SportFair in Castricum MTB-er Dennis van Dalen eenzame winnaar MTB Bokaal GP Classic toertocht over honderd kilometer Eileen Groenland levert topprestatie SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Vooralle inwoners van de gemeente Castricum Spinningmarathon voor zwembad Dampegheest in Limmen De Foresters winnaar HSV zomertoernooi Eileen Groenland snelt in Utrecht naar record 15 AUGUSTUS 2012 MOUNTAINBIKEN LIMMEN - Dennis van Dalen uit Assendelft heeft donder dagavond 9 augustus op vrij eenvoudige wijze de bloemen mee naar huis mogen nemen voor zijn winst in de tweede rit om de Hetteling de Vries Schildersbedrijf MTB bokaal. De M.T.B. wedstrijden in Limmen aan de Pagenlaan, waarvan de orga nisatie in handen is van de Stichting Kids and Parents Biking (KPB), blijven bij de regionale renners, ondanks de vakantieperiode, erg in trek. Onder ideale weersomstandig heden wist direct na de start Dennis van Dalen zich uit de groep los te maken. In het verdere verloop van de koere kon de concurentie hem geen pijn doen; Van Dalen was weg en bleef weg. Spannender was de strijd tussen Akersloter Ed Kerkhof en Willem Volkers uit Waarland en de even later uit de achterhoede opdoemende Egmonder Henk Jan Verdonk. Rondenlang en op het scheipst van de snede vond het gevecht om de overige ereplek- ken plaats. Uiteindelijk moest Ed Kerkhof het hoofd buigen voor het geweld van Volkers. Ook Henk Jan Verdonk wist Kerkhof nog te ver schalken, maar een bedreiging voor de tweede plek van Volkers was te laat en daardoor moest Verdonk zich tevreden stellen met een mooie en welverdiende derde positie. REGIO - Zaterdag 8 septem ber wordt er een SportFair in Castricum gehouden. Dit vindt plaats bij Vitesse '22 op Sportpark de Puikman en bij Healthcenter Full of Life. Deze feestdag voor de sport wordt gehouden van 11.00 tot 15.30 uur. De SportFair in Castricum is een sportpromotiedag waar inwoners uit de regio Castricum van alle leeftijden op een aantrekkelijke wijze kennis kunnen maken met verschillende sporten. Dit gebeurt onder andere door middel van cli nics, indrukwekkende demonstra ties en een sportboulevard. Het is een evenement vóór de sport en dóór de sport. Zien en meedoen is het motto. Tijdens deze dag vindt er een programma plaatst waar bij u onbeperkt mee kan doen aan alle sporten en kunt kijken in het Sportcafé, op de Sportboulevard of bij Forte Kinder Funpark. De toegang tot de SportFair is gratis. Ook is er een aantal aangepaste sporten aanwezig. MEE verzorgt tevens een programma voor men sen met een beperking. De start is gezamenlijk op zaterdag om 11.00 uur, met een warming up met voor malig olympisch hockeyer Floris Jan Bovelander. Daarna kunt u meedoen aan verschillende sporten naar keuze. Van 12.00 tot 15.00 uur vindt er tevens een spinningmara- thon voor het goede doel plaats. U kimt meedoen voor een, twee of drie uur. De kosten zijn 10,- per uur. Dit geld gaat naar het zwembad Damphegeest in Limmen. Zij krij gen volgend jaar geen subsidie meer en als er niets gebeurt moeten zij hun deuren sluiten. U kunt zich voor de spinningmarathon opge ven door een mail te sturen naar info@fulloflife.nl. Wilt u als sportvereniging ook uw sport promoten op de SportFair? Neem dan contact op met sanne@sportfair.nl. Voor meer informatie over de SportFair in Castricum kunt u terecht op www. sportfair.nl of u kunt een mail stu ren naar sanne@sportfair.nl. HEILOO - Afgelopen vrijdag heeft Eileen Groenland wederom een prestatie van formaat neergezet. Op de 1500 meter liep de dame van atletiekvereniging Trias naar een nieuw persoonlijk record van 4.56,85 seconden. De pupil van Peter Appelman liep in Utrecht onder perfecte weersomstandigheden. Lisanne De Witte won in Utrecht de beide sprintafstanden. Op de 100 meter liet De Witte een tijd noteren van 12.43 seconden. Op de 200 meter liep de 19-jarige wederom onder de 25 seconden (24,92 seconden). Aankomende vrijdag zal de laatste zomeravond wedstrijd gehou den worden bij en door A.V. Trias. Om 19.00 uur kunt u de regi onale en nationale toppers live in actie te zien. Aangeleverde foto HEILOO - Zondag waren de finale's van het 24ste HSV- zomertoemooi, waarin De Foresters 1 en 2 het opnamen tegen VIOS-W 1 en 2. Het eerste elftal van De Foresters won haar wedstrijd met 3-1, het tweede efltal was met 6-1 te sterk. Het toernooi begon eind vorige week, toen de eerste en tweede elftallen van De Foresters en FC Uitgeest elkaar troffen. Vooral de wedstrijd van De Foresters 1 viel op: na een 4-0 tussenstand werd er met 4-2 gerust en in de tweede helft werd het nog veel gekker: binnen korte tijd liep De Foresters uit naar 7-2, om in het laatste kwart van de wedstrijd bijna nog in problemen te komen. Er werd uiteindelijk met 7-5 gewonnen. Na afloop werd Niels Haring door voorzitter Michel Engelsman bedankt voor zijn inzet in deze periode bij HSV. Komende zondag begint de beker competitie voor De Foresters en direct staat de wedstrijd tegen de interessantste tegenstander uit de poule op de agenda: W Limmen. De wedstrijd wordt gespeeld op Het Vennewater en begint om 14.00 uur. De toegang is gratis. De Limmer IJsclub houdt de jaarlijkse fietstocht. Aangeleverde foto aanhouden. Hierdoor zal het gemid delde uitkomen op circa 25 kilome ter per uur. Naast twee voorrijders zullen op de achterste rij twee rijders ervoor zorgen dat de groep keurig bij elkaar blijft. Het wordt dus geen race! De tocht gaat over rustige wegen door Noord-Holland waar de meeste van de deelnemers op eigen gelegenheid niet zo snel zullen komen. Halverwege is er een koffie- stop gepland. De deelname aan de tocht is gra tis. Zondag 2 september, vertrek 08.00 uur vanaf Hoogeweg 72, Heiloo (kantoor GP LIMMEN - Op zondag 2 septem ber houdt de Limmer IJsclub de jaarlijkse fietstocht over 100 kilometer. Ter ere van de kledingsponsor van de Limmer IJsclub, is deze tocht in 2008 omgedoopt in de 'GP Classic'. Naast leden en donateurs van de Limmer IJsclub zijn ook werkne mers van GP Groot nadrukkelijk uit genodigd om aan deze tocht deel te nemen. De GP Classic is een recre atieve tocht met voorrijders die een tempo van 27-28 kilometer per uur De deelnemers aan de MTB bokaal in Limmen. Links vooraan bij de start de latere winnaar Dennis van Dalen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 13