Jay Beelen wint twee keer goud 8 Sinterklaas op bezoek bij Dojo 't Loo Tafeltennisvereniging Limmen-Heiloo sport 23 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Trias junioren verbeteren records in Zoetermeer UITSLAGEN Goede vangsten voor zeevissers van DVW Radboudschool voor derde keer schaakkampioen! SpM ATLETIEK HEILOO - Afgelopen zaterdag kwamen vijf junioren D2 atleten in actie bij Ilion in Zoetermeer om hun eerste indoor wedstrijd te doen van het seizoen. Het was een druk bezochte wed strijd en naast de mooie prestaties werden er ook velschillende finale plaatsen behaald. Sarah Dekker en Puck de Waard kwamen als eerst in actie tijdens de zestig meter. Puck kwam over de finish in een tijd van 9.46 seconde en Sarah in een tijd van 9.11 seconde. Voor Sarah leverde dit een finaleplaats op. In de fmale liep ze nog iets sneller, 9.09 secon de en werd hiermee vierde. Ook Jay Beelen kwam ook in actie op de 60m waar hij duidelijk de beste was met een tijd van 8.57 seconde. Zowel in de voorronde als in de fmale was hij de duidelijke overwin naar. Vervolgens ging Michel van Tafeltennis REGIO - Tafeltennisvereniging Limmen-Heiloo heeft dit sei zoen een aantal mooie resulta ten in de competitie behaald. Na negen speelrondes heeft het eerste seniorenteam nog steeds alle kans om zichzelf knap te handhaven in de tweede klasse van de regiona le tafeltenniseompetitie. Bijzondere vermelding dient het derde jeugd- team te verkrijgen. Afgelopen zaterdag werd de directe concurrent voor de eerste plaats Duintreffers 1 maar liefst met 8-2 geklopt. Het waren Sanne briefjes, Jesse Oomen en Zilver Stavenuiter die voor dit prachtige resultaat zorg den. Met nog één speelronde te gaan heeft dit team knap de eer den Hoven beginnen met hoogsprin gen. Hij behaalde hier een hoogte van 1.30 meter. Sarah en Puck en Esmee de Jong begonnen aan hun volgende onderdeel: het versprin gen. Esmee sprong uiteindelijk 3.66 meter, Puck 3.77 meter en Sarah 3.90 met er. Zowel Sarah als Puck mochten meedoen in de fmale. Het verspringen bij de jongens was het erg spannend. Michel sprong 4.18 meter en haalde een mooie derde plaats en Jay met een afstand 4.37 meter een mooie eerste plaats. Bij het kogelstoten stootte Puck naar een afstand van 8.08 meter, Esmee 6.56 meter en Sarah met de kogel naar een afstand van 9.41 meter. Sarah haalde in de fmale hiermee een vierde plaats. Ook Michel kwam nog als laat ste in actie bij het kogelstoten, 5.76 meter. Een mooi begin van het indoorseizoen met een aantal mooie pr's en vele finaleplaatsen. ste positie bemachtigd. Ook in de Bedrijfseompetitie is het eerste seniorenteam op kampioenskoers. Dit team bestaande uit Ronald Duinmeijer, Robert Morseh, Joris Keiming en Marcel Briefjes kan in de voorlaatste speelronde de eerste plaats al definitief veiligstellen. Naast de competities wordt er door veel recreanten op de vrijdag- of maandagavond beiden na 20.00 uur getafeltennist. Komende vrijdag (30 november) en maandag 3 december wordt er speciaal voor geïnteresseerden een tweetal Open Trainingen georgani seerd, waarbij geheel vrijblijvend kan worden meegetraind. Voor meer informatie kunt u mailen of bellen met Reinier Poelman te berei ken op r.poelmanl@hetnet.nl of via 072-5336109. Damesbridgeclub Sans Atout Uitslagen van 21 november: A-lijn: ï.en 2: ds Oosterwijk - Warmenhoven en ds Schaffer - vd Bogaerde 57,29, B-lijn: 1. ds. Erkamp - Claus 62,08; 2. ds