Spectaculaire ontknoping kantviscompetitie L n'»v Boerenkoolloop Loopgroep Egmond Kay Pronk blijft regeren Verrassende uitslagen in vijfde speelronde HSV verliest nipt van Wormerveer, een van de koplopers SPORT 21 Paul Pesser toernooi Afzwemmen Zwembad Loos In de tweede helft zag men een feller HSV op het mooie kunstgrasveld UITKIJKPOST 7 NOVEMBER 2012 B Afgelopen zondag waren er diverse leden van Loopgroep Egmond actief op het wedstrijdfront. Aangeleverde foto ZEEVISSEN HEILOO - Afgelopen zater dag stonden om kwart over 7 's ochtends 18 zeevissers van DVW op de parkeerplaats bij de Noordpier van Wijk aan Zee om de laatste kantwedstrijd van dit jaar te vissen. Het weer zag er redelijk uit, een vrij krachtige wind uit het zuiden, nog geen nattigheid en er zou vis zitten. Langs de hele pier werden al snel de hengels kromgetrokken binnen- gedraaid. Vooral voorbij de bocht op zo'n 1700 meter werd veel - voor al platvis - gevangen. Al naar gelang van de mate van stroming werd er de hele ochtend met regelmaat vis geland. Bij het tellen en wegen op de parkeerplaats bleek dat vooral de vissers die het louter op de platvis gemunt hadden, hoge ogen op een goede eindklassering zouden gooi- MOUNTAINBIKEN LIMMEN - Limmer Kay Pronk heeft ondanks een sterk ren- nersveld toch weer de bloemen mee naar huis mogen nemen maar zijn winst in de don derdagavondwedstrijd op het O.G.L. mountenbaikeparcours aan de Pagelaan in Limmen. Lange tijd leek de strijd om de eerste plek uit te draaien op een gevecht tussen Westzaner Pieter Bak, Milos van Renesse uit Alkmaar en. Er waren in totaal 270 vissen gevangen. De gevarieerde vangst bestond vooral uit schar, verder was er gul, wijting, vijfdradige meun, steenbolk, bot en zelfs nog een tongetje gevangen. Eerste werd Gerrit IJnsen die met maar liefst 36 vissen 8550 punten gescoord had, Paul Steenhoek werd keurig tweede met 30 vissen en 7280 punten, derde Harry Klaver met 29 vissen en 6850 pimten. Paul Steenhoek heeft met zijn tweede plaats vandaag goede zaken gedaan voor de kantcompe titie ook al omdat de gedoodverfde kantkampioen, Mark Tervoort, geblesseerd was. Met uiteindelijk met 1 punt meer dan concurrenten Menno Kuijper en Mark Tervoort mocht hij zich voor het eerst tot kantkampioen zeevissen benoe men. Volgende wedstrijd wordt op 24 november op de wrakken gevist. Opgeven: zeevissen@devroegtewint. nl en Kay Pronk, maar halfkoers werd door Pronk deze illusie bij zijn eon- curenten ontnomen. In de slotvasen was het debutant Hans Jansen uit Heiloo, die de derde plek voor de neus van Pieter Bak wegkaapte. Zaandammer Herman Romp legde beslag op de vijfde plek. Uitslag: 1. Kay Pronk Limmen, 2. Milos van Renesse Alkmaar, 3. Hans Jansen Heiloo, 4. Pieter Bak Westzaan, 5. Herman Romp Zaandam. HEILOO - Zaterdagavond werd het derde Paul Pesser toernooi in Heiloo gegooid. Liefst 43 darters zetten him beste beentje voor om zichzelf onsterfelijk te maken op de plaquette maar daar is slechts plaats voor een heer en een dame. Na een eerste schifting kwamen 32 spelers in de knockout ronde, de elf anderen streden om de troostprijzen met Wouter Giesbers als uiteindelijke winnaar en Rene Sehollema als goede tweede. Bij de dames prolongeerde Natasja Kost haar titel door Marloes van Delft in een onderlinge wedstrijd te verslaan. Thijs Glas zag een riante voorsprong in rook op gaan toen Jan Pureveen alsnog een 3-1 achterstand wist om te buigen in 4-3 winst en op het andere bord kon Rob de Waard ook een flinke voorsprong niet verzilveren en zag Peter Schouten, ook met 4-3 winst, naar de finale gaan. Na een korte adempauze bleek Jan Pureveen zijn beste pijltjes nog niet te hebben gegooid en omdat Peter het vizier niet echt meer goed had staan pakte hij de titel met 5-1. Daarbij scoorde hij ook nog de hoogste finish (156) en in totaal vijf 180'ers. Het volgende toernooi is op zaterdag 15 decem ber. HEILOO - Zaterdagmiddag 27 oktober werd er weer afgezwom men door de leerlingen van zwembad Loos. In totaal moch ten bijna veertig leerlingen het felbegeerde A, B of C diploma en de daarbij behorende felicitaties in ontvangst nemen. Mevrouw Botman aanwezig namens de Nationale Raad Zwemdiploma's was heel tevreden over het zwem niveau. Iedereen is blij met zijn/ haar diploma naar huis gegaan. De geslaagden zijn: Diploma A: Max Aalders, Thomas Admiraal, Franka Brink, Robin Bus, Nick Drost, Lot Freijer, Jeen Haanstra, Twan van Kessel, Jeremy Kuiper, Axel Kuiper, David Kuiper, Sara Lageman, Tim Laméris, Sophie Ligteringen, Duncan Peereboom, Jaimy