Heiloocontact Pepernotenkoorts en kerststress Tips voor een 'feestelijke' spanning Doru)eraag%9 en vrijdag 30 november geopend t/m 21.00 uur ytZondag 2 december koopzondag Meer informatie? Bel! centrum voor jeugd en gezin heiloo telstarstore.nl MEGAST0RES 12 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Raad en (raads)commissies Woonomgeving Slecht slapen, weinig eetlust, buikpijn, hoofdpijn, plotselinge koortsaanvallen, overspannen of superdruk gedrag; het zijn allemaal herkenbare symptomen die zich manifesteren rond Sinterklaas en Kerst. En die tref fen niet eens alleen overgevoelige kinderen. Ook een nuchter kind kan behoorlijk ontdaan zijn. Hoe blijft de feestmaand feestelijk? TELSTAR MEGAST0RE ALKMAAR NOORDERKADE 170-190 28 NOVEMBER 2012 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur Meldingen Wet milieubeheer Van de volgende bedrijven zijn, op grond van een algemene maatregel van bestuur in het kader van de Wet milieubeheer, meldingen ontvangen. Besluit algemene regels inrichtingen milieubeheer - Gemeente Heiloo, Schipperslaan nabij huisnummer 2 te Heiloo, voor het verlengen van de periode voor de opslag van grond tot uiterlijk 31 mei 2014. - Loodgietersbedrijf C. Hachmang, Holleweg 19 te Heiloo, voor het aanpassen/ uitbreiden van de bedrijfsruimte. - Ard Bruin Aannemers- en Timmerbedrijf, Handelsweg 26a te Heiloo, voor het oprichten van een Aannemers- en Timmerbedrijf. - Liander N.V., nabij nummer Rosendaal 93 te Heiloo, voor het oprichten van een gasregelinstallatie DS 9 002 768, die de bestaande gasregelinstallatie DS 872 geheel vervangt. - G.P. Groot B.V., Hoogeweg 72 te Heiloo, voor het bouwen van een loods. - FCC de Boscrossers, Het Zevenhuizen 58 te Heiloo, voor de opslag van propaan in een gastank. Ter inzage Deze meldingen ligt vanaf 29 novem ber tot en met 27 december gedurende vier weken ter inzage bij de informatie balie in het gemeentehuis. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. de Pijper van de Milieudienst Regio Alkmaar, telefoonnummer 072 548 84 66. Adviescommissie Ruimtelijke Kwaliteit voorheen Welstandscommissie De volgende vergadering van de Adviescommissie voor Ruimtelijke Kwaliteit Heiloo vindt plaats op maandag 3 december. De vergade ring is in het gemeentehuis, ingang Raadhuisplein 1. Plannen, die daar voor in aanmerking komen, worden voorafgaand aan de vergadering in mandaat behandeld. Wie bij een ver gadering van de commissie aanwezig wil zijn, kan een afspraak maken met de heer G. Twint, telefoonnummer 072 535 67 32. Definitieve agenda De lijst met de te behandelen plannen staat vanaf vrijdagmiddag 16 novem ber op de website www.heiloo.nl onder het thema Bestuur en organisatie bij Adviescommissies/ Adviescommissie voor Ruimtelijke Kwaliteit. De agenda ligt ook vanaf maandag 3 decem ber tussen 8.00 en 12.30 uur in het gemeentehuis ter inzage bij de receptie. www.heiloo.nl foto van Ricardo Marcker - Maak een kalender met de hoogtepunten zo dat kinderen overzien hoe lang het nog duurt - Onderschep de speelgoedfolders en kijk ze op een rustig moment samen door - Spreek af hoe vaak de schoen gezet mag worden - Maak de feesten voorspelbaarder. Vertel bijvoorbeeld al iets over de cadeautjes - Lees verhalen voor over de betekenis van het feest - Informeer wat er op school gaat gebeuren zodat uw kind erop kan worden voorbereid - Neem de tijd om de dag met uw kind te bespreken - Maak van Sint geen boeman - Op tijd inkopen doen voorkomt stress bij de ouders - Probeer het aantal festiviteiten thuis en bij anderen beperkt te houden - Hanteer de gouden regel: "minder is meer." Wilt u meer informatie over dit onderwerp of het hele artikel lezen? Kijk dan op www.jmouders.nl Het CJG Heiloo Het Centrum voor Jeugd en Gezin Heiloo (CJG Heiloo) is dé plek waar (aanstaande) ouders, opvoeders, jongeren en professionals terecht kunnen voor vragen over opvoeden en opgroeien. Spreekuren Het CJG Heiloo heeft elke vrijdag opvoedspreekuur. U kunt telefonisch een afspraak maken, iedere werkdag tussen 9.00 en 12.00 uur, via telefoonnummer 088-0100555. U bent ook altijd welkom tijdens de gratis inloopspreekuren van Jeugdgezondheidszorg (GGD) op maandag van 9.00 tot 10.00 uur en voor het Algemeen maatschappelijk werk op maandag van 9.00 tot 11.00 uur. Positief Opvoeden Het CJG Heiloo werkt tijdens de opvoed- spreekuren met de methode 'Positief Opvoeden' (Triple P) voor ouders met kinderen tot 12 jaar. Meer informatie Voor meer informatie over CJG Heiloo of over Positief Opvoeden kijken op www.heiloo.nl/cjg. MEGAINW,TERSp0»r

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 12