Trias atleten scherpen records aan Foresters-selectie brengt Stormvogels ten val Schaalcthriller eindigt onbeslist MTB de Zeeleeuw/Immingbikes wint business race Egmond-Pier-Egmond SPORT 5* 17 Meervogels f2 nojoorskompioen UITSLAGEN Foresters MPi kampioen UITKIJKPOST 16 JANUARI 2013 r J AKERSLOOT - Zaterdag heeft Meervogels F2 het (najaarskam pioenschap behaald tegen Bloemendaal F4 met een monsteruit slag van 16-4. De eerste wedstrijd van het seizoen ging nog ver loren, daarna won het team negen keer op rij en heeft het een doelsaldo van 79 voor en 19 tegen. Na afloop van de wedstrijd werd het team door de jeugdcoördinator van Meervogels getrak teerd op een kampioensstandaard, een bakje patat, een frikandel en wat drinken. Volgende week gaat de show door in het beker toernooi. Vlnr: Joey Weijers, Ties Kerssens, Manouk van der Lee, Mats Dekker, Jim Hoogenboom, Menno Stel, Teun Verduijn, Max Kahls, coaches Tom Dekker en Armand van der Lee, (liggend) Jelle Vogelvang. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Het vrije voet balweekend werd door De Foresters 1 en 2 benut voor een vriendschappelijk duel tegen Stormvogels uit IJmuiden, bij een gevoelstemperatuur van -5 graden. Stormvogels 2 speelt evenals De Foresters 2 in de reserve tweede klas, waarin ze de bovenste plaats innemen. Enkele beloften uit de Al (Milo Blei en Nick Zwaan) konden hun krachten meten met volwas sen tegenstanders. Blei slaagde erin om twee keer het doel te vin den en Zwaan speelde in de achter hoede een gedegen partij. De eind uitslag werd 2-3 voor de Egels. Stormvogels 1 komt voor de com petitie uit in IA. Vóór de rust kwam Stormvogels er niet aan te pas, bij De Foresters ging de bal van voet naar voet. De maandenlang door ziekte geplaagde Nick Kramer had zijn plaats in het elftal weer ingeno men en dat resulteerde in een goede opbouw. Het werd eerst zomaar 0 - 3, voordat even voor de pauze Stormvogels het net kon vinden. De tweede helft begon met een lob over vijftig meter door Jeffrey Klijbroek, waarbij de bal door de doelman nog juist over de lat kon worden getild. Uit de hoekschop werd het als nog 1-4. Mede door enkele malen geklungel kon Stormvogels daarna langszij komen: 4-4. Toen vonden de Egels het welletjes en slaagden erin nog twee keer de keeper te ver slaan: 4-6. Simon Duindam, Jeffrey Klijbroek en Bert Inecia waren alle drie verantwoordelijk voor twee doelpunten. Een geslaagde zondag dus voor de Foresters-selectie. ATLETIEK HEILOO - Afgelopen weekend zijn er in Obdam Amsterdam en Utrecht uitstekende pres taties neergezet door Trias atleten. In Amsterdam werd er door atletiekvereniging Phanos een sprint en horde spektakel georganiseerd. Alle Trias deelnemers waren nog nooit zo snel. Franka Hoogeboom liep bij de dames de zestig meter voor het eerst onder de 8 seconden. Haar tijd van 7.93 seconden is een tijd die nog niet eerder gelopen is door een Trias atlete de laatste twin tig jaar. C junioren Britt Ooijevaar en Zoe de Jong lieten beiden zien in vorm te zijn voor de Nationale C spelen die volgende week georgani seerd wordt in Apeldoorn. Beiden SCHAKEN LIMMEN - Terwijl op vrijdag 11 januari in Wijk aan Zee het bekende Tata Chess-toernooi met alle grote schaaksterren begon, speelde