Heiloo contact HEILOO Groene rolemmer niet geleegd rond kerst 13 GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Raad en (raads)commissies Burgerzaken Afval en milieu UITKIJKPOST 5 DECEMBER 2012 GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad vergadert maandag 10 december in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toe gankelijk. U bent van harte welkom. Inspreekrecht Tijdens de raadsvergadering kunt u inspreken op onderwerpen die op de agenda staan.Naast de vaste punten staat op de agenda: Hamerstukken (raadsvoorstellen waarover in de raadsvergaderingen geen discussie plaatsvindt) - Kaderstellende notitie accommoda- tiebeleid - Conceptbegroting 2013, Werkvoor zieningsschap Noord-Kennemerland - Afwijking van verordening 213a, college-onderzoeken - Kennisnemen van de tweede Bestuursrapportage 2012 en vaststel len van de begrotingswijzigingen 2012 - Leges omgevingsvergunning 2013 - OZB-tarieven 2013 en legesverorde ning 2013 - Afvalstoffenverordening gemeente Heiloo 2013 Bespreekstukken (raadsvoorstellen waarover in de raadsvergadering discussie mogelijk is) - Stedenbouwkundig masterplan Nieuw Varne - Startnota Toekomstvisie Heiloo - Boekelermeer Heiloo Meer informatie of aanmelden inspreken De stukken liggen van dinsdag 4 tot en met 11 december ter inzage in de openbare bibliotheek en bij de infor matiebalie in het gemeentehuis. Voor meer informatie over de agenda of aanmelden om in te spreken, kunt u contact opnemen met een medewerker van de Griffie, telefoonnummer 072 53 56 792 of e-mail griffie@heiloo.nl Burgerlijke stand Huwelijken tot en met 30 november gereg. partnerschappen A.J. Kos en N. Laldjising Geboren Nova Bolten Overleden d.v. R.C. Bolten en S.J. Haring G. Blom Simon T. Vreeker R.L. Duijnmaijer z.v. J. Vreeker en A.C.J. Groot T. Sikkema Pirn A. Zentveldt z.v. A.F.G. Zentveldt G. van der Neut en A.C.G. Hergaarden J. Rietveld wv Biersteker Annemijn M.R. Bakker D. de Groot d.v. T.E.C. Bakker en M.T. Assen N. Blank Noud Velzeboer J.J. Dekker z.v. M. Velzeboer en J. Noort Door E.A. de With d.v. J. de With en A.A.H.D. Ranzijn In de week van 24 tot en met 28 december zamelen wij geen GFT-afval in. Dit betekent dat u de groene rolemmer dit jaar voor de laatste keer in de week van 10 tot en met 14 december kunt aanbieden. Definitieve beschikking omgevings vergunning milieu Vanaf 6 december ligt ter inzage de definitieve beschikking met voor schriften voor het uitbreiden van een omgevingsvergunning voor Boha Oliemaatschappij BV, Vennewatersweg 2B te Heiloo. De definitieve beschik king is niet gewijzigd ten opzichte van de ontwerpbeschikking. Beschikking Het betreft een verzoek van Boha Oliemaatschappij BV voor het uitbrei den van de bestaande inrichting met een container voor de opslag van maximaal 9.600 kg gevaarlijke stoffen ADR klasse 3. De bestaande inrich ting omvat een tankstation voor het wegverkeer met opslag en verkoop van LPG en een groothandel in olie en brandstoffen. De inrichting is gelegen aan de Vennewatersweg 2B te Heiloo. Op 3 november 2009 is voor het tank station voor het wegverkeer met LPG, minimarket, wasstraat, wasboxen, groothandel inclusief opslag van olie en smeermiddelen en een stalling van vier tankwagens met brandstoffen een revisievergunning verleend. Op 1 oktober 2010 is de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) van kracht geworden. De activiteiten die Boha Oliemaatschappij BV uit voert, worden genoemd in het Besluit omgevingsrecht (BOR) onder bijlage I, onderdeel C, categorie 2.1 onder a, inrichtingen voor het opslaan of over slaan van gassen. Daarom betreft het hier een type C inrichting. In het kader van de Wabo is de inrichting vergun- ningplichtig. Ter inzage De definitieve beschikking en andere relevante gegevens liggen vanaf 6 december tot en met 17 januari 2013 ter inzage bij de informatiebalie in het gemeentehuis. Beroep