Annick Melgers (13) uit Heiloo wint tennis winterieugdcircuit Veel diploma's Zwembad Loos Overmacht Milosj van Renesse I I De Foresters Vrouwen 1 wint ruim Trainers Dojo 't Loo Nederlands Kampioen Mixteams J v SPORT 21 UITSLAGEN U I T K IJ KPOST 5 DECEMBER 2012 Bridge Club't Oosthonk Uitslag van woensdag 27 november: A. Lijn 1. J. Huting - A. Kemper 57,50% 2/3. G. Voskuil - R Hogeslag en Fam. Turk 56, 674. L. Santifort - L. Eveleens 55,83%. B. Lijn 1. J. Tromp - V. Huiberts 57,92% 2. J. Staphorsius - T.d. Haas 55,83% 3. A. Dijkman - M. Orij 54,58% 4. Fam. Keesen 53,75%. De Herfst Kampioenen zijn A. Lijn Fam. Turk 59,10%. B. Lijn A. Brugman-H. Fijnheer 53,30%. De Herfst Slem kampioen G. Bes - H. Uijl. Heilooer Bridge Club Zesde en laatste zitting van de tweede ronde, donderdagavondcompetitie in cultureel centrum De Strandwal: A-lijn; 1. Ria en Wim de Nijs 62,08; 2. Rie en MOUNTAINBIKEN LIMMEN - Alkmaarder Milosj van Renesse heeft door zijn overwinning in de vierde rit om de Grote Prijs Unive laten zien, dat bij afwezigheid van Kay Pronk hij het meeste recht heeft op de bloemen. Als door een wesp gestoken vloog Van Renesse uit de startblokken op de twee rechten stukken op het OGL mountainbikeparcours aan de Pagenlaan in Limmen. Directe ach tervolgers, de Alkmaarders Laurens Schumacher, Hans Jansen en Bas Rijs sputterden nog wat tegen, maar de suprematie Van Renesse was te groot. Op een grote molen vergroot te hij zijn voorsprong op zijn bela gers. Waarvan Laurens Schumacher naar een tweede plek leek te gaan rijden, nadat Jansen en Rijs op Bob Koot 55; 3. Anneke Kuijper - Rita van Os 54,17; 4. Taetske Haan - Irma van Loon 53,33. B-iijn: 1. Cocky en Jan Piet 61,96; 2. Marie-Louise en Pieter van Wiechen 61,41; 3. Afra Boukens - Ria Neefjes 59,78; 4. Vera en Pietv.d.Wuip 51,09. C-iijn: 1. Gre v.d. Wardt- Eioy Koenders 62; 2. Martha Dunselman - To Ontrop 58,50; 3. Aieid van der Noord - Gitta Rotteveel 55,08; 4. Flora Martini - Ineke de Waard 53,17. Dinsdagavondcompetitie: A-lijn; 1. Ank Lodder-Aad Kemper 60,42; 2. Truus Klerk- Nel Stark 58,85; 3. Rob Klop - Antoinette van der Laan 57,29; 4. Jan Huting-Cees van der Steen 55,73. B-lijn; 1. Lucy Elsman - Gre Voskuil 68,75; 2. Tiny Olgers - Gert Weel 63,19; 3. Jo en Ger Graas 54,17; 4. Renee Amsterdam - Ans Dekker 48,61. afstand gezet waren. Echter door een onhandige manouvre belandde Schumacher tegen het hekwerk en de grond, waarna hij werd ach terhaald door het duo Rijs/Jansen. Met een van pijn vertrokken gezicht moest Schumacher zelfs het strijd toneel verlaten, waarvan Jansen en Rijs profiteerden en beslag legde op de plekken twee en drie. Erwin Veiwijk en Nico Schaper eisten de plekken vier en vijf voor zich op. Uitslag: 1. Milosj van Renesse Alkmaar 2. Hans Jansen Alkmaar 3. Bas Rijs Alkmaar 4.Erwin Veiwijk Egmond aan Zee 5.Nico Schaper Alkmaar 6. Henk Louwe Alkmaar 7. Iwan Knoeff Koog aan de Zaan 8. Chris Kemp Egmond aan Zee 9. Dirk Dekker Egmond aan Zee 10. Emiel Prins Egmond aan Zee 11. Rob Knol Alkmaar 12. Henk Jan Verdonk Egmond aan den Hoef. HEILOO - De 13-jarige tennis- ter Annick Melgers uit Heiloo heeft het afgelopen weekend het WJC (winterjeugdcircuit). Voor meisjes tot en met 14 jaar, gespeeld in het opleidingscentrum van de KNLTB te Almere winnend afgesloten en voert daardoor vanaf nu de Nationale Jeugdranglijst meis jes tot en met 14 aan. Annick, die zes jaar trainde bij de KNLTB is na de zomer een andere weg ingeslagen. Mede door medewerking van tennis- centrum De Dors traint zij nu twee maal per week in eigen woonplaats en traint de overige dagen bij haar vereninging TV Heerhugowaard bij haar trainer Guido Potma. De wijzin gen weipen bij de eerste Nationale wedstrijden direct zijn vruchten af door het belangrijke Nationale Winterjeugdcircuit winnend af te sluiten en de nummer één positie te veroveren. Het Winterjeugdcircuit wordt gespeeld in de maanden oktober en november, waarbij 72 jongens en meisjes in elke leeftijdcategorie voorrondes spelen. De laatste 16 spelers spelen tweemaal het sche ma onderling volledig uit en afslui tend speelden de beste acht het afgelopen weekend in Almere de Masters. Dankzij een eerste en een VOETBAL HEILOO - De nipt verloren wedstrijd van vorige week (De Foresters verloor in de laatste minuut met 1-2) werd zondag rechtgezet tegen Alkmaarsche Boys: 8-0. In de eerste helft werd er nog onrustig gespeeld, waardoor de dames er niet makkelijk door heen kwamen. Toch werd de score geopend, door Lola Bruin. In de rust werd aangegeven hoe men er wel tweede plaats in de twee speel rondes en een derde plaats bij de Masters veroverde de pupil van TV Heerhugowaard overall genoeg pun- doorheen kon komen en in de eer ste minuut werd het direct 2-0. Er werd vanuit de achterhoede rustig opgebouwd en goed in de voeten aangespeeld, vaak via de flanken, waardoor De Foresters er mak kelijker doorkwam. Waar nog aan gewerkt moet worden is niet voor eigen succes gaan, maar kijken wie er beter voor staat. Als de dames dat vanaf het begin zouden hebben gedaan, was de score vele malen hoger uitgevallen. In de tweede helft werd de score uitgebouwd tot liefst ten om het eindklassement te win nen. Informatie mogelijk bij trainer Guido Potma, tel. 06-24855599 of Annelies Melgers, tel. 06-22936166. 8-0. Lola Bruin (viermaal), Sanne Duin (driemaal) en invaller Julia Berkman (MB1) scoorden. Door goed over de flanken te spelen en het veld breed te houden kreeg De Foresters meer ruimte, waardoor de tegenstander niet meer wist wat ze gingen doen. Door de variatie in het spel werd de achterhoede zoek gespeeld en kon de score makkelijk uitgebouwd worden. De invalsters (Renee van Strien, Beau Czeyki en Julia Berkman) speelden weer een berewedstrijd. De 13-jarige tennister Annick Melgers uit Heiloo heeft het afge lopen weekend het WJC (winterjeugdcircuit) gewonnen. Eigen foto HEILOO - De afgelopen weken is er voor veel verschillende diploma's afgezwommen bij zwembad Loos. Zaterdag 17 november beten leerlingen voor de snorkeldiploma's van de N.O.B. en het Zwaardvis diplo ma de spits af in zwembad de Witte Brug te Castricum. Bij de snorkeldiploma's werden alle onderdelen, variërend van bril leegblazen tot onderwater een plat te knoop maken keurig uitgevoerd. Het Zwaardvis diploma is een techniek diploma hier lieten de leerlingen mooie zwemslagen en keerpunten zien en dwingt de Vlinderslag altijd weer veel respect af. Op zaterdag 24 november was er een uitgebreid examen van zwem bad Loos in zwembad de Witte Brug te Castricum. De leerlingen voor het ABC diploma beten die middag de spits af. Eerst zwommen zij met extra kleding aan, gevolgd door de verplichte banen en vaardigheden in zwemkleding. Mevrouw Botman aanwezig namens de Nationale Raad Zwemdiploma's was heel tevreden over het getoonde zwern- niveau. Daarna kwamen de leer lingen voor het Dolfijn diploma in actie. Het Dolfijn diploma is een over- levingsdiploma. Hierbij moeten de leerlingen onder andere zwemmen met laarzen en een regenpak aan en zich redden onder