SV Vredeburg gewoon de dertiende ronde van de interne competitie. Ook bij Vredeburg stond een heuse top per op het programma. Het duel tussen Harold Ebels en kampioen Bob Stolp werd een mee slepende thriller. Pas toen Ebels op zet 62, met voor beide spelers nog minder dan vijf minuten bedenktijd op de klok, via een listige paard- vork de laatste pion van Stolp ver overde, was remise een feit. Tot dat moment had Stolp, na een goede aanval in het middenspel, de over hand gehad en was Ebels - met uit stekende verdedigende zetten, dat wel - moeizaam in leven gebleven. Marcel Wester noemde zijn overwin ning op Allard de Vries 'lueky'. Dat kan zo zijn, maar het feit dat Wester halverwege de competitie met een score van 55 procent in de top twintig op de ranglijst staat, is toch MOUNTAINBIKEN HEILOO - Zaterdag 12 januari reed mountainbikevereniging de Zeeleeuw uit Heiloo met een recordaantal van negen teams mee aan de MTB strandrace Egmond-Pier-Egmond. En met succes, want het eerste team won de business race. Het was een hele spannende strijd, want het verschil met de num mer 2, Team Deining uit Castrieum, was maar 13 seconden. Team Onyva uit Grote Keeten werd derde. Het wedstrijdteam bestond uit Vincent Denneman, Joep Schut, Richard Duineveld, Tom van der Eng, Aniel Stam, Ferry Karssen, Jeroen van Vlaanderen en kopman Pim de Waard. Ook de overige teams van MTB de Zeeleeuw presteerden goed, want het tweede wedstrijdteam werd twaalfde en de recreanten teams behaalden in de recreanten klasse onder andere de derde, vijfde en zesde plaats. Vanaf september zijn de leden van MTB de Zeeleeuw al in voorbereiding op Egmond-Pier- Egmond. Wekelijks wordt er in ver schillende trainingsgroepen op het strand getraind. Meestal op zater- seherpte him records aan op de 60 meter Britt liep 8.49 seconden en Zoe 8.58 seconden. Bij de man nen waren het Dennis Barnhoom en Frank Hilberts die beiden 7.39 seconden en nog nooit zo snel waren. Nederlands junior kampioen Job Beintema liep weer zijn eerste wedstrijd na drie maanden blessure. Zijn tijd van 8.21 seconden bete kende een persoonlijk record op één meter, en een bevestiging dat hij weer honderd procent hersteld is. In Utrecht kwam Egmonder Stan Nijhuis in actie. In de Galgerwaard sprong Stan nog nooit zo hoog. De Noord Hollands meerkamp kampi oen van 2012 sprong over 1.50 meter en won het hoogspringen. Met deze hoogte kan hij met veel vertrouwen naar Apeldoorn reizen waar hij vol gende week in actie komt op de bepaald geen toeval. Eerder een teken van gestage groei in schaak kracht. Gertjan Hafkamp won zijn partij tegen Barry Blekemolen na een fraaie koningsaanval. Zo'n aanval met een stukoffer op de zevende rij, waar 'de man met de pet en de zonnebril' een patent op heeft. Jeroen van Vliet en Ed van Duin speelden een complexe partij, waarin Van Vliet goed oog had op de zwakke positie van de zwarte koning en uiteindelijk het pimt ver overde. Remi Aafjes kreeg een gra tis schaakles van de ervaren Ronald van der Storm, die na afloop van de gewonnen partij fijntjes vertelde in welke stelling het jeugdige talent het anders had moeten spelen. Cees Dinkla haalde zijn revanche tegen Thomas Voorwalt, die eerder dit seizoen via een briljante torenzet