mA Fakkeltocht én kerstfeest in Egmond Binnen Kerstdrive in De Vriendschap Akersloot KORTING De Stichting Voortgezet Onderwijs Kennemerland (SVOK) bestuurt een drietal scholenge meenschappen in de regio Kennemerland: het Bonhoeffercollege en Jac. P. Thijsse College, beide gevestigd in Castricum, en het Kennemer College met vestigingen in Beverwijk en Heemskerk. De stichting beschikt over een kleine deskundige staf die deze scholen faciliteert en ruggensteunt in hun streven naar beter en mooier onderwijs. Hierdoor hebben de scholen de handen vrij voor het primaire proces, het onderwijs. Het arbeidsvoorwaardenpakket is conform CAO V0. www.svok.nl JAC.P. THIJSSE COLLECE Leerlingen blijven motiveren en activeren is de essentie van kwalitatief goed onderwijs. Dat vraagt om intensieve leerlingbegeleiding, om regelmatig terugblikken op behaalde resultaten en om een visie op de toekomst. Ongeveer 2000 mavo-, havo- en vwo-leerlingen volgen op het Jac. P. Thijsse College goed, inspirerend en uitdagend onderwijs. Dat bevordert dat leerlingen hun kwaliteiten erkennen en hun kennis en vaardigheden ontwikkelen met als doel het behalen van het diploma vmbo-tl, havo of vwo. Daarnaast worden de leerlingen in staat gesteld om zich op sociaal, cultureel en sportief gebied uitstekend te ontplooien, www.jpthijsse.nl Wij hebben per 1 februari 2013 een vacature voor een: We zoeken een enthousiaste collega die beschikt over goede contactuele Gezien de samenstelling van het team zal onze voorkeur, bij gelijke geschikt- vaardigheden, bekend is met of ervaring heeft in het werken met de leeftijds- heid van de kandidaten, uitgaan naar een vrouw. Wij bieden u een aanstel- groep 12-18 jaar. Natuurlijk bent u een klantvriendelijk persoon en gewend ling vooreen jaar met uitzicht op een aanstelling voor onbepaalde tijd. om de handen uit de mouwen te steken. Daarnaast wordt u in goed overleg De werkdagen en -tijden worden in onderling overleg vastgesteld, waarbij u ingezet voor avonddiensten in verband met activiteiten op school. Tot slot minimaal 4 dagen per week beschikbaar dient te zijn. De functie is ingedeeld bent u opgeleid als BHV'er. in salarisschaal 4 (maximaal Euro 2.191,- bij een volledige betrekking). Informatie kunt u krijgen bij mevrouw P. Greveling, personeelszaken, tel. 0251-652571 of via de mail school@jpthijsse.nl onder vermelding van vacature conciërge. U kunt ook de website raadplegen: www.jpthijsse.nl. Uw schriftelijke sollicitatie met motivering en c.v. kunt u tot 7 januari 2013 richten aan de rector a.i., de heer J.C. Bommerson, per brief p/a Jac. P. Thijsse College, Postbus 314,1900 AH Castricum, of per e mail, solliciteren@jpthijsse.nl. Jeans Business Casual Shoes Jeans: PME Legend Cast Iron Blauer Blue Industry Boss Orange Casual: Aeronautica Militare Marco Polo Gant British Indigo Pierre Cardin Fortezza //Gardeur Vanguard Business: Gentiluomo Circle of GentlemenMunro Tommy Tailored Shoes: Greve AlleMAN Stationsweg 61Heiloo I T 072 533 00 68 www.allemanmode.nl UITKIJKPOST 12 DECEMBER 2012 4ï vijs Kennemer Stichting Voortgezet Onderwijs Kennemerland op weg naar excellentie actief en onbegrensd tweetalig onderwijs Conciërge (m/v) 20-24 uur Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. EGMOND - Zaterdagavond 22 december viert Egmond Binnen weer samen een groot kerstfeest met Stichting Muziektent. Traditiegetrouw zijn jong en oud welkom bij de druk bezochte 'Gltihweinparty' die dit keer niet plaatsvindt op het Kerkplein, maar daar wél start. Dit jaar begint men wederom vroeg, zodat ook de kin deren in de fakkeltocht kunnen meelopen met een eigen lichtje (zonder vuur, maar op batterij). Oudere krijgen bij de start indien gewenst en nog voorradig een echte fakkel uitgereikt. Natuurlijk loopt ook de Kerstman mee en gaat hij graag samen met u op de foto. De organisatie verzoekt alle 'Binders' waar de route langsloopt, om mee te doen door huis of tuin te ver lichten. Zo ontstaat een prachtige optocht van licht en vrolijkheid. De route kunt u oner andere terug vinden op faeebookpagina www. facebook.nl/muziektent. Bij aan komst op de 'feestlocatie, dit jaar in de Abdijlaan, volgt onder het genot van een warm glaasje warme choco lademelk of glühwein, een prachtig keretoptreden van de blazers van de fanfare Eensgezindheid en klinken sfeervolle kerstliederen. Zowel de kinderlichtjes, de fak kels, als de erwtensoep of het glaasje warme chocolademelk/glüh wein worden u gratis aangeboden door Stichting Muziektent Egmond Binnen en haar 'vrienden'. Deze stichting heeft als doelstelling om te helpen de 'Binder-dorpscultuur' te bewaken. Dit doet men door op een authentieke plek in het dorp, een cultureel podium te zijn voor creativiteit, vertier én vermaak voor jong en oud. Deze kerstmid dag wordt naast de inzet van comité en vrijwilligere, verder mede moge lijk gemaakt door een bijdrage van Vereniging Dorpsbelangen Egmond Binnen. De start is bij de Muziektent op het Kerkplein, waar men om 17.00 uur vertrekt (fakkels en lichtjes gratis verkrijgbaar vanaf 16.45 uur, op is op). Hier vandaan loopt rnen- een kleine ronde door het dorp die eindigt in de Abdij laan nabij Café Tervoort. Voor meer informatie zie www.facebook.nl/rnuziektent of mail naar muziektent@live.nl. AKERSLOOT - Op zaterdag 22 december wordt in café De Vriendschap in Akersloot weer een gezellige klaverjasdrive gehouden. Naast het klaverjassen is er natuurlijk ook een super verloting met daarin dezelfde prijzen als met het klaverjassen. Een deel van de opbrengst gaat naar de Stichting KIKA die de belangen van kanker patiëntjes behartigt. Vanwege het 30-jarig jubileum van de familie Levering in De Vriendschap heb ben zij besloten deze stichting ook in 2013 steimen. Men kan zich van tevoren telefonisch opgeven via tel. 0251-312866 om zeker te zijn van een plaatsje. De kosten van deel name bedragen 5,-. De aanvang is 20.00 uur. f? AlleMAN 20% TOT 70%

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 21