DVW veel vis Zilver voor Daniëlle Dam Moeizame zege voor Kay Pronk SPORT 23 Najaarscompetitie TC Heiloo United Pompoenentoernooi TV Het Vennewater Geen krant ontvangen? Karl Nuijens winnaar baars wedstrijd UITKIJKPOST 28 NOVEMBER 2012 SPORTVISSEN HEILOO - Op zaterdag 24 november stoomde om 08.00 uur een schip met aan boord twintig zeevissers van DVW aan gevuld met een man of vier van de Salamander uit Castricum de haven van Scheveningen uit. Doel van de tocht was om vis en dan wel graag natuurlijk gul of nog liever kabeljauw te vangen op wrak ken ver uit de kust. De dichte mist die de deelnemers ondeiweg hadden meegemaakt was op zee als sneeuw voor de zon ver dwenen. Zwakke wind uit een zuid oostelijke hoek en een bijna vlakke zee maakten de omstandigheden voor een wrakkentocht optimaal. Na ruim een uur varen leverden een aantal driften over het eerste wrak geen enkel visje op. Bij het volgende wrak bleek vis te zitten. Tijdens de eerste drift werden een aantal mooie gullen, wijtingen en steenbolken geland. Met de vangst van gullen was het snel over; wij ting en steenbolk bleven wel goed vangbaar. Om een lang verhaal kort te maken er werd die dag veel vis gevangen, maar helaas weinig gul en al helemaal geen kabeljauw. Bij het tellen en wegen op de kade ble ken er door de twintig vissers maar liefst bijna 300 vissen gevangen te zijn. De vangst bestond vooral uit steenbolk en wijting verder was er gul, schar en schol gevangen. De beste visser vandaag was Menno Kuijper, hij had maar liefst 33 vissen gevangen goed voor 7550 punten. Tweede werd Jos Herber die met de vangst van 23 vissen - waar onder een prachtige schol - 7470 punten bij elkaar gevist had. Mark Tervoort eindigde met 26 vissen en 6550 punten op de derde plaats. De schol van 34 centimeter met een gewicht van 510 gram die Jos gevangen had was een nieuw DVW- reeord. De laatste - en dus allesbe- slissende - wedstrijd van dit seizoen staat op 15 december gepland. Er wordt vanuit Scheveningen op het anker gevist. Menno Kuijper en Jos Herber die de eerste plaats bij het bootvissen delen gaan naar alle waarschijnlijkheid onderling uitma ken wie de kampioen bootvissen wordt. In het totaalklassement staat Menno Kuijper er het beste voor, de enige die zijn positie nog lijkt te kunnen bedreigen is Mark Tervoort. HEILOO - Het winnende team van de najaarscompetitie Noordwest 2012 gemengd dubbel tot en met 14. Op de foto van links naar rechts: Sander van Kleunen, Sophie Verkooijen, Eline de Jager, Marit Schoonewil en Sidney van Lith. Aangeleverde foto HEILOO - Maandag 5 november vond het traditionele pompoenentoernooi op TV Het Vennewater plaats. Na een boeiend toernoooi ontvingen de halloweenheksen de vrolijke meute in het passend versierde clubgebouw. De gezelligheid werd verhoogd door de muzikale omlijsting van Jan Piening die met zijn mooie stem oldtimers en Hollandse liedjes zong. Op de webpagina van TV het Vennewater kunt u meer foto's zien van het pompoenentoernooi 2012. Aangeleverde foto TURNEN REGIO - Op 24 en 25 november deed sportvereniging Tios mee met de eerste rayoncompetitie wedstrijden in Beverwijk. Fre Lust, Michelle Sweep en Jill Leyen turnden voor het eerst deze wedstrijd. Op sprong hadden de meisjes een heel hoog cijfer, boven de 13. Op brug deed Jill er nog een schepje bovenop en scoorde een 13.50. Het was jammer dat de balk wat tegen viel anders had Jill zeker in de prij zen gevallen. Nu eindigde ze op een mooie achtste