Ebooks vanaf nu te koop bij De Schrijverij Winnaars 500,- bij winkelactie 't Loo Puk alweer 4 jaar! Isabeau bodyfashion bestaat 5 jaar Zeiss-actie bij Zonneveld Optiek Heiloo H E I L O O 11 INGEZONDEN MEDEDELING Marjan van den Berg Zondagmiddag Café Workshop Picasa Workshop Fotoboek Fotoshow op CD DVD Sierknippen kerstkaarten Tot t laatst de baas Sjaalknopen Sinterklaasfeest Lichtjestoer Alzheimercafé UITKIJKPOST 7 NOVEMBER 2012 HEILOO - Iedereen die een ebook cadeau wil doen wordt nu op zijn wenken bediend. Vanaf heden zijn er ebook download cards van QINQO te koop. Op deze cadeaukaart staat een code waarmee de ontvanger thuis het gekochte ebook kan downloaden. De eerste 48 titels die in deze vorm beschikbaar komen zijn van grote auteurs uit binnen- en buiten land. Voorbeelden zijn de nieuwe boeken van Geert Mak, Arthur Japin, Camilla Lackberg, Tom Clancy en David Baldacci. Ook Hilaiy Mantel, die onlangs de Booker Prize heeft gewonnen met Het boek Henry, ontbreekt niet. „Er komen drie typen cadeaukaarten", aldus Ingrid Dorrestein van De Schrijverij. „Dat zijn titelkaarten, waarmee één bepaald ebook kan worden gedownload. De zogeheten auteurskaarten, waarmee de lezer een keuze kan maken uit het oeuvre van een schrijver. En met genrekaarten is de keuze nog groter, zoals in thrillers, kinderboeken of historische romans van ver schillende schrijvers. Daarbij worden de ebooks steeds aangevuld met actu ele titels." Ingrid vertelt verder: „Een ebook cadeau geven was tot op heden onmogelijk en wij brengen daar nu gelukkig verandering in. Door de prach tige uitvoering van de ebook download cards veiwachten wij dat de kaarten met Sinterklaas en Kerst een hit zullen worden." Vanaf nu te koop bij De Schrijverij, Heerenweg 199 te Heiloo. HEILOO - De winkeliers van win kelhof 't Loo zijn in oktober de 500,- contant actie gestart, die nog tot eind november duurt. Klanten kunnen hierbij elke maand 500,- aan kassabonnen opsparen, die in dezelfde maand besteed zijn bij winkels in winkel hof 't Loo. De kassabonnetjes kan men in een zakje verzamelen en, voorzien van naam en contactgege vens, in de daarvoor bestemde bus in 't Loo deponeren. Hiermee maakt men kans om ditzelfde bedrag in contanten te winnen! Vrijdag 2 november vond in de lunchroom van de Hema de prijs uitreiking van de maand oktober plaats. Atie Apeldoorn, Cora van Duivenvoorde, mevrouw Laurent en Anja Smit werden verblijd met rij kelijk gevulde manden met cadeaus en cadeaubonnen. De volgeladen winkelwagen werd gewonnen door Anja Lems en de eerste prijs 500,- in contanten) werd overhandigd aan een blije Susan Borst. De actie loopt nog tot eind november, dus spaar mee en maak ook kans op die mooie prijzen. EEESCOMFOPTZONf HEILOO - Deze maand viert Isabeau bodyfashion haar 5-jarig bestaan. Isabeau Bodyfashion heeft bewezen een uitstekende aanvulling te zijn van het aanbod van luxe kle dingwinkels in Heiloo. Sinds Isabeau Bodyfashion aan het Stationsplein gevestigd is heb ben veel dames (en heren) de weg naar de betere lingeriespeciaalzaak met zowel mooie als functionele lingerie gevonden. Een goede outfit begint toch met de juiste lingerie! Mede dankzij TV-programma's zoals Trinny and Susannah worden vrouwen bewust gemaakt van het effect van goede lingerie. Ze zien wat de juiste lingerie kan doen voor hun figuur en zelfvertrouwen! Wilt u zelf ook ervaren dat een goede BH wel lekker zit en waarom de gladde voorgevormde BH niet voor iedereen geschikt is, kom dan eens langs voor deskundig advies bij Isabeau. In verband met het 5-jarig bestaan deze maand zijn er diverse aantrekkelijke (cadeau)aanbiedin- gen. HEILOO - Normaal gesproken gaan alle kinderen als ze 4 jaar zijn naar school maar Puk mag voor altijd bij Kits Oonlie blijven! In 2008 is Kinderopvang Kits Oonlie als één van de eerste in de regio gestart met deze toen nog relatief onbekende vorm van Voor- en Vroegschoolse Educatie (WE). Kits Oonlie heeft destijds het WE programma aangepast naar een 'eigen wijze', omdat er bijvoorbeeld maar tien thema's zijn heeft Kits Oonlie er twee thema's aan toegevoegd zodat er elke maand een ander thema is. Nu, vier jaar later wordt er nog steeds met veel plezier gewerkt én gespeeld met Puk! HEILOO - Slimme mensen kie zen voor een slimme bril van Zonneveld Optiek Heiloo. Zonneveld heeft,voor mensen met een multifocale bril, in november een unieke aanbie ding. Bij aanschaf van een ZEISS- multifocale bril ontvangt u in novem ber *gratis ZEISS-'officelens-glazen' ter waarde van 488,- Een goede multifocale bril om