BEDRIJF BELICHT UPDATE Dorssports Entertainment- PC Consultance emon Gedenktekens UPDATE PC Consultance is bovendien de enige Apple® partner in Heiloo e.o DorsHealth in het Stationscentrum is iedere dag geopend Dit jaar bestaat de Uitkijkpostrubriek Bedrijf Belicht alweer tien jaar. De rubriek wordt wekelijks zeer goed gelezen en hoog gewaardeerd, en levert vaak extra clientèle of in ieder geval extra aandacht op. Vanwege het tienjarig bestaan van deze rubriek gaat de Uitkijkpost bedrijven langs die ooit in Bedrijf Belicht hebben gestaan, en vraagt ze: De Dors 5-7,1852 RG Heiloo tel. 072 - 5330403 www.Doresports.nl info@Doresports.nl DoreHealth, fruit beverage Stationsplein 47a, Heiloo. Nijverheidsweg 4 1851 NW Heiloo tel: 072-5331406 www.sylviasierhuis.nl info@sylviasierhuis.nl HEILOO - Er zijn veel gelegenheden die speciale aandacht verdienen. Of het nu gaat om de opening van een bedrijfspand, 50e verjaardag, medewerkers bijeenkomst, openhuis, huwelijksvoltrekking of noemt u maar op, Sylvia Sierhuis Entertainment denkt graag op een creatieve wijze met u mee. Zij maken er samen met u iets bijzonders van. Een feest op maat met een inbreng van originele ideeën en onvergetelijke momenten. Sylvia Sierhuis „Ons aanbod is ontzettend groot, waardoor we echt voor iedere gele genheid iets leuks kunnen bedenken. Van entertainment in de huiskamersfeer tot een compleet feest met aankleding, catering, muziek en verrassende optredens. Wij laten onze klanten graag kennismaken met bijzondere acts en muziek in verschillende stijlen en genres. Ook het ontweipen van bijvoorbeeld de uitnodiging behoort tot onze activi teiten. En uiteraard houden wij altijd het budget goed in de gaten. Ook voor de kleine party's zijn genoeg ideeën!" Sylvia Sierhuis Entertainment behoort tot één van de toonaangevende evenementen bureaus in Nederland. Gespecialiseerd in het organiseren van bijzondere evenementen, het boeken van artiesten, bands en acts en de totaalverzorging van een bedrijfs- of pri- véfeest. Via de website www.sylviasierhuis.nl krijgt u al een goede indruk van de vele mogelijkheden, maar het team van Sylvia Sierhuis staat u ook graag persoonlijk te woord. Rieks Boll, Boekei 37a 1921 CE Akersloot tel. 072 - 5330691 www.memorialgedenktekens.nl, info@memorialgedenktekens.nl AKERSLOOT - Als een naaste kom t te overlijden, moet tijdens een moeilijke en emotionele tijd toch van alles geregeld worden. Daarbij hoort ook het uitkiezen van een gedenkteken. Voor de nabestaan den biedt een grafmonument een plek om hun dierbare te gedenken en bovendien de mogelijkheid om te rouwen en te venverken. Bij het deskundige team van Memorial Gedenktekens staat aandacht, per soonlijke begeleiding en een eerlijk advies voorop om in deze moeilijke tijd bij de keuze uit de vele moge lijkheden van dienst te zijn. At ie: „Door te luisteren en van gedachten te wisselen kunnen wij helpen een monument te creëren; variërend van heel eenvoudig tot iets zeer persoonlijks. Een monu ment kan heel veel zeggen over de overleden dierbare. Als mensen de voorkeur hebben om gecremeerd te worden, is het voor de nabestaan den vaak een troost dat ze naar een plaats kunnen, waar de urn is bij gezet of is begraven. Het plaatsen van een monument hierbij is in Nederland steeds meer in opkomst. Ook hierin zijn de mogelijkheden zeer uitgebreidalle wensen zijn bespreekbaar. Een gedenkteken kan variëren van klein tot groot, van natu ursteen tot keramiek, glas, hout of roestvrij staal. Memorial Gedenktekens, vanuit Heiloo gelegen aan het einde van de Kanaalweg, is al ruim negen jaar een begrip in Noord-Holland. Bij het betre den van de ruime toonzaal valt de lichte inrich ting met natuurlijke materialen en de rustgevende entourage op. De aanwezige modellen tonen een ruime keuze van het veelzijdige assortiment: van grafmonumenten tot grafzuilen met ornamenten, gedenkboekjes in natuursteen, gedenksieraden en handgemaakte bronzen beelden. Op de ruime bovenverdieping vindt men een uitgebreide collec tie urnen, ummonumenten en umsieraden. Alles is handgemaakt door verschillende kunstenaars. Zij beheersen de door hen toegepaste technieken uiterst vakkundig. De materialen zijn weerebestendig en kunnen dus ook buiten worden geplaatst. Buiten staan vele prachtige ruwe natuurstenen monumenten ten toongesteld. Het ongepolijste natuursteen straalt waardigheid en oneindigheid uit; elk uniek in zijn vorm en kleurstelling. Memorial Gedenktekens maakt, om de klant nog beter van dienst te zijn, gebruik van de digitalisering. Want dat is wat bij Memorial Gedenktekens voorop staat: het per soonlijke contact met de