Vijn - Wuijts 60,83, C-lijn: 1. ds Otte - Krul 59,03; 2. Buisman - Grippeling 52,08. Bridgeclub Sans Atout De uitslagen van maandag 19 novem ber: A-lijn 1. Dijkema - v.d. Eng 63.8, 2. fam. Willemse 60.4, 3. fam v. Diepen 55.8,4. de Groot - Laan 53.8; B-lijn 1. Coebergh - de Ruijter de Wildt 60.0, 2. Beerepoot - Vos 59.1, 3. Kuiper - van Os 54.8,4. fam. Kuyt 53.9; C-lijn 1. v. Baar - Rietbroek 64.1, 2. Hoff - de Vries 59.7, 3. v. Toornburg - de Vries 59.5, 3.4. v. Diest - v. Gilst 58.8; D-lijn 1. Ploeger - Schilte 64.8, 2. Kempers - Botteman 58.3, 3. fam. Geerke 50.9. Bridgeclub 't Oosthonk De uitslagen van woensdag 14 november: A. Lijn 1. D. de Klerk- J. Beerse 65,80% 2. Fam Turk 61,67%, 3- J- Huting-C. v.d. Steen 61,45% 4- L. Santifort - L. Eveleens 55,83% B. lijn 1. A. Dijkman - M. Orij 60,83% 2. J.v. Gorkum-C. Imming 57,50%, 3. J. Tromp -V. Huiberts 55,83%, 4. E. Kappel - J. v. Dokkum 55%. Bridgeclub Sans Atout De uitslagen van maandag 26 novem ber: A-lijn 1. fam. v. Duijn 57.5, 2. Vecht - Schouten 57.1, 3. de Ruijter de Wildt - Mantel 56.7,4. de Groot - Laan 55.0; B-lijn 1. fam Kuyt 59.5, 2. Hoeksema - van Es 58.3, 3. v. Lochem - v. Steen 56.0,4. fam. v. Wiechen 55.1; C-lijn 1. Kuiper - v. Oostveen 56.6, 2. Schmidt - Schuijt 55.4, 3. Hansen - de Jong 55.2,4. Brink - Rijpkema 54.6; D-lijn 1. Geijsendorpher - Veer 63.3, 2. Catshoek - Cops 58.3, 3. Ploeger - Schilte 50.0. HEILOO - Ook dit jaar had Sinterklaas ondanks zijn over volle agenda toch weer even tijd gevonden om langs te komen bij sportvereniging Dojo 't Loo. De kinderen hadden zich in judo- pak verzameld in de dojo om de Sint op te wachten. Tot die tijd werden diverse spelletjes gespeeld en lied jes gezongen. Een aantal Pieten was al wel gearriveerd, maar toch bleek nodig om een paar maal luidkeels bij de deur te roepen om Sinterklaas zelf naar de juiste locatie te leiden. De Wegwijs Piet kwam er namelijk niet uit deze keer. Met veel enthou siasme werden de kelen bijna schor geschreeuwd waardoor de Sint toch nog op tijd de weg wist te vinden naar de dojo aan de Bergeonstraat. Na afloop van het bezoek van de Sint werden de spelletjes nog even afgemaakt. Daarna konden alle kin deren, uiteraard met wat lekkere, weer naar huis. Een uitgebreid fot overslag van het kinderfestijn is te vinden op www.dojotoo.nl. Sinterklaas kwam ook langs bij Dojo 't Loo. Aangeleverde foto 28 NOVEMBER 2012 HEILOO - Donderdag werd bij basisschool de Elckerlyc het jaarlijkse schaakkampioenschap van de basisscholen in Heiloo gehouden. Zoals de twee voorgaande jaren toonde ook nu de Radboudschool zich de sterkste. Er deden dit keer acht teams mee. Iedereen moest zes wedstrijden spelen, steeds met zeven minuten bedenktijd. Radboud speelde één keer gelijk en won de overige vijf wedstrijden. De vier mannen kregen de gouden medailles omgehangen en mogen de wisselbeker nu definitief hou den. Winnaar van het zilver en het brons waren Springschans Oost met negen wedstrijdpunten en Elckerlyc met acht. Voor elke deelnemer was er een vaantje van de schaakbond. Alle kinderen kunnen op vrijdagavond van half acht tot half negen in het Trefpunt les krijgen van ervaren schaaktrainers, v.l.n.r. Luuk van Steenoven, Flip de Jong, Mario Deliangelos en Jasper Dekker. Aangeleverde foto Staand vlnr: Esmee De Jong, Sarah Dekker, Puck de Waard, zit tend Michel van de Hoven en Jay Beelen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 17