van veraf tot dichtbij te kunnen zien is prettig. Want u werkt op de compu ter met uw bril, u leest met uw bril en u leeft met uw bril. Toch zit u nog vaak in een ongemakkelijke hou ding. Daarom kiezen slimme mensen voor slimme brillen. Voor een bril waarmee u kimt doen wat u wilt en in de meest comfortabele houding. Met de ZEISS 'officelens-glazen' stapt u binnen in een aangename lee- scomfortzone. Want alles wat zich afspeelt van dichtbij tot en met vier meter afstand ziet u met deze super slimme brillenglazen haarscherp. Zonder van houding te verande ren. Zonneveld Optiek Heiloo biedt behalve een uitgebreide collectie topmerken brillen en zonnebrillen ook een specialisme in gehoorap paraten. Al twintig jaar is Zonneveld Optiek dé specialist in Heiloo als het gaat om oogzorg en hoortoestellen. Kwaliteit, maatwerk, geavanceerde apparatuur, techniek en vakman schap staan bij Zonneveld hoog in het vaandel. Oogzorg volgens de nieuwste trends, maar altijd met een persoonlijk gevoel. *U ontvangt de superslimme brillenglazen gratis en u koopt een montuur naar keuze. Deze aanbieding geldt bij aankoop van een ZEISS multifocale bril en is geldig tot 31 december 2012. STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Komende zondag 11 november treedt Margriet-columniste Marjan van den Berg voor ons op. Over haar boekje 'Ze is de vioolmuziek vergeten'. Ook leest ze oude en nieuwe columns voor en verklapt geheimen van Sanne. Na afloop wat tijd voor een praatje en een krabbel in een boek. Aanvang 14.00 uur, entree 7,50. Op 11 november is het zondag middagcafé in het Trefpunt weer geopend van 13.30 tot 16.30 uur. Voor wie al enige ervaring heeft met het fotobeheerprogramma Picasa is er op woensdag 14 novem ber om 9.30 een workshop. Wij behandelen het beheren, bewerken en uitwisselen van foto's. Inbreng van uw ervaringen en suggesties is zeer welkom. Graag uw eigen computer meebrengen met foto's, of andere uw fotobestanden op een USB-stick. Twee uur voor 20,- en 5,- voor de handleiding. De workshop start woensdag 21 november om 09.00 uur. We down loaden een programma om digitale foto's in een fotoboek te kimnen laten afdrukken. U leert werken met lay-out, achtergrond en tekst toevoegen. Neem een USB-stick mee. Drie lessen voor 45,-, exclu sief handleiding 5,-. Deze cursus begint op woensdag 21 november om 10.45 uur. U leert van uw digitale foto's een verslag of presentatie te maken met tekst en achtergrondmuziek. En ook om een cd-rom of dvd te maken die kan worden afgespeeld op Dvd-speler en televisie. Vier lessen voor 55,-, exclusief cursusboek 24,95. Spelen met schaar en papier. Workshop kerstkaarten maken met docente Janna van Zuijlen op zater dag 24 november om 10.00 uur. De prijs is 17,50, excl. materiaal 2,-. Themabijeenkomst over laat ste wensen op dinsdag 27 novem ber. SWH in samenwerking met ANBO/KBO, in aanwezigheid van gastvrouw G.Baas en uitvaarton dernemers Henny Stoop en Gijsje Teimisssen. Het overlijden van een dierbare heeft enorme impact en veel moet in korte tijd worden gere geld. Aanvang 10.00 uur. Entree 3,75, ANBO/KBO-leden tegen inle vering coupon 2,50. Reserveren noodzakelijk, tel. 5331297. Workshop op woensdag 21 novem ber om 10.00 uur of woensdag 28 november om 19.30 uur. U leert verschillende sj aalknoop mogelij k- heden. Hetzelfde kledingstuk toont steeds weer anders. Prijs 17,50. Op zaterdag 1 december van 10.00 tot 11.30 uur wordt in het Trefpunt het Sinterklaasfeest gehouden voor opa's en oma's en him kleinkinde ren. Alle kinderen kimnen de Sint persoonlijk ontmoeten en krijgen een kadootje mee naar huis. Ook wordt er gezongen en gedanst. Aanmelden niet nodig. Entree gra tis. Stap ook op zondag 9 december om 15.00 uur bij het Trefpunt in de luxe touringcar. Voor een sfeervolle lichtjestoer door het feestelijk ver lichte centrum van Amsterdam. En terug rijden we via de mooist ver sierde weg van Nederland, dus via Landsmeer, Den lip en Purmerend. Met een pauze in Muziekgebouw aan het IJ, Restaurant Zouthaven. Prijs: 16,50. Reserveer tijdig. Het Alzheimercafe Noord- Kennemerland is op woensdag 21 november in het Trefpunt, en is bedoeld voor mensen met (het ver moeden van) dementie, him mantel- zorger en andere belangstellenden. Ontvangst vanaf 19.00 uur met (gra tis) koffie/ thee. Marise Kraaijeveld, casemanager bij Geriant gaat in op het thema 'Verschillende vormen van dementie'. Daarna is er natuur lijk gelegenheid om vragen te stellen en met elkaar in gesprek te gaan.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 11