Themamiddag 'Meer bewegen door senioren' Limmen krijgt te weinig tegen IW BESTE VERSWINKE V Keurslagerij Snel Meat^Meais Vlees, groente én maaltijden uit eigen keuken! 98 450 Keurslagerij Snel is uitgeroepen tot van de gemeente Castricum in de categorie DETAILHANDEL GROENTE VLEES Clementine mandarijnen Shoarmapakket: MAALTIJDEN Roerbakschotel India: 14 zonder pit, 10 stuks AANBIEDING 500 gram vlees 5 broodjes bakje saus ■"50 MeatkMeals AANBIEDING gebakken aardappels, kip, tikka masala, tomaat en paprika .2 S gelezen worden Allerzielen in Egmond Kerkweg 18 Limmen Tel. 072-5051263 www.snel.keurslager.nl 7 NOVEMBER 2012 UITKIJKPOST LIMMEN - De bijeenkomst vindt plaats op donderdag 15 novem ber in de Vredeburg en heeft als onderwerp 'Meer en beter bewe gen door ouderen'. Het onderwerp is een initiatief van de Unie KBO in Den Bosch en andere Ouderenbonden. De leiding is in handen van Maria van Tol uit Katwijk, ZH. Ook een fysiothera peut zal aanwezig zijn. De themabij eenkomst gaat over meer bewegen, wat bewegen doet met senioren en hoe te starten met (meer) bewegen. Voor de pauze krijgen de aanwezi gen informatie over wat bewegen kan doen en welke voordelen het biedt. Daarnaast wordt informatie geboden over welke beweegaetivi- teiten er zoal zijn en tips over hoe te starten met meer bewegen. Ook bewegen voor mensen met een (chronische) aandoening komt aan de orde en er is uiteraard de moge lijkheid daarover vragen te stellen aan de Inleider. Na de pauze maken de deelnemers kennis met enkele eenvoudige beweegoefeningen. Ze gaan tijdens de bijeenkomst oefenen en leren hoe de oefeningen thuis toe te passen. Senioren uit Limmen en omgeving zijn welkom op deze mid dag, die zoals gebruikelijk wordt gehouden in De Vredeburg en begint om 14.00 uur. EGMOND - Het Vocaal ensemble Cappella Nova uit Amsterdam geeft op zondag 11 november om 14.30 uur een bijzonder concert in de Abdijkerk te Egmond-Binnen. Het concert staat in het teken van Allerzielen. Het ensemble zingt geestelijke motetten van Heinrieh Schiitz (1648) en Johann Hermann Sehein (1623). Beiden gelden als grote voorgangei's van Johann Sebastian Bach. De teksten zijn toepasselijk: 'Zij die in droefheid zaaien, zullen met vreugde oogsten', 'Niemand leeft voor zichzelf, niemand sterft voor zichzelf. Tot slot klinkt het wereldlijke Requiem van Peter Cornelius (1872) 'Seele, vergiss nicht die Toten'. Dirigent Jurjen Vis geeft korte toelichtingen. www.cappellanova.nl. Egmond- Binnen, Abdijkerk (Abdijlaan 26, 1935 BH), zondag 11 november om 14.30 uur. Toegang gratis, vrij willige bijdrage. Voetbal LIMMEN - Limmen heeft zon dag op sportpark Dampegheest belangrijke punten verloren. Tegen nummer 3 IW werd het 2-3. Limmen kreeg de meeste kansen, maar wist er één min der te benutten dan IW. De ogen van de Limmenspelers waren na afloop vooral gericht op leidsman Wiedijk. Limmen startte goed aan de wed strijd en juist op het moment dat de 1-0 eraan zat te komen, scoorde IW. Via een getoucheerd schot kwam de bal voor de meegekomen Jeffrey Gits, hij kon de bal simpel binnentikken. De gelijkmaker volgde snel. Jim Ruiter opende op Jeroen Veldt, die Jan Welboren voor de keeper zette. Hij twijfelde niet en schoot met links binnen. Het publiek schrok in de 54ste minuut op toen de scheidsrechter plotseling een penalty toekende aan IW. Ramon Tabois kreeg de bal op randje zestien meter op zijn elleboog waarop de scheidsrech ter besloot - tot woede van het hele Limmen kamp - de bal onno dig op de stip te leggen. Limmer- keeper Randy Seheerman stopte de inzet in eerste instantie, maar de rebound was hem te machtig. De 3-1 viel in de zestigste minuut. De nummer 10 van IW leek buitenspel te staan, maar hij mocht doorgaan van de scheidsrechter. Van dichtbij faalde hij niet. Limmen gaf niet op en startte een offensief waar enkele goede kan sen uitkwamen. Toen Emile Veldt in de negentigste minuut gevloerd werd, kon Jan vanaf de stip 2-3 aantekenen. Verder kwam Limmen echter niet. A 1 5

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 14