De 'oudjes' van Foresters 4 kunnen het nog Springfestijn van hoog niveau HSV krijgt tekort met gelijkspel Van der Steen nieuwe sponsor van Sea Devils SPORT 19 INGEZONDEN MEDEDELING van der UITSLAGEN Heiloo zit vol met opkomende (kick)bokstalenten! UITKIJKPOST 28 NOVEMBER 2012 HEILOO - Na een wat stroef begin, met één punt uit vier wedstrijden, heeft Foresters 4 zijn draai helemaal gevonden in de reserve derde klasse. De ploeg, bestaande uit oudgedienden uit de hoofdmacht aangevuld met één jeudig talent, is reeds zes wedstrijden ongeslagen. Vorig weekend was El Clasieo, de derby van Heiloo, tegen HSV 2. Beide teams stonden na tien wedstrijden exact gelijk in de middenmoot en de derby moest er dus aan te pas komen wie de eerste seizoenshelft als kampioen van Heiloo mag afslui ten. Uiteindelijk werd het een klinkende 3-1 overwinning voor de Foresters wat tot in de late uurtjes werd gevierd in de gezelligste bar van Heiloo en omstreken; café De Wit. Ook bij deze enthousiaste ondernemer zijn de pres- tatie's van het vierde niet onopgemerkt gebleven. Lex en Jolande van Café De Wit beloofde twee jaar geleden sporttassen indien de prestaties van het vierde op een hoog niveau bleven, aldus geschiedde. Op 28 oktober kregen de mannen van het sterrenensemble deze prachtige tassen, die de laatste tijd vol zitten met punten. Het team draait volop mee voor de tweede peri ode en zit ook nog in de beker, de kortste weg naar Europa! TURNEN HEILOO - Tijdens de jaarlijkse springwedstrijden die aan het begin van het seizoen plaatsvin den tonen de jeugdleden van GTH hun vaardigheden. springen van een serie van tien sprongen is erg moeilijk, maar de meeste deelnemers slaagden daarin. Tussen de velschillende onderde len door kon het publiek meedoen aan een korte Zumbaelinie onder de enthousiaste leiding van erkend Zumbainstrueteur Jeroen van Pul. Voor meer foto's kunt u kijken op: www.gth-heiloo.nl. Dit jaar was het niveau wel heel erg hoog. De jongens en meisjes van de recreatie-uren en van de spring- groep van de wij dagmiddag lieten op de vier velschillende onderdelen met behulp van een mini trampo line of plankoline (combinatie van springplank en trampoline) steeds zes sprongen zien. De sprongen varieerden van keu rig uitgevoerde streksprongen tot en met meervoudige salto's waarbij ook de landing erg belangrijk is. De deelnemers van de trampolinegroe- pen die op woensdag trainen lieten ieder drie oefeningen zien: een ver plichte oefening en twee keuzeoe feningen. Ook hier was duidelijk de progressie met vorig jaar te zien. Er werden mooi hoog uitgevoerde sprongenseries getoond. Het uit- VOETBAL HEILOO - Afgelopen zondag is HSV op bezoek geweest in en by sv. De Rijp. Op een zwaar bespeelbaar veld en met een stormachtige wind werd deze kompetitiewedstrijd gespeeld. De pimten werden broederlijk gedeeld (2-2), maar dit waren twee punten te weinig voor de sterkere en beter voetballende ploeg uit Heiloo. Het eeiste deel van de wed strijd was De Rijp meer op de helft van HSV te vinden, vooral door het windvoordeel, maar dit leidde niet tot uitgespeelde kansen. Door een overtreding op de rand van de 16 kreeg De Rijp een wije trap te nemen in de 14e minuut die, mede omdat de keeper de zon recht in het gezicht had en volledig mistastte, direct doel trof (1-0). HSV dacht hierop direct het antwoord te vin den. Een vrije trap, vanaf de rech terkant tegen de wind in genomen, kwam bij Rick Houtenbos die goed inkopte, maar de keeper redde fan tastisch. In de 28ste minuut kwam de bal na twee lange halen bij de linkerspits; deze gooide de bal over de verdediging van HSV bij de wij- staande rechtermiddenvelder die met een bekeken bal Thomas de Vries passeerde, 2-0. HSV bleef er toch in geloven en na goed doorzet ten van de spits Rick Houtenbos wist deze een prima voorzet op het hoofd van Tom Hafkamp te plaatsen die vervolgens de bal goed inkopte, 1-2. Een minuut later kwam Tom, met een verdediger in de mg, alleen op de keeper af, maar hij schoot de bal via de voet van de keeper voorlangs