Bouwnieuws Glasvezel Kies uw serviceprovider. Wij stellen u voor aan onze aannemer. Eerste wijkcentrale geplaatst. Welkom met uw vragen. Projectmanager aan het woord. www.eindelijkglasvezel.nl reggefiber HET/IS ZO GLASVEZE KOMTER 12 Heiloo Reggefiber legt het glasvezelnetwerk aan en stelt het open voor de serviceproviders. Dit betekent vrije concurrentie voor service providers en dus scherpe prijzen en aantrekkelijke aanbiedingen! In Heiloo bieden de serviceproviders Concepts, Helden Van Nu, Kick XL, KPN, Lijbrandt, Solcon, Telfort, Vodafone, Wisper en XS4ALL glasvezel diensten voor internet, tv en telefonie. Wilt u er meer over weten? Doe de postcodecheck op www.eindelijkglasvezel.nl/heiloo en vergelijk het aanbod van de serviceproviders. Dan weet u direct welk abonnement het beste bij u past. Of kom langs voor een persoonlijk en onafhankelijk advies in onze glasvezelwinkel. ÏSSM L«' ^kP" ui;; Dat Heiloo graag glasvezel wil is één, hoe het er komt is twee. Een paar honderd kilometer glasvezelkabel gaat niet vanzelf de grond in. De aanleg van glasvezel is een zeer arbeidsintensief proces. En dat doen we niet zelf. In Heiloo gaat aannemer Van Gelder Telecom B.V. de graaf- en aanlegwerkzaamheden voor Reggefiber uitvoeren. Van Gelder Telecom B.V. is geen vreemde voor ons. Samen hebben we al diverse gemeenten voorzien van een glasvezelnetwerk. En met succes! De eerste wijkcentrale is op 14 november geplaatst aan de Willibrordusweg. Een wijkcentrale is een verdeelpunt waar alle glasvezelverbindingen bij elkaar komen. De wijkcentrale voorziet ongeveer 2500 woningen van een eigen glasvezelverbinding. Vanaf de wijkcentrale worden de glasvezelkabels onder de grond naar elke woning aangelegd. Vervolgens wordt de glasvezel uw woning binnengebracht en afgemonteerd. Op deze manier krijgt elke woning een eigen verbinding op het glasvezelnetwerk. Er worden in totaal vijf wijkcentrales in Heiloo geplaatst. ,cle Kom naar de glasvezelwinkel voor: ïbd Een persoonlijk en onafhankelijk advies, wo Hulp bij het overstappen. Vragen over (de aanleg van) glasvezel. Adres. Heerenweg 42a in Heiloo. Contact. Q (072) 850 70 26 heiloo@reggefiber.nl ïy Meer informatie en de openingstijden O' vindt u op www.eindelijkglasvezel.nl/heiloo. De aanleg van het glasvezelnetwerk in Heiloo wordt vanuit Reggefiber begeleid door projectmanager Linda den Iseger. Zij zorgt ervoor dat alles van a tot z volgens plan verloopt. 'Het is zover! De aanleg is nu echt begonnen in Heiloo. Wij zijn deze week gestart aan de Nijverheidsweg. Onze aannemer is nu druk bezig om de stoep open te graven. Er wordt gegraven tot een diepte van 60 centimeter. Het zal waarschijnlijk wel wat overlast geven, de stoep moet immers helemaal open. We proberen de overlast zo veel mogelijk te beperken. Alles wat we opengraven, proberen we voor het einde van de middag weer dicht te maken. En anders zetten we het af met hekken.' Lees verder op www.eindelijkglasvezel.nl/heiloo. Wanneer wordt uw woning aangesloten? Doe de postcode- check op onze website. 16 JANUARI 2013 UITKIJKPOST Lijbrandt, solcon vodafone (XS4AÜ] vAJijpvri meer internet.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 12