Verdiend puntje Terriërs niet gegund r Spanning neemt toe bij Damclub Heiloo A Goud voor GTH turnsters Brechtje en Julie - %'l SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Meervogels Ei najaarkampioen in de eerste klasse Goede overwinning van HSV op Zaandijk HEILOO - Eén puntje had Terriërs wel verdiend, maar het zat er afgelopen zondag niet in. De ploeg verloor met 2-4 van Oranje Zwart. Toch kon de hoekeyploeg het niet redden tegen Oranje Zwart (acht ste), dat razend snel met de counter en effectiever in het benutten van de kansen was. In de tiende minuut Eén puntje had Terriërs wel verdiend, maar het zat er afgelopen zondag niet in. Foto: Ben Haeck DAMMEN HEILOO - Door de overwinning van huidig clubkampioen André Valkering op de nog ongeslagen Simon Droog neemt de span ning toe bij de Damclub Heiloo, aan de kop van de ranglijst. Nestor Cor van Lieshout is de enig ongeslagen speler, maar kwam ook niet verder dan remise tegen Piet Heijne. De nummer twee van vorig seizoen Frans Schouten, ver loor verrassend, van de opnieuw zeer sterk voor de dag komende Arnold Stegeman. De stand: 1. C van Lieshout 8-11 2. A Valkering 7-10 3. S. Droog 6-8. WW* Jri sir-- AKERSLOOT - Zaterdag is Meervogels El najaarskampioen gewor den in de eerste klasse 04. Meervogels El wist alle competitiewed strijden te winnen en is met nog één wedstrijd te spelen onbe reikbaar voor de achtervolgers. Zaterdag moest Meervogels El in Oudorp aantreden tegen concurrent Kolping Boys en wist ook deze wedstrijd te winnen met maar liefst 5-1. Na de (kinder)cham- pagne werd het kampioensfeestje gevierd. Knielend vlnr: Sem van Egmond, Sven Krom, Feike van der Eng en Oliver Higgins. Staand vlnr: Sem Tiebie, Sil Liefting, Tij men Smit en Nick Kager. Achter: Joran Kaptein (trainer) en Edwin Smit (leider). Aangeleverde foto stond de thuisploeg al achter. Een omstreden doelpunt, omdat er een speelster geblesseerd in de cirkel lag en dat is gevaarlijk, maar for meel genomen had de scheidsrech ter gelijk. Om onduidelijke redenen werd de gelijkmaker afgekeurd en met 0-3 leek de strijd gestreden. De 1-3 van Emma Driehuis vlak voor rust gaf echter de prikkel tot een offensief in de tweede helft (2-3 door Lise Donkersloot), maar de vechtlust werd niet verder beloond. De 2-4 was de doodsteek, van een ploeg, die elk slippertje aangreep om af te straffen, zoals dat gaat op het hoogste landelijke niveau. Terriërs heeft het zwaar. De eerste competitiehelft is afgesloten op de laatste plaats. Rust is de ploeg in de winterstop niet gegimd. Coach Jisse Waasdorp heeft nu zijn zin nen gezet op de zaalcompetitie: „Ik verheug me erop. We spelen in de hoogste klasse en hebben vorig jaar in de top meegedraaid. Het is wel totaal anders dan veldhoekey, maar perfect voor de conditie en de bal techniek en spectaculair voor het publiek. Het is leuk dat we ook in het Vennewater spelen, de eerste keer op 23 december. Ik hoop op veel publiek. Misschien leggen we de basis voor een goed tweede deel van de veldeompetitie." (De eerste wedstrijd is om 15.00 uur. Red.) HEILOO - HSV heeft een goede overwinning behaald van 3-1 op Zaandijk, dat tot afgelopen zondag de minste verliespunten had in deze klasse. In het eerste kwartier tastten beide teams elkaar af. Beide kwamen niet verder dan een paar comers die geen gevaar opleverden. In de 18e minuut kwam voor HSV een redelijke kans, maar de voorzet ging door een mêlee van spelers voor het Zaandijk-doel langs en belandde over de zijlijn. In de 25e minuut kwam de bal via een kluts bij de aanvoerder van Zaandijk. Deze nam de bal aan met rechts en schoot met links het leer onder de HSV-keeper door, 0-1. Een kleine tien minuten later kwam de bal na een snelle opbouw van achteruit bij Rick Houtenbos; deze passeerde de laatste man en schoot hard met links in, 1-1. Beide ploegen kregen nog een paar mooie kansen, echter zonder resultaat. Direct na de rust kwam de bal na goed doorzetten van Mare Baars bij Tom Hafkamp die niet aarzelde: 2 - 1. In de 53e min. kwam een snelle kombinatie via Riek H. en Jesper de Vré bij Tom H.; deze passeerde de Z.keeper met een schijnbeweging en scoor de beheerst, 3 - 1. Vlak daarna kopte Lars Ursem de bal uit een comer in het zijnet.Thomas de Vries verrichtte nog een paar uit stekende reddingen en een doel punt van Tom H. werd op advies van de grensrechter afgekeurd. Een goede opsteker voor de laat ste wedstrijd dit jaar bij ZTS. V.l.n.r. boven: Mijke, Laura en Brechtje, v.l.n.r. midden: Sterre, Floor, Chanoa, Luna en Nicole, v.l.n.r. onder: Jette, Emma, Ilse en Romy. Aangeleverde foto TURNEN REGIO - Zaterdag 24 november kwamen 17 GTH -turnsters in actie op de eerste competitie vijfde/zesde divisie. Voor een aantal de eerste wed strijd, een hele ervaring. De instap- meisjes waren goed bezig, Luna van Twuijver (12.80) en Laura de Jong (12.20) sprongen een goede sprong. Keurige oefeningen op balk van Nicole de Jong en Sterre van Boxtel! Chanoa Sehoehuijs en Mijke van Haastrecht wisten op vloer een 13.40 en 13.10 binnen te slepen. Ook jeugdtumsters Emma Henriet en Ilse Brouwer turnden een goede wedstrijd, Emma (11.05) en Ilse (12.10) turnden een goede brug. In wedstrijd 2 wist Floor Tervoort een 12.00 te behalen voor brug. Jette turnde 13.30 bij elkaar op vloer. Jeugdtumster Brechtje van Haneghem kreeg zowel voor brug als vloer het hoogste cijfer. In de laatste wedstrijd turnden Danique Broers een perfecte vloer oefening; 13.30! Zowel Yara Struijs als Patricia Mulder kregen hier het hoogste cijfer. Aan brug waren Julie Warmenhoven(13.30) en Veerle Serrarens (13.20) sterk! Romy van Dijk sprong keurige overslagen: 11.60. In het eindklassement kreeg Veerle de vierde prijs, brons voor Chanoa, Danique, Yara en Patricia. Brechtje en Julie werden eerste. Zondag 25 november kwamen de 4e divisie turnsters in actie. Vroeg in de ochtend sleepte Isabella Buijs een 12.40 binnen voor haar mooie bmgoefening, Nadja Boersen deed dit op vloer. In de tweede wedstrijd liet Silke Dekker een supersprong zien: 13.20! Annabel Jonkhart scoorde hoog op brug: 12.45. Juniortumster Demi de Visser turn de een mooie balkoefening, Raquel Schouten straalde op vloer. In het eindresultaat kreeg Nadja de vijfde prijs.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 17