Beroep wordt alleen nog toegekend aan belanghebbenden in de zin van art. 1:2 Algemene wet bestuursrecht (Awb): degene wiens belang recht streeks bij een beschikking betrokken is. Tegen deze beschikking kan beroep worden ingesteld door de aanvrager, betrokken adviseurs, degenen die eerder in de procedure tegen de ont werpbeschikking zienswijzen hebben ingebracht, degenen die zienswijzen hebben ingebracht tegen de eventueel aangebrachte wijziging in de beschik king ten opzichte van het ontwerp ervan en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen de beschikking. Gedurende zes weken kan beroep/voorlopige voor ziening worden ingesteld tegen deze beschikking bij de Rechtbank Alkmaar, voorzitter van de Rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Zij die beroep instellen kunnen bij een spoedeisend belang een verzoek doen om schorsing van de beschik king dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de Rechtbank Alkmaar, wil het besluit niet na de terinzagelegging van kracht worden. De beschikking wordt pas van kracht nadat op voornoemd verzoek door de Rechtbank van Alkmaar is beslist. Aan het griffierecht, zowel voor een beroep als voor een verzoek Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Rijvordt van de Milieudienst Regio Alkmaar, tele foonnummer 072 548 8467. Ontwerpbeschikking actualiseren omgevingsvergunning milieu Vanaf 6 december ligt ter inzage de ont werpbeschikking met voorschriften voor het actualiseren van de omgevingsver gunning, aspect milieu voor de Stichting Knaagdierencentrum, De Loet 3 te Heiloo. Burgemeester en wethouders zijn van plan deze ontwerpbeschikking met voorschriften te verlenen. Ontwerpbeschikking Op 9 september 2003 is een oprich tingsvergunning verleend aan Stichting Knaagdierencentrum voor een knaag dierencentrum. Op 1 oktober 2010 is Wet algemene bepalingen omgevings recht (Wabo) in werking getreden. Op grond van artikel 2.30 Wabo dienen wij te bezien of de milieuvoorschriften die aan die omgevingsvergunning zijn ver bonden, nog toereikend zijn gezien de ontwikkelingen op het gebied van de technische mogelijkheden tot bescher ming van het milieu en de ontwikke lingen met betrekking tot de kwaliteit van het milieu. Wij hebben vastgesteld dat de voorschriften die verbonden zijn aan de omgevingsvergunning niet meer toereikend zijn en dat actualisatie noodzakelijk is. Op 14 mei 2012 hebben wij via een schriftelijke kennisgeving aan Stichting Knaagdierencentrum het voornemen kenbaar gemaakt om ingevolge artikel 2.30 van de Wabo de voorschriften, die aan de eerder genoemde vergunnin gen zijn verbonden, te actualiseren. Ter inzage De ontwerpbeschikking en andere relevante gegevens liggen vanaf 6 december tot en met 17 januari 2013 ter inzage bij de informatiebalie in het gemeentehuis. Zienswijze Uw schriftelijke zienswijze kan gedu rende de periode dat de stukken ter inzage liggen, worden ingediend bij het Dagelijks Bestuur van de Milieudienst Regio Alkmaar, Postbus 53, 1800 BC Alkmaar. In uw zienswijze kunt u vermelden of al dan niet uw persoon lijke gegevens bekend mogen worden gemaakt. Een gedachtewisseling over de ontwerpbeschikking kan voor het einde van de inzagetermijn telefonisch worden aangevraagd. Wij verzoeken u dit vóór 10 januari 2013 te doen bij mevrouw M. Tromp van de Milieudienst Regio Alkmaar, telefoonnummer 072 548 85 19. De aanvrager wordt in de gelegenheid gesteld bij de gedachte wisseling aanwezig te zijn. Een ieder kan wel zienswijzen indie nen maar beroep wordt alleen nog toegekend aan belanghebbenden in de zin van art. 1:2 Algemene wet bestuursrecht (Awb): degene wiens belang rechtstreeks bij een beschikking is betrokken. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. de Pijper van de Milieudienst Regio Alkmaar, telefoonnummer 072 548 84 66. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 13