een omgeslagen boot vandaan. Dinsdagavond 27 november is het diplomafeest in ons eigen bad afge sloten door vier leerlingen voor het '1000 meter borstcrawl' diploma. De geslaagden zijn: Diploma A: Karei Brokx, Juup Broekman, Senne Doosje, Jesse Elzenga, Merel Engels, Lex Gast, Hano Gely, Elhaam Hanbali, Tygo de Jongh, Joppe van Kampen, Famke Kramer, Pascal Metselaar, Quincey Oudhoff, Rosanne Schoehuijs, Luuk van Steenhoven, Eva Struijs, Eline Teivoort, Luuk van der Vlies, Jens op de Weegh, Sofie Wessel, Vin Zwart. Diploma B: Kiki Beemster, Dyanne Bijleveld, Nova Bonte, Luca Bout, Tamara Ditmars, Noémi Hagen, Jamie Harderwijk, Caesar Hohensteijn, Anna van der Molen, Ralph Oortwijn, Lisa Veltkamp, Kyra Wilvers, Ruby Zhou, Joey Zwaan. Diploma C: Dano de Boer, Emma van der Kamp, Sam Nijbacker. Dolfijn brons: Benjamin Kuus, Dimya Tromp, Amber Wijdenes, Tijs Los, Nienke Madderom, Francien Veiweij, Sinea van der Vlies, Lilian Bakker, Shannon Bakker, Bente Madderom. Dolfijn zilver: Bram Ruhl. Dolfijn goud: Nadeche van Alphen, Levi Legdeur, Jennifer de Vries. Dolfijn diamant: Mario Deliangelos, Inez Bruin. N.O.B.A: Nienke Madderom, Flora Kuus, Romy Jonker, Jasmijn Visscher, Kas Warmenhoven. Zwaardvis zilver: Lianne Dekker, Enhtulga Giantumur. Zwaardvis goud: Marijn de Wit, Owain Boyd, Brent van Leeuwen, Femke Boyd, Eke van Leeuwen, Sofie van Neer, Nella van Leeuwen. 1000 meter borstcrawl: Vincent Koot, Tabitha van Alphen, Nadeche van Alphen, Flora Kuus. JUDO HEILOO - In een afgeladen Dojo in Den Haag vond afge lopen zaterdag een zinderen de finaleronde plaats van de Nederlandse judokampioen schappen voor Mixteams. Ieder team bestaat uit vijf heren gewichten en twee damesgewichten die in een landelijke competite over drie ronden de strijd tegen elkaar opnemen. Timo Lesterhuis en Karen Stevenson, beiden trainer bij Dojo t Loo, komen in de Hoofdklasse uit voor uit Velserbroek afkomstige team van Ben Rietdijksport. De ook in Heiloo woonachtige Iris Lemmen maakt ook deel uit van dit team. Karen Stevenson miste in de finale ronde. Na de twee voorronden stond het team van Ben Rietdijk boven aan. In de slotronde stond het team daarom in de halve finale tegenover Theo Meijersport uit Leusden. Iris wist haar partij knap te winnen met een houdgreep van de Nederlands kampioene tot 78 kilogram Guusje Steenhuis. Timo die in de plus 90 kilo stond moest het opnemen tegen Pascal Scherrenberg, Nederlands kampioen in de plus honderd kilo gram. Tot veler verrassing kam Timo met een tilworp op voorsprong. Hij kon de waza art helaas niet tot het eind vasthouden tegen zijn veer tig kilo zwaardere tegenstander en verloor met één strafje verschil. Het team won evenwel met 4-3 en kon zich opmaken voor de finale tegen Budokan uit Rotterdam. In de finale overklaste de judoequipe uit Velserbroek in een evengoed zeer spannend gevecht de tegenstander door uiteindelijk met 6-1 te winnen. De enige verliespost was in de klasse tot 63 kilogram waar Ben Rietdijk geen judoka had opgesteld. Grote concurrent Kenamju uit Haarlem ein digde op de vierde plaats. Gelijktijdig streden de jongste pupillen in Anna Paulowna om de hoogste eer. Fraaie derde plaatsen waren er voor Lizzy van der Waart en Job Kroon. De zil veren plak was er voor Daan Pepping terwijl Otto Bosch welverdiend het goud mee naar Heiloo mocht nemen. Midden links Timo Lesterhuis en daarnaast Iris Lemmen. Karen Stevenson mist op deze foto Foto: Menno Lesterhuis

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 21