Klaveijasdrive in De Vriendschap Wie heeft alle tien zijn vingers nog? Afrikaanse sferen in Comeliuskerk Bloemendagen Limmen zoekt deelnemers START! t NIEUWS UIT DE REGIO 7 februari 2013 20.00 uur 9 februari 2Q13 Sneeuwpret met Conquista Dappere wandelaars in Akersloot 23 JANUARI 2013 THIJSSE ^COLLECE AKERSLOOT 02334518 De viering van zondagmorgen wordt opgevrolijkt door het Jambokoor uit West-Friesland. Aangeleverde foto LIMMEN - Het weekend van 26 en 27 januari staat de Corneliuskerk in Limmen in het teken van Afrika. Op donderdag 24 januari komen de groepen 6-7-8 van de Pax Christisehool en de Sint Maartenschool naar de kerk om via een spel te ontdekken waarom de mensen in Afrika arm zijn en wij hier rijk. De viering van zondag morgen wordt opgevrolijkt door het Jambokoor uit West-Friesland. Dit koor brengt met veel enthousiasme swingende Afrikaanse liederen. Een groep kinderen, onder leiding van twee leden van het Jambokoor, zijn al aan het repeteren geweest om er een vrolijk swingende boel van te maken. Stichting WOL is aanwezig met een stand met mooie spullen en informatie over de projecten in Burkina Faso. De opbrengst van de verkoop en van de collecte is bestemd voor beroepsonderwijs in Burkina Faso. U kunt het beroepsonderwijs in Burkina Faso extra ondersteunen door eens te kijken of u nog onge bruikte cadeaubonnen hebt liggen. Wilt u ze aan WOL doneren? Neem uw bonnen mee naar de viering of stop ze in de brievenbus van de familie Zomerdijk, Kapelweg 6a in Limmen. Doneert u uw bonnen via de website, vergeet er dan vooral niet bij te vermelden dat de bonnen voor Stichting WOL zijn. Meer infor matie op www.stichtingwol.com. REGIO - Op zaterdag 26 januari wordt in café De Vriendschap in Akersloot weer een gezellige klaverjasdrive gehouden. HEILOO - Woensdag 23 januari is er weer Club bij Conquista, voor iedereen tussen 9 en 12 jaar. Van 14.00 tot 17.00 kun je met je vrien den internetten, knutselen, tafel voetballen en gezellig een potje poolen. Wie kan er winnen van Kees? Vrijdagavond 25 januari vindt er in Club - Xtra een open inloop plaats, waar je vanaf 19.00 uur welkom bent om het week end goed te beginnen! Draai zelf de nieuwste beats in de Dj corner. Lekker ehillen op de bank, omdat het buiten koud is kan natuurlijk ook! Aansluitend is Conquista Café (16+) geopend van 22.00 tot 01.00 uur. Kom binnen en geniet van een uitdagend potje poolbil jart, een drankje of gooi 180 op het dartbord! Zaterdagochtend 26 januari is er voor de kids vanaf 4 jaar: Conquista culinair Amerika'. Een kok bedacht brownies ooit nadat hem was gevraagd om een toetje te maken dat kleiner zou zijn dan een stukje cake, en makkelijk met de hand kon worden gegeten. De brownies zijn vandaag nog steeds een suc ces, kom je ook lekker smullen? Zaterdagavond 26 januari is er bij Club - Xtra een poolbiljart competitie. Word de poolbil jart kampioen van Conquista! Jongerencentrum Conquista bevindt zich op de Kerkweg 50 te Limmen, www.conquista.nl. LIMMEN - Met momenteel de Siberische kou die we door staan, hoopt de Stichting Bloemendagen Limmen dat alle inwoners van Limmen hun tien vingers nog hebben. Deze heb ben ze namelijk weer hard nodig voor de Bloemendagen in april. Het jaar 2013 is het jaar waarin de Bloemendagen haar 61ste edi tie viert. Het is elk jaar een groot feest in Limmen en wat de organi satie betreft gaan ze op naar de 75 jaar! De Bloemendagen zijn een traditie die nog heel lang door gaat. Bloemendagen Limmen staan gepland van zaterdag 27 april tot en met donderdag 2 mei. De voorberei dingen zijn al gestart, zo wordt er gewerkt aan een nieuwe website. Deze zal vele toepassingen gaan bevatten waardoor de deelnemers makkelijker kimnen inschrijven, nagels bestellen, enzovoorts. Afgelopen jaar zijn er in verband met het 60-jarig bestaan vele extra activiteiten georganiseerd die zeer goed bezocht werden. Omdat er zoveel positieve reacties binnen kwamen is er besloten om ook dit Een geweldige prijzentafel ken merken deze drives, prijzen zoals koffiemachines, reiskoffers, levens middelenpakketten, paling, radio's, gereedschap, bladblazers, het is er allemaal. Naast het klaverjassen natuurlijk ook een super verloting met daarin dezelfde prijzen als met het klaver jassen. Een deel van de opbrengst gaat naar de Stichting KIKA die de belangen van kankerpatiëntjes behartigt. Vanwege het 30-jarig jubi leum van de familie Levering in De Vriendschap hebben zij besloten deze stichting ook in 2013 steunen. Men kan zich van tevoren telefo nisch opgeven via tel. 0251-312866 om zeker te zijn van een plaatsje. De kosten van deelname bedragen 5,-. De aanvang van deze drive is 20.00 uur. AKERSLOOT - Zondagmorgen om 10.00 uur stonden ze op het pontveer van Akersloot, een aantal dappere wandelaars(ters) van de Akerslootse Marathon Klub. Dik ingepakt en de ijzige kou trotserend, bezig aan de 25 kilometerwandeling van het Rondje Bert, zo genoemd naar de in 2011 overleden mede-oprichter Bert de Jong. Bij aankomst zal de erwtensoep smaