonlijke verzorging-lezingen en workshops Gewijzigde aanlevertijden voor de Uitkijkpost van 11 juni: Redactie en advertenties graag inleveren vrijdag 6 juni uiterlijk 12.00 uur De Uitkijkpost is gesloten op 9 juni - 2e Pinksterdag van onze kassabonnenspaaractie www.ikwinkelinheiloo.nl Profiteer ook van de kracht van VAN DER BORDEN MAKELAARS judoka's vallen in de prijzen Omdat ieder vaarwel bijzonder is... VX (072)5351000 Voorzitter Henk Ursem reikt onder toezicht van notaris Gerard van Leersum de dolgelukkige winnaar Michel Mannes vijf flappen van 200 euro uit. Foto: Caroiien Breed HEILOO - Zaterdag regende het prijzen bij de zonovergoten trekking van de geslaagde kas sabonnenactie van Stichting Ik Winkel in Heiloo op het Stationsplein in Heiloo. Op het plein heerste een gezellige drukte: muziek, volle terrasjes en alleen maar blije gezichten! De 206 winnaars van de trek king op maandag 26 mei konden om 12.00 uur hun prijzen in ont vangst nemen. Reden genoeg om daarna nog even te blijven. Want om 13.00 uur begon de trekking van de hoofdprijzen, uitgevoerd door notaris Gerard van Leersum. De presentatie werd verzorgd door Herman Jager. In elke spaareategorie (250, 500 en 1000 euro) werden drie win naars getrokken. De derde prijs in de 250 euro categorie, een zon nig dagje eabrio rijden, ging naar Corrie van Veen uit Heiloo. De tweede prijs, een volle boodsehap- penkar ter waarde van 150 euro, werd gewonnen door Corry van Brevoort. En de geldprijs van 250 euro was voor Liesanne Erents uit Egmond-Binnen. In de 500 euro categorie werd Ria Voerman verblijd met een dinerbon voor twee personen. De tweede prijs, een volle boodsehap- penkar, was voor Ria Smit en de geldprijs van 500 euro ging naar een blije Joke Harren uit Heiloo. In de 1000 euro categorie was een waardebon van Mascotte Mode (waarde 150 euro) voor Daphne van Baarsel en de volle boodsehap- penkar ging naar Agnes Van Dam (opgehaald door dochter Tineke). De dolgelukkige winnaar van de geldprijs, 1000 euro cash, was Michel Mannes uit Heiloo. Hij kon zijn ogen bijna niet geloven toen hij vijf flappen van 200 euro kreeg uitgereikt door Henk Ursem, voor zitter van de Stichting Ik Winkel in Heiloo. Een zeer welkome aan vulling op Michels vakantie naar Spanje! Alle 206 inzamelzakjes deden weer mee om de loting voor de extra hoofdprijs: een half jaar gra tis en onbezorgd autorijden in een flitsende Opel Adam. De winnaar hoeft er zelf alleen maar brandstof in te gooien. Als winnares Els van Riel-Vrijburg uit Heiloo terugkomt van haar vakantie, wacht haar een aangename verrassing! Een goede vriendin van haar nam de prijs namens haar in ontvangst. De Stichting Ik Winkel In Heiloo kijkt terug op een succesvolle actie die zeker voor herhaling vatbaar is! Meer informatie: www.ikwinkelinheiloo.nl. Burgemeester Hans Romeyn feliciteerde het echtpaar met bloe men en een cadeau. Foto: Caroiien Breed HEILOO - Maandag 26 mei, een dag na hun officiële trouw dag (25 mei), kregen Aart en Bep Slegh bezoek van de burgemees ter. Hans Romeyn feliciteerde het echtpaar met bloemen en een cadeau met hun 60-jarig huwelijk. Aart en Bep voelen zich Heilooërs met een Texels hart. Want beiden zijn ze geboren en getogen op Texel. Herinneringen aan hun 'eerste' ken nismaking zijn er volop. Want Aart en Bep kennen elkaar al hun hele leven: ze groeiden op in dezelfde straat. In hun tienerjaren deden ook Bep en Aart mee aan het plaatse lijke gebruik, dat jongeren elkaar op vrijdagavond buiten ontmoeten. „De meisjes en de jongens liepen dan met elkaar op tot het einde van het fietspad. Ik kreeg Aart aan mijn zijde." En van die plek is hij nooit meer geweken! Ook niet toen hij in Nederlands-Indië was; hij schreef Bep iedere dag een brief. Aart heeft een afwisselende carrière in de zui vel; bij de Melco tot en met de latere Campina. Op Texel haalde hij melk bij de boeren op en runde hij samen met Bep in Den Burg een winkel tje aan huis met zuivelproducten. Daarna hebben ze 11 jaar in Den Helder gewoond. En het was de zui vel die het echtpaar naar Heiloo deed verhuizen, waar Aart een baan kreeg in de Campina melkfabriek. Het echt paar heeft vier kinderen ('allemaal dochters') en twee kleinkinderen. Bep heeft in Heiloo jarenlang in het plaatselijke filiaal van de bekende textielketen gewerkt en was lange tijd vrijwilligster in Het TrefpuntEn Aart, 84 jaar jong, klimt met zijn fiets- maten ('de jongens') drie keer per week op de pedalen voor een rondje Noord-Holland. Zo'n 100 kilometer per 'rondje' is geen uitzondering! adverte ntie ONTVANGEN? BEL DONDERDAG TOT I5.OO UUR: 0226 33 10 20 (rODI VERSPREIDING Bv) KIJK OOK OP WWW.UITKIJKPOST.NL JAARGANG 78 NUMMER 23 HennyStoop J uitvaartverzorging Heiloo e.o. telefoon: 072 532 0345 \J VAN DER sinds 1933

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 1