Wereldwinkel op Kerstmarkt Buitenka(n)s Forte Kinderopvang speciaal voor baby's Groei en Bloei Kerstworkshop Afscheid Afra en Margo Kinderdagverblijf Villa Lilla Prijsuitreiking Trollbeads-dag bij Peek Juwelier H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING Sinterklaasfeest Lunch gezelschapsbank Partnerverlies Chocolade Dakgoot reinigen Veilige opgeruimde PC Taichi Qigong Kerstdiner Trefpunt Kerstprogramma Muzikale High Tea Administratie de baas UITKIJKPOST 28 NOVEMBER 2012 HEILOO - In de kas van Tuincentrum de Buitenkans werken dagelijks cli ënten van de GGZ en hun begeleiders. Nu wordt daar een sfeervolle kerst markt gehouden tot 24 december. Verschillende bedrijven uit Heiloo nemen deel aan deze sfeervolle kerstmarkt, waaronder de Wereldwinkel Heiloo, met aantrekkelijke kerstartikelen en luxe cadeaus. De kerstmarkt is dage lijks geopend van 10.30 tot 16.30 uur, zaterdags van 10.00 tot 16.30. De kas is gevestigd aan de Bullaan 2 in Heiloo, tegenover de brandweerkazerne. Vanaf nu zijn in de Wereldwinkel de zogenaamde doppers te koop. Dat zijn duurzaam C02-neutraal geproduceerde kimststof flesjes inclusief beker tje, waarin je kraanwater kimt gieten voor ondeiweg in de auto of tijdens het trainen op de sportclub. De dopper is een prachtig Nederlands initiatief om de belasting van het milieu als gevolg van het gebruik van kunstof (PET)fles- sen te verminderen. Een deel van de opbrengst van de doppers is bestemd voor Simavi. Uw aankoop op zo'n dopper is niet alleen goed voor het milieu, maar draagt ook bij aan schoon drinkwater voor iedereen in de wereld. Kerstpakketten kimt u nog steeds bestellen bij de Wereldwinkel. Er zijn een paar voorbeeldpakketten, maar u kimt ook uw eigen keuze maken bij het samenstellen van een kerstpakket. Inlichtingen bij Wereldwinkel Heiloo, Stationsweg 105. REGIO - De komende weken vinden er op de kinderdagverblijven van Forte Kinderopvang een aantal workshops plaats, helemaal gericht op baby's. Zo worden er voor allerkleinsten de workshops Babyyoga en Muziek op Schoot gehouden. De workshops vormen de aftrap van een project waar in Forte Kinderopvang zich nog meer gaat toeleggen op gespecialiseerde babyopvang. Binnen deze opvang wordt precies aangesloten op de behoefte van de baby. Directeur Esther Zijl licht het project toe: „Binnen gespeciali seerde babyopvang zijn persoonlijke aandacht en zorg op maat van een vaste medewerker essentieel. Zo voelt een baby zich geborgen. Rust en regelmaat spelen hierbij een grote rol. Het ritme van thuis wordt overgenomen, en de pedagogisch medewerker doet alles om de baby op zijn of haar gemak te stellen. Ook is er veel aandacht voor de ontwikkeling van baby's, onder andere door het aanbieden van leeftijdsadequaat spel- en ontwikkelingsma teriaal. De pedagogisch medewerker vertelt aan de oudere wat him kind die dag heeft meegemaakt, waar ook leuke foto's van worden gemaakt." De ontwikkeling van baby's wordt volgens directeur Esther Zijl niet alleen in de gaten gehouden, maar ook gestimuleerd. Zo zijn er bij de Forte vesti gingen speciaal voor baby's ingerichte snoezelruimtes te vinden waarbij veel aandacht is voor de zintuigen. Voor meer informatie kunnen aanstaande of jonge oudere bellen met 0251-658058, of via e-mail, info@fortebv.nl. HEILOO - Dit jaar plaatst Groei en Bloei uw keretstuk op een voetstuk! Het stuk wordt gemaakt op een basis waar u naar keuze een kaars op kunt zet ten dan wel twee kleine bloemstukjes kimt maken. Daaronder verschijnt in elk geval een keretstuk met mooie keretaeeessoires. U maakt er ook nog iets bij, dat blijft nog een verrassing! U bent zo'n twee uur bezig. Alle bloemen, blad, keretgroen en accessoires zijn inbegrepen. Leiding Rosa Boersma en Mercedes Doeter. Wilt u verzekerd zijn van een plaats in deze kerstwork shop meldt u zich dan aan bij Mercedes Doeter, benzdocter@hotmail.com of tel 06-50123521. Woensdag 12 december en donderdag 13 december om 13.45 en 19.45 uur. Ter Coulsterkerk, Holleweg 111 in Heiloo. Niet leden betalen 37,50. Leden krijgen korting en betalen 30,-. voor meer informa tie www. midden-kennemerland. groei.nl. HEILOO - Per januari 2013 zul len Margo en Afra afscheid nemen van Villa Lilla. Na tien jaar lang met hart en ziel de kin deren op de babygroep te heb ben verzorgd is de tijd aange broken om te stoppen. Afra en Margo kwamen al die jaren door weer en wind op de fiets naar Heiloo. Him tomeloze ener gie en inzet was voor de collega's een enorm goed voorbeeld. Nu zij de pensioenswaardige leeftijd heb ben bereikt, kunnen zij him tijd aan andere leuke dingen gaan besteden. Haar collega's van Villa Lilla zullen deze kanjers vreselijk gaan missen en willen hun vertrek dan ook niet onopgemerkt voorbij laten gaan. Tijdens een feestelijke afscheidsre ceptie zullen zij hen voor de laatste keer in het zonnetje zetten. Iedereen die Afra en Margo een warm hart