Tebbens in topvorm Tf F Kars Kroon derde op Noord Hollands kampioenschap judo Verlies Terriërs door zwak begin SPORTNIEUWS UIT DE REGIO sport 21 UITSLAGEN Heilooër Bas de Muijnck domineert weer in de ring TEAM Kars Kroon in actie op de West Friese Jeugd Judo Competitie. Foto: Menno Lesterhuis SCHAKEN LIMMEN - Vrijdag 2 novem ber speelde SV Vredeburg de zesde ronde van de interne competitie. Het leverde veel voorspelbare, maar ook enkele verrassende uitslagen op. In zijn partij tegen Theo Al ging Jos Admiraal, na een mislukt stukoffer, langs de rand van de afgrond. Admiraal had het nodige geluk dat Al het voordeel niet wist te bestendigen en uiteindelijk zelfs bezweek onder een wanhoopsof fensief. Jeroen Tebbens verkeerde in topvorm. In zijn partij tegen Gijs Pouw won hij met solide spel een kwaliteit en wist vervolgens op de koningsvleugel een winnende pion- nenmeerderheid te creëren. Ook Mare Voorwalt speelde ijzersterk en won van een sterker geachte tegen stander. Voorwalt veroverde keurig een pionnetje van Dick Aaljes en bouwde dat verschil langzaam maar zeker uit tot een fraaie overwin ning. Bert van Diermen en Marcel Wester vermaakten het publiek met een leuke pot schaak met wis- Heilooer Bridge Club HEILOO - Uitslagen competities in cen trum De Strandwal: donderdagavond; A-lijn: Leering-Turk62,08; 2. Fam. De Nijs 58,33; 3. Hendrikse - Uijl 57,08. B-lijn: 1. Fam. Van Wiechen 68,75; 2. Deitmers - Hutten 55,73; 3.A. Boukens - R.Neefjes 53,13. C-lijn: 1. Post-de Waard 59,38; 2. Van der Wardt - Koenders 58,33; 3. Fam. Van der Steen 57,81. Dinsdagavond: A-lijn: 1. Klerk- Stark 63,02; 2. Coebergh - Kemmere 58,85; 3. selende kansen. Aangezien geen van beiden echt kon doordrukken, was remise een logisch resultaat. Koploper Waldemar Mroz, die ook al de sterkste groep van het BALC- toemooi won, verstevigde zijn posi tie met een overwinning op Harold Ebels. In de Sieiliaanse partij ver overde wit een cruciale pion op f7, waarna de zwarte stelling snel instortte. Jaap Limmen verloor ver rassend van Piet van der Heijdt die onberispelijk profiteerde van een verkeerd berekende combinatie van Limmen. Jan Levering scoorde een nette remise tegen de sterke Ronald van der Storm, die zijn ver vooruitgeschoven paard niet aan de praat kreeg. De opmars van Hans de Goede werd gestuit door de slimme Niels Hageman. Met zorgvuldige zetten creëerde Hageman een open g-lijn en liet daarover zijn toren het dodelijke werk doen. In het duel der jonge talenten tus sen Bert Hollander en Remi Aaljes toonde eerstgenoemde zich dui delijk de sterkere. Komende week spelen zowel het eerste als het tweede achttal van SV Vredeburg een bondswedstrijd. Huting-van der Steen 57,29. B-lijn: 1. Molenaar- Reuzenaar 58,33; 2. Greyer- Hentzen 57,64; 3. Ontrop - Noordenbos 56,25. Andere uitslagen op www.hei- looerbridgeclub.nl. Bridge club 't Oosthonk HEILOO - Uitsiagvan Bridge dub 't Oosthonk van woensdag 31 Oktober. A. Lijn 1. Fam Turk 66,67%, 2. G. Bes - H. Uiji 58,753. D. de Kierk - J. Beerse 57,50%, 4. J. Hutin - A. Kemper 57,08%. B. Lijn 1. P. Hogesiag - T. Bras 65,42%, 2. A. Brugman - C. v.d. Steen 60%. JUDO HEILOO - Afgelopen zondag werd in Beverwijk gestreden op het Noord-Hollands judo kampi oenschap voor de A-pupillen. Met een tweede plaats vorige week tijdens de voorronden in Anna Paulowna had Kars zich verzekerd van deelname. De jonge judoka van Dojo 't Loo kwam uit