Ranzijn, Gerard Roozen, Emma Watson, Tess Weijers, Sean Wittebrood, Ruby Zhou. Diploma B: Isa Breggeman, Jonathan Brouwer de Koning, Melanie Does, Freek Hink, Joy Krijger, Dylan Peperkamp, Per Peters, Anouk Rommel, Kirsten Springer, Rafaël Thimg, Sven Tromp, Joep de Waard, Guus van Wijk, Kick van Wijngaarden, Corijn Zegwaard. Diploma C: Joep Galavazi, Wout Rijnbeek, June de Vries. HARDLOPEN EGMOND - Afgelopen zondag waren er diverse leden van Loopgroep Egmond actief op het wedstrijdfront. Een grote delegatie was afgereisd naar Tuitjehorn om deel te nemen aan de Boerenkoolloop. Ondanks de mindere weervoor spellingen waren de weergoden de atleten gunstig gezind. Bij een frisse temperatuur, zwakke zuid westenwind maar tijdens een droge ochtend werd een mooi parcours afgelegd. De tocht voerde door de natte polders, het pittorske doipje Eenigenburg en over de hoog gele gen Westfriesedijk om na 10,8 kilo meter weer terug te keren op de baan van atletiekvereniging Nova. In plaats van de gebruikelijke medaille ontvingen alle atleten een pakket met boerenkool, aardappels en een rookworst. De prestaties van de SCHAKEN HEILOO - In de onderlinge com petitie speelde nestor Cor van Lieshout een sterke partij tegen clubkampioen André Valkering. Andre moest in remise berusten. Simon Droog won van de nog onge slagen Frans Schouten. Piet Heijne boekte een regie- leden van de loopgroep waren als volgt: Harry Gul 45.23, Jan Admiraal 59:42, Gert-Jan Zonneveld 49:01, Ger Breur 58:59, Dennis Loo 51:56, Piet Oiy 53:06, Miranda v.d. Bosch 01:08 en Maarten Groen 51:41. Ook op de lange afstand was een delegatie van Loopgroep Egmond actief. Vader en dochter Fred en Nancy Kareis waren onder andere afgereisd naar Terschelling om deel te nemen aan de halve marathon, ook beter bekend als de Berenloop. Het parcours van de Berenloop voert over asfaltwegen, licht glooi ende schelpenpaden en ongeveer drie kilometer strand. De gelopen tijden zijn: Fred Kareis 1.56, Nancy Kareis 1:32, Christel Borst 1:54. De loopgroep traint elke zaterdag middag in de duinen bij Egmond. Er wordt verzameld bij de kruising Van Oldenborghweg/Oude Schulpweg bij het informatiebord van PWN. www.loopgroepegmond.nl. mentaire overwinning op Albert Stegeman. Het lukte de laatste spe ler niet om de vereiste zestig zetten binnen twee uur te halen en hij ging dus door zijn vlag. Simon Droog, die in de vierde ronde van Andre Valkering won en Cor van Lieshout zijn de spelers die nog ongeslagen zijn en die de rang lijst aanvoeren. Langs de hele pier werden al snel de hengels kromgetrokken bin- nengedraaid. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Afgelopen zondag heeft HSV na een enerverende wedstrijd, onder slechte weers omstandigheden, helaas verlo ren van Fortuna Wormerveer, de fusieclub die is ontstaan na de samenvoeging van WFC en QSC. De eerste 25 minuten werden over en weer eikaars verdedigin gen afgetast; dit resulteerde na 18 minuten in een goal voor Fortuna na een mislukt schot van een van de voorwaartsen. Dit schot werd echter door een HSV-er van rich ting veranderd, waardoor Thomas de Vries kansloos was. Drie minu ten later was de stand alweer gelijk door Rick Houtenbos die een goede voorzet van Mick Leeuwenkamp prima inkopte. Fortuna zette een zelfde soort aanval op waardoor zij vlak hierna op een 2-1 voorsprong kwamen. De laatste tien minuten van de eerste helft waren voor HSV, maar er werd jammer genoeg niet gescoord. In de tweede helft zag men een feller HSV op het mooie kunstgras veld. De rood/gelen zetten nu alle schroom van zich af en in de 55ste minuut werd een verre trap van Thomas de Vries, na een terugspeel bal, hard naar voren geplaatst. Deze pass werd door Rick verlengd met het hoofd; Tom Hafkamp was snel ler dan de keeper en een verdediger en kon zo de 2 - 2 scoren. Een goed resultaat werd zichtbaar, maar door een goede actie van de spits van de Wormerveerders, die eigenlijk wel heel eenvoudig drie man passeer de werd het toch 3 - 2 in de 69ste minuut. Alles wat HSV was ging mee in de aanval; zelfs de keeper kwam bij drie comers in de laatste vijf minuten mee naar voren, maar het mocht niet meer baten. Aanstaande zondag ontmoet HSV de nummer laatst van deze klasse, namelijk Graftdijk. Deze pas gepromoveerde club haalt de laatste weken aardige resultaten, dus van enige onder schatting mag absoluut geen sprake zijn. Men hoopt op een sportieve revanche op het Sportpark van HSV. Deze kopbal van Rick Houtenbos gaat net over. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 21