Roefelen met Conquista was groot succes T Kerkenveiling Limmen op 9 november ACCOUNTANTS I ADVISEURS NBA Galerie de Kapberg houdt openbare kunstveiling regio 17 NIEUWS UIT DE REGIO Keurslagerij Snel beste ondernemer van gemeente Castricum Deijle en Veldt biedt u een unieke dienst tegen een aantrekkelijke vaste prijs Gemak, betrokkenheid en kwaliteit voor een vaste prijs Vaste abonnementstarieven vanaf 89,- per maand Middelweg 68 1911 EH Uitgeest T 0251 320 848 F 0251 321 558 info@deijle-veldt.nl www.deijle-veldt.nl Meer 7 NOVEMBER 2012 LIMMEN - Het was afgelopen woensdag 31 oktober de zesde keer dat Conquista de Roefeldag organiseerde. Met dit maal een recordaantal inschrijvingen, meer dan 110 kinderen! Toen iedereen binnen was, wer den de groepen bekend gemaakt en om 13.30 uur ging de eerste van 16 groepen van start. Rond 16.30 uur kwamen de eerste kinderen alweer binnen om lekker met wat drinken en lekkere bij te komen en de bele venissen te vertellen aan je vrien den. Veel gestelde vragen waren: waar ben jij geweest?, Wat mocht je allemaal doen? Welk bedrijf vond jij het leukst? Het was een zeer geslaagde dag. Programma Conquista Zaterdagochtend 10 november beginnen de kids aan een zeepslin- ger (deel 1) Heb jij wel eens een zeepslinger zien hangen bij iemand thuis, met mooie kralen en lekker geurende zeep? Dan is dit jou kans om er zelf een te maken. Zaterdagavond 10 november is er in Club - Xtra Filmavond. Je hoeft geen dure kaartjes voor de bios te kopen om een straffe film te zien, vanavond is Conquista een ware bioscoop. Daar zit je dus helemaal goed voor niks, nada, noppes! Conquista gaat 28 november naar het Sinterklaashuis toe! Schrijf je nu in, download het inschrijfformulier op www.conquista.nl en lever hem in. Op de vrijdagavond van het ker mis weekend was er bij de Burgerij een Frisz party. Dit was een geslaagd feestje en daarom voor herhaling vatbaar. Conquista organiseert samen met de Burgerij opnieuw een Frizsz party voor 12 tot en met 15 jaar. Binnenkort begint de kaartverkoop. Houd de Conquista website face- book in de gaten! Een dagje meelopen met de brandweer? Het kan elk jaar tijdens Roefeldag! Aangeleverde foto LIMMEN - Vrijdag staat een drietal door de wol geverfde vei lingmeesters in de startblokken om de jaarlijkse Kerkenveiling tot een succes te maken. De opbrengst gaat ook voor een belangrijk deel naar de Jeugdverenigingen in het doip. Het Parochiebestuur heeft recentelijk besloten de bijdrage met een flink bedrag te verhogen waardoor de jeugd meer armslag krijgt. Het is goed om de jeugd in hun activitei ten te ondersteunen. Er ligt een catalogus klaar met 300 kavels, een ruim aanbod voor elk wat wils en voor iedere beurs. Leuke en ook bij zondere kavels zijn onder andere: solextoertochten, excursies naar Waterland en de Volgermeerpolder, brunches in de ontmoetingsruimte in de kerk, keezavonden, klaverjassen, kaarten voor AZ-Feyenoord (com pleet verzorgd!), Rondvaart en BBQ in de Eilandspolder, Rondleidingen in brouwerij Dampegheest, uiter aard met uitgebreid proeven. Heel imiek is een grote, gesig neerde foto van het WK Voetbal 1988, getekend door Marco van Basten, Ruud Gullit en Frank Rijkaard. Dergelijke grote foto's kom je zelden tegen op een vei ling. Verder zijn er nog mooie golf flights van Het Regthuys Winkel een schitterende baan net even boven Heerhugowaard. Wie paling, een taart, een fruitmand, een dinerbon of een schoonheidsbehandeling en dergelijke zoekt kan ook terecht. Kortom een zeer grote keuze aan artikelen. Regelmatig is er een Rad van Avontuur met leuke prijzen. Aanvang 19.30 uur en vrij toeganke lijk voor iedereen. LIMMEN - Zondagavond hebben John en Josien Snel tijdens een feestelijke prijsuitreiking in motel Akersloot, de Ondernemersprijs van Castricum gewonnen. Een vakkundige jury heeft gedurende een aantal maanden diverse ondernemers uit de regio beoordeeld op ondernemerschap, uitstraling en klantvriendelijkheid, en heeft Keurslagerij Snel als beste beoordeeld. De ondernemersprijzen zijn een soort Oscars voor de beste bedrijven in Akersloot, Bakkum, Castricum, De Woude en Limmen. Voor elke categorie waren drie bedrijven genomineerd. Bij het toekennen van de ondernemersprij zen lag dit jaar de nadruk op creativiteit en innovatie. Uit handen van burgemeester Mans kreeg het echtpaar de oorkonde en een mooie beker uitgereikt. „We zijn er erg blij mee en zien deze onder scheiding als waardering voor ons werk en als bevestiging dat we op de goede weg zijn", aldus een trotse Josien. Foto: Ronald Goedheer ADVERTENTIE Deijle en Veldt REGISTER BELASTING ADVISEURS I Nederlandse Rob Deijle en Frank Veldt: maandelijks weten waar je aan toe bent, ook dat is ondernemen. Slim ondernemen is sturen op de meest actuele cijfers. Daarom wilt u uw administratieve zaken op orde hebben. Deijle en Veldt voorziet in deze behoefte en biedt een compleet pakket aan diensten voor een vast bedrag per maand. Zo zijn uw cijfers up-to-date en kunt u vertrouwen op effectieve sturing. Wij zetten onze kennis en expertise graag voor u in, zodat u zich volledig kunt richten op datgene waarin u goed bent én waaraan u plezier beleeft: ondernemen. Bij Deijle en Veldt kunt u gebruik maken van aantrekkelijke vaste maandelijkse abonnementstarieven. Zo komt u niet voor verrassingen te staan en profiteert u van financiële en fiscale dienstverlening voor een scherpe prijs. Benieuwd naar uw persoonlijke maandtarief? Ga naar onze vernieuwde website en via de button "PAKKETPRIJZEN" kunt u direct het abonnementstarief berekenen. Oorkonde tanend «nor "mliTwinprvpni, Oistrinm

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 15