plaats. Daarna kwa men de pupillen 1 meisjes. Op balk werd er wederom streng gejureerd. Kim Bloedjes deed wel de koprol en wist een 9.80 eruit te slepen. Brug turnde ze erg mooi (13.80) en daar door belandde ze op de negende plek. In de laatste wedstrijd werd er door TIOS zilver behaald. Daniëlle begon met een 12.00 op vloer en scoorde ook op de andere toestel len een dikke elf. Hiermee wist ze de zilveren plak te behalen. Pech was er voor Amy de Leeuw. Met drie onderdelen achter de mg ste vende zij op een gouden plak aan. Helaas raakte ze met intuinen op de vloer geblesseerd waardoor ze de wedstrijd moest staken. Ook zondag werden er medailles binnen gehaald. Mila Dekker, die ziek naar huis ging, wist zich op de vierde plaats te wer ken door een mooie vloer-(12.95) en balkoefening(12.60). In de tweede wedstrijd zorgde Nina Burgering voor euforie in het TlOSkamp. Met een 11.20 voor balk en een 11.40 voor brug turnde zij zich naar de vierde positie wat beloond werd met een medaille. De volgende wed strijd vindt plaats in januari. Op 24 en 25 november deed sportvereniging Tios mee met de eer ste rayoncompetitiewedstrijden in Beverwijk. Aangeleverde foto MOUNTAINBIKEN LIMMEN - Kay Pronk uit Limmen heeft, ondanks een mindere dag, toch de hoogste trede van het podium mogen beklimmen na zijn zege in de wekelijkse donderdagavond wedstrijd. De derde rit in een serie van acht om de Grote Prijs Unive op het OGL mountainbikepareours aan de Pagenlaan in Limmen kende een spectaculaire opening. Direct na de start plaatste Alkmaarder Milosj van Renesse een splijtende dema- rage om de schijnbaar onaantast bare positie van Kay Pronk aan het wankelen te brengen. Dit leek een geslaagde missie te gaan worden, daar Pronk alles op alles zette om de kloof naar Van Renesse te dich ten, maar daarin niet slaagde. Pas halfkoers waren de rollen plotseling geheel omgekeerd, nadat Kay Pronk in een keer het gat met Van Renesse dichtte, er over heen ging en weg was, Van Renesse alleen achter latend. In de laatste omloop wist Milosj van Renesse, nadat hij even daarvoor nog slachtoffer was van een valpartij, toch nog in de buurt van Pronk te komen, maar bleef op honderd meter steken. Achter Pronk en Van Renesse pakte Limmenaar Jeroen Buter en Heemskerker Jan Koper respectievelijk de derde en vierde plaats met Alkmaarder Hans Jansen op vijf. Uitslag: 1. Kay Pronk Limmen 2. Milosj van Renesse Alkmaar 3. Jeroen Buter Limmen 4. Jan Koper Heemskerk 5. Hans Jansen Alkmaar 6. Sander Hartog Alkmaar 7. Erwin Verwijk Egmond aan Zee 8. Ed Lengers Alkmaar 9. Henk Louwe Alkmaar 10. Dirk Dekker Egmond aan Zee 11. Chris Kemp Egmond aan Zee 12. Kees Pronk Limmen Bel donderdag tot 15.00 uur 0226-331020 LIMMEN - Onder slechte weers omstandigheden werd de laatste wedstrijd gevist in het Stet te Limmen, ondanks dat waren er even goed nog tien vissers geko men om hun baarsje te vangen, na vijf keer twintig minuten bleek Karl Nuijens winnaar te zijn voor de kampioen Rob Jak, die een goede tweede werd voor num mer drie Marcel Aequoy en Jan Walta die vierde werd, in het eind klassement over vijf wedstrijden is Rob Jak afgetekend kampioen geworden hij wist drie keer een wedstrijd te winnen voor Karl Nuijens en Jan Walta die tweede en derde werden, deze mannen mogen vrijdag 7 december de prij zen in ontvangst nemen. De beste visser vandaag was Menno Kuijper, hij had maar liefst 33 vissen gevangen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 23