Dinkla had verrast, maar er nu niet aan te pas kwam tegen de uitge kookte webmaster. Gijs Pouw ver loor iets te makkelijk en iets te snel van Dylan de Vries. Pouw staat nu op de veertigste plaats op de ranglijst. Voor zijn doen veel te laag! dagochtend, maar ook 's avonds wordt er met grote lichten op het strand gereden. In de laatste weken voor de strandrace waren veel rij ders bijna dagelijks op het strand te Nationale D spelen. In Obdam werd de tweede wedstrijd in de cros scompetitie georganiseerd. RTA atleet Bastiaan Bouman werd keu rig derde bij de JA zijn teamgenote Ayla Agasi werd tweede bij de MA. Michel van den Hoven presteerde uitstekend bij de D junioren. Hij liep naar een tweede plaats en zal vol gende week ook in actie komen in Apeldoorn bij de Nationale D spelen. A pupil Jelmer van der Kamp liep erg sterk naar een derde plaats. In deze categorie liepen maar liefst vijf Trias atleetjes; Sijvert Commandeur 5., Joep van der Laarse 8., Casper Peterse 11., Robin Koning 12., bij de beste 12! Pupillen Mike Wortel en David Kier werden in hun categorie beide keurig vijfde. Bridgeclub 't Oosthonk De uitslag van Bridgeclub 't Oosthonkvan woensdag 9 januari: Lijn 1. L. Santifort - L. Eveleens 63,33% 2. G. Bes - H. Uijl 59,17%, 3. E. Motta - G.v. lochem 55 4. J. Beerse - D.d. Klerk 54,17%. B. Lijn 1. Fam. Koelman 61,67% 2. J. Tromp - V. Huiberts 60 3. E. Kappel - J.v. Dokkum 59,17% 4. M. Oostelbos - J. menger 52,08%. Heilooer Bridge Club Uitslagen donderdag: A-lijn: 1. Ineke Wijnbeek- Cor Fioris 5792; 2. Joop Boukens -Johan Neefjes 56,25; 3. Coiumbey Coebergh - Kees Tiei 56,25. B-iijn: 1. Riet en Bob Koot 51,67; 2. Rie en Jan Leek 59,58; 3. Riet Haanstra - Eiiy Rutjes 56,25. C-iijn: 1. Afra Boukens - Ria Neefjes 62,08; 2. Joke en Frans Soeters 60,42; 3. Thea en Ton Rey 58,75. Dinsdagavondcompetitie. A-iijn: 1. Coiumbet Coebergh - Ger Kemmere 61,81; 2. Truus Kierk- Nei Stark 54,86; 3. Jan Huting-Ceesv.d. Steen 53,47. B-iijn: 1. Marianne en Anne Brouwer 63,02; 2. Lucie Eisman - Gre Voskuil 59,38; 3. Renny Kramer- Greetje Meuieman 51,56. Bridgeclub Sans Atout Uitslagen van maandag 14 januari: A-iijn 1. fam. Wiiiemse 58.8, 2. fam. van Diepen 57.9, 3. de Groot - Laan 56.7,4. Broens - v.d. Kiis 54.2; B-iijn 1. de Bruyckère - Stark 63.1, 2. Hommes - Schouten 62.8, 3. Visser - Boeihouwer 60.1,4. fam. de Rave 57.4; C-iijn 1. Kuiper - Witting 58.7, 2. v. Dam -v. Lochem 57.3, 3. Lind-v. Vliet 55.2,4. fam. v.d. Berg 54.5. vinden, om optimaal voorbereid aan de start te verschijnen. En dat heeft geleid tot mooie resultaten met de overwinning van het eerste team als kroon op het werk! Zaterdag reed mountainbikevereniging de Zeeleeuw uit Heiloo met een recordaantal van negen teams mee aan de MTB strand race Egmond-Pier-Egmond. Aangeleverde foto HEILOO - Afgelopen zaterdag zijn de talenten van Foresters MP1 najaars-kampioen geworden. Negen van de tien wedstrijden werden in de competitie gewonnen en met een doelsaldo van 210 voor en 95 tegen kregen de mannen een mooie medaille omge hangen. Op de foto van links naar rechts: Bram, Thomas, Milan, Koen, Mats, Pascal, Stijn, Stan, Goos en Tim. Achter de trotse coaches Romke en Rinus. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 17