klant waardoor een uniek monument ontstaat! RECTIFICATIE De Boog 85, Heiloo tel. 088-5522770 www.pcc.nl e-mail: info@pcc. nl HEILOO - Johan van Haerlem van PC Consultance is automatiseerder pur sang. Met PC Consultance richt hij zich op alles wat met computer- en telefoniegebruik te maken heeft; zowel voor de zakelijke als de particuliere klant. Op de website vindt men het brede aanbod van PC Consultance, waaronder bedrijfs-ICT oplossingen, systeembeheer, computersystemen op maat, reparatie/upgrade van ICT apparatuur, (draadloze) netwerk en software oplossingen op maat, ana loog, ISDN of digitale (VOIP) telefonie, webhosting en webdesign. Ook repara tie van ICT apparatuur is mogelijk. Johan: „Tegen een concurrerend tarief bieden we ondersteuning en goede, praktische oplossingen op maat. In noodgevallen kan ik op afstand op elk gewenst moment inloggen in de com puter van de klant via een beveiligde verbinding. Naast deskundigheid, klantgericht heid en een hoge mate van bereikbaar heid staat service hoog in het vaandel bij Johan: Eenmaal bij de klant merk ik soms dingen op, zoals een verlopen virusscanner, of weet ik dat die prin terstoring soms simpelweg is op te los sen door vervanging van een kabel. PC Consultance is drie jaar geleden ver huisd naar een groter pand in Heiloo. Het team bestaat nu, naast Johan van Haerlem, uit drie collega's. Ook het aanbod in producten en diensten is enorm uitgebreid. Johan: „Zo is PC Consultance in Heiloo exclusief dealer van Sonos® audio oplossingen (draadloze audio/ speaker systemen, bedienbaar vanaf je smart- phone, tablet of computer). Daarnaast zijn we telefonie-, TV-, internet -en glasvezelspecialist alsmede dealer voor Ziggo, XS4ALL en KPN. Zowel bedrijven als particulieren heb ben kwalitatieve IT diensten ontdekt en dus ook nieuwe ontwikkelingen zoals NAS ser vers (netwerk gekoppelde harde schijven), Netwerkprinters of sterke draadloze Routers voor beter bereik binnen- en buitenshuis. Ook naar IP camera's en (voordeliger bellen met) VOIP telefonie wordt veel gevraagd" PC Consultance is de enige Apple® reseller in Heiloo en levert al hun producten: iPads, Macbooks en iPhones. PC Consultance is bovendien ICT Waarborg gecertificeerd en heeft de technische know-how in huis om iede re klant op maat van dienst te kunnen zijn. „Het grootste compliment is de tevredenheid en het vertrouwen van de klant; juist dat maakt dit werk zo enorm afwisselend en leuk!" HEILOO - De Dors stond in het verleden bekend als tennishal. Juni 2006 is daar de Healthclub bijgekomen en werd de naam veran derd in Dorssports. In oktober 2010 heeft Marcel Frank de Healthclub overgenomen waardoor het concept van een multifunctioneel sportcentrum, waarbij men onder één dak kan bewegen, ont spannen en ontmoeten, daadwerkelijk handen en voeten heeft gekregen. Dorssports biedt naast tennis een breed scala aan activiteiten en dien sten. Of het nu gaat om gewichtsverlies, voedings advies, conditieverbetering of spierversteviging: Healthclub Dorssports adviseert u graag welke lessen passend zijn. Dorssporls staat niet stil en blijft zich ontwikkelen! Marcel: „Door te luisteren naar onze klanten, de trends in de markt scherp in de gaten te houden en bovendien niet bang te zijn om zelf conceptueel te denken en te handelen, ontstaan nieuwe ideeën." Zo is de winkel 'DorsHealth, fruit beverage', geopend sinds 1 juni 2012 en gevestigd aan Stationsplein 47a (pal tegenover het station van Heilooeen zusteronderneming van Dorssporls. Via www.Doresports.nl kunt u, aan de hand van enkele vragen, uitzoeken welk abonnement het beste bij u past. Naast een grote fïtnesshal met moderne apparatuur bevindt zich een saima, zonnebanken en een Wellnessafdeling voor diverse massages in het gebouw. Op het gebied van fitness is er voor ieder wat wils. Er worden groepslessen gegeven in onder andere spinning, body-pump/step, poweiyoga, pilates, bootcamp en bodybalance. Maar men kan ook individueel of onder begeleiding gebruik gemaakt worden van de allernieuwste fitnessapparatuur! Hier zijn allerlei verse juicies en smoothies, belegde broodjes, gezonde afhaalmaaltijden et cetera verkrijgbaargezond, voedzaam en passend in de gezonde levens stijl van deze tijd. DorsHealth in het Stationscentrum is iedere dag geopend van 06.00 tot 20.00 uur en in het weekend van 08.00 tot 17.00 uur. Marcel besluit: „Wij danken al onze klanten die al jaren met veel plezier bij ons tennissen, fitnessen of op enigerlei wijze gebru ik maken van onze diensten. Dorssporls hoopt iedereen nog vele jaren van dienst te zijn!"

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 8