tot comer. Deze leverde helaas niets op. In het tweede deel kwam Jesper de Vré in het veld. Ook Yanniek Laan kwam erin, hij verving de geblesseerde Sven de Zeeuw. De rood-gelen gingen steeds meer druk uitoefenen en de veiwachte goal kwam in de 72ste minuut. Een voorzet van Rick Houtenbos werd slecht weggewerkt door de De Rijp verdediging. De bal werd opgepikt door Jesper de Vré en vanaf de rand van het 16 meter gebied hard inge schoten. De keeper had geen schijn van kans, maar de bal kwam tegen de lat, waarop Tom Hafkamp goed reageerde en sneller was dan een verdediger en de keeper van De Rijp en de bal met een goede kopbal in het net joeg (2-2). De druk van HSV werd nog groter, ook aanval ler Nick Wolven werd nog ingezet. Tien minuten voor tijd werd Nick binnen de 16 meter door een ver dediger ondemit gehaald, maar de scheidsrechter wilde hiervoor niet in voordeel van de Heilooërs fluiten. Een verre trap vanaf de grond door Thomas de Vries kwam over de ver dediging van De Rijp voor de voeten van Tom Hafkamp; hij werd echter teveel naar de buitenkant gedwon gen door de keeper en kon toen niet meer de juiste richting geven aan de bal. In de laatste minuten werd tot twee keer toe een ingekopte bal van Rick Houtenbos door de keeper uit het doel geranseld en tot comer ver werkt. Helaas hadden deze corners niet het gewenste resultaat. De jongens in afwachting van hun diploma. Aangeleverde foto REGIO - Na jarenlang in de rayoncompetitie te hebben gespeeld, is er bij Sea Devils heren 1 flink wat veranderd. Aan het einde van vorig seizoen is een aantal bepalende spelers gestopt met basketballen hetgeen hoe dan ook een afscheid van het rayon betekende. Niettemin staat er inmiddels weer een volwaardig en compleet team klaar voor de district Haarlem competitie. In de zomer van 2012 hebben de Castricummers het aantal heren-senioren- teams teruggebracht van drie naar twee, waarbij de vorig jaar overgekomen spelers van Akersloot zijn toegevoegd aan het restant van heren 1. Daarmee is een geheel nieuw team ontstaan van maar liefst twaalf spelers met ieder behoorlijk wat basketbalervaring. Wel hebben de mannen tijd nodig om aan elkaar te wennen; ondanks de plek in de lagere competitie is de start van het seizoen moeizaam gebleken. Toch heeft Van der Steen Autobedrijf uit Heiloo voldoende vertrouwen in het team getoond door de mannen geheel in het nieuw te steken. Het autobedrijf, dat onlangs haar 25-jarig jubileum vierde, sponsorde al diverse verenigingen, onder andere in Heiloo, Limmen en Egmond, maar was in Castrieum nog niet vertegenwoordigd. Ook de bas- ketbalsport is nieuw terrein voor het bedrijf uit Heiloo. Voor de mannen van Sea Devils een mooie kans om stap voor stap te bouwen aan het nieuwe herenteam. Zij hopen dan ook op korte termijn mooie sportieve resultaten aan hun nieuwe sponsor te kunnen laten zien. Uitslagen Oppositie De uitslagen van Oppositie: Smith- Bouma o-i; Verhoeff-Sauer ï-o; Van der Ark-Folkertsma remise; Jongkind-Manni ï-o; Van Nes-Gandossi o-i; Woudstra- Vonk ï-o; Van Etten-Mühren ï-o; Van den Brink-Van Dam o-i; Rump-Booij ï-o; De Jager-Jonkheer o-i; Maas-Blom ï-o; Smoor-Voskuil o-i Van Diepen-Kotis ï-o. Uitslagen Damclub Uitslagen zesde ronde: C van Lieshout- F. Schouten 1-1, S. Droog - A. Stegeman 1-1, W. Solleveld- P. Heijne 1-1. HEILOO - Zaterdag maakte het 10-jarige Team Boot kickboks talent Odin 'Bam Bam' Meijer zijn debuut, en wat voor één! Meijer die een week geleden nog een 10+ behaalde op school voor zijn uit stekende spreekbeurt liet zien wat zijn trainer Poulino hem geleerd had. Zijn tegenstander, die al een winstpartij op zak had was zeker van zijn zaak, maar dit mocht niet baten voor de jonge Meijer. Vanaf de eerste ronde liet hij zien voor één ding te komen: winnen! In de tweede ronde liet Meijer mooie traptechnieken zien. Zijn tegenstander liet ook niet het kaas van zijn brood eten. In de derde ronde had Meijer duidelijk de overhand en won de partij. Op naar de volgende. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 19