toedraagt en hen nog eens wil bedanken voor de goede zorgen, willen zij via deze weg uitnodigen voor de afscheidsreceptie op zater dag 8 december. Van 15.00 tot 17.00 bent u van harte welkom op Villa Lilla aan de Omloop 13 in Heiloo. HEILOO - Op zaterdag 17 november zijn de prijzen uitge reikt aan de gelukkige winnaars van de Trollbeads-dag. Deze succesvolle dag werd gehouden op 3 november en daarbij waren er niet alleen veel Trollbeads te bewonderen, maar er waren ook leuke prijzen te winnen. Zo kon geraden worden hoeveel kralen van dit sieraden-spaarsysteem er zich in een vaas bevonden. Het exacte aantal is niet geraden, maar de win naars zaten er met slechts twee kra len verschil wel érg dichtbij. Ook zijn er uit alle bonnen van de troll beads aankopen die dag nog vier winnaars getrokken. Voor het kra len raden zijn zilveren armbanden weggegeven met een glaskraal, als mooi begin van een nieuw persoon lijk spaarprojeet. Deze waren voor mevrouw Blom en mevrouw Plas. De trekking van de verkoopbon nen betrof een eerste prijs van een mooie set glaskralen, deze moch ten met mevrouw Schoo mee naar huis. De tweede prijs, een zilveren starterearmband met twee kralen werd gewonnen door mevrouw Kotterman. De derde prijs viel in handen van mevrouw Heiszwolf; een lederen starterearmband. Als vierde prijs werd er een zeer leuke en leerzame workshop weggegeven aan mevrouw Groot. Zij zal voor één dag ervaren hoe het is om zelf glaskralen te maken. STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Op zaterdag 1 december van 10.00 tot 11.30 uur wordt in het Trefpunt het Sinterklaasfeest gehouden voor opa's en oma's en him kleinkinderen. Alle kinderen kunnen de Sint per soonlijk ontmoeten en krijgen een kadootje mee naar huis. Ook wordt er gezongen en gedanst. Aanmelden niet nodig. Entree gratis. Keretlimch met de Gezelschapsbank op woens dag 12 december bij de Palatijn, Dillenburgstraat 1 te Alkmaar. Volledig menu voor 15,- exclu sief drankjes. Ossenhaassalade, kipfilet/ham of tongscharrolletjes/ zalm, ijsparfait. Aanvang 12.30 uur. Aanmelden via tel. 072-5331297. Op dinsdag 4 december om 13.30 uur is de volgende bijeenkomst van de Lotgenoten Contactgroep Partnerverlies. Deze keer spelen we het spel 'Alle Sterren van de Hemel', een therapeutisch bordspel voor verliesverwerking. Entree inclusief consumptie is 5,-. Meer informatie via welzijnscoach Karlijn Sengers, 072-5331297. Presentatie en proeverij op zon dag 9 december om 14.00 uur. Patissier/ chocolatier Arend C. Top vertelt gepassioneerd over de geschiedenis van cacao, de bewer king van de cacaoboon. Chocolade is overheerlijk, het voedt, en smel tend in je mond raakt het alle smaakpapillen. Entree 7,50. Meld tevoren uw komst via 072-5331297. Reinigen van de dakgoot gebeurt tegen een kleine vergoeding als u lid bent van de Servicepas. Opgeven voor servicepas en dakgootreini ging kan nog tot 1 december via tel. 072-5331297. Workshop op maandagen 10 en 17 december om 09.30 uur. De workshop staat in het teken van veiligheid en overzicht; wat weetje, wat doe je, wat kan beter. U leert veilig werken op internet en met e-mail. En u leert hoe u de compu ter overzichtelijk en schoon houdt. Prijs voor twee lessen van 1,5 uur 33,- exclusief cursusboek 10,-. De nieuwe cursus Taichi Qigong start op donderdag 29 november om 14.00 uur en bestaat uit vijftien lessen. Het doel is om uw energie- peil in balans te krijgen, waardoor de belangrijkste voorwaarde voor een goede gezondheid aanwezig is. Kosten: 165,-. Inschrijving via tel. 072-5331297. Wij nodigen u uit voor het drie- gangen-kerstbuffet op 14 december in het Trefpunt. Het buffet wordt verzorgd door het Buffettenpaleis te Akersloot. Prijs 15,50 per per soon. Er is tijdens het diner een gra tis verloting. Aanvang 18.00 uur. U bent van harte welkom. Aanmelden bij receptie Trefpunt of telefonisch, tel. 072-5331297. Theo en Els Spigt verzorgen op zondag 23 december een sfeervol keretprogramma. Zij brengen een gezongen kerstverhaal ten gehore. Ook is er voordracht en worden er liederen gezongen. In het program maboekje staan alle liedteksten, u kimt dus ook meezingen! Aanvang 14.00 uur. Entree 7,50. High Tea is komen overwaaien vanuit Engeland, waar het al ander halve eeuw bestaat als Afternoon Tea. Bestanddelen zijn thee, zoe tigheden, hartigheden en sfeervolle muziek. Zondag 6 januari houden wij van 14.00 tot 16.30 uur een 'klei ne' High Tea, met muzikale begelei ding van toetsenist Henk Vasbinder. Entree 10,-, aanmelden via tel. 072-5331297. Heeft u moeite met het ordenen van uw post en papieren? Neem alles op woensdag 30 januari om 19.00 mee naar het Trefpunt en ga aan de slag onder begeleiding van professional organizers Ineke van Steenoven en Monique del Prado. Resultaat? Eindelijk overzicht! Bel 072-5331297 voor inlichtingen en om u op te geven.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 7