in de klasse tot 27 kilogram. In zijn eerste partij maakte Kars in het begin een klein foutje en kwam achter op yugo. Hij wist de stand nog wel in even wicht te brengen maar verloor op seheidsreehtersbeslissing. Na deze verliespartij herpakte Kars zich. Hij wist vier partijen op rij mooi te win nen. Hij scoorde onder andere een mooie ippon met een o-uehi-gari en HOCKEY HEILOO - De Terriërs heeft het tegen SCHC niet kunnen redden. Door een valse start kwam het team al na vijf minuten op ach terstand en die bleek niet meer weg te werken. Er werd met 2-4 verloren. Geklungel in de verdediging zette de dameshoekeyploeg van De Terriërs al in de tweede minuut op achterstand. Binnen twee minuten ema lag de tweede van SCHC in het doel. Dit was nu niet wat coach Jisse Waasdoip voorafgaande wedstrijd voor ogen had: in het begin bijblijven. „Dat was de bedoeling. Je weet dat SCHC een sterke ploeg is. Ze draai en al jaren mee in de top, en staan nu op de derde plaats. Ze hebben buitenlandse en Oranjespeelsters, die snel en zeer balvaardig zijn. Juist tegen dergelijke ploegen moeten wij het hebben van onze vechtlust en concentratie. Die ontbrak zeker in het begin en daar moesten we het met elkaar nog maar eens over hebben", aldus de teleurgestelde Waasdoip, die direct na de wedstrijd zijn frustraties bij Heren 1 wegspeel de. Eén of twee doelpunten hadden de ploeg vleugels kunnen geven. Een tai-o-tochi. Kars mocht vervolgens om de tweede plaats judoën. Deze partij ging gelijk en het kwam aan op vlaggetjes. Helaas gingen de vlaggetjes naar zijn tegenstander en verloor Kars de partij, waardoor hij behaalde hij een welverdiende derde plaats behaalde. snelle counter van de bezoeksters uit Bilthoven gaf echter al snel een 0-3 achterstand. In de tweede helft moest Terriërs zich aanvankelijk beperken tot verdedigen. Er gloorde hoop toen met fraaie doelpunten Lieke Bas en Barbara Beek zelfs nog voor 2-3 zorgden. Eén puntje via een gelijkspel door keepster Laura Hackvoort te vervangen en met een veldspeelster meer te spelen, zat er niet in. Waasdoip deed het eerder met succes, maar deze keer was de ploeg niet in staat SCHC op de eigen helft vast te zetten. Een coun ter leidde tot 2-4. Van een topploeg verliezen is geen schande, maar de manier waarop zat ook aanvoer ster Daphne Admiraal dwars: „Het is de derde keer dat we zo snel op achterstand komen, en dat is frus trerend. Vanaf het begin moeten we geconcentreerd zijn en vechten. Dat moeten we echt gaan veranderen." De concurrenten in de onderste regionen van de Hoofdklasse HDM en Nijmegen speelden gelijk en dat beperkt de schade voor de Terriërs nog enigszins. De stand is Nijmegen (5 punten Terriërs (4) en HMD (3). Volgende week speelt het team thuis tegen MOP, de nummer 7, om 12.45 uur. HEILOO - Zaterdag 3 November heeft de Muijnck weer laten zien wat ze bij Team Boot doen! In de eerste ronde ging het er hard aan toe. Het was dan ook een gewaagde tegenstander die al het nodige ringervaring had. In het begin an de tweede ronde kwam de jonge Bas goed door met wat low-kicks en opstoten. In de derde ronde gaf zijn tegenstander alles wat hij in huis had maar de sterke Bas bleef kalm en domineerde de situatie compleet. Om daarna met een zeer terechte overwinning naar huis te gaan Team Boot en alle inwoners van Heiloo kunnen weer tros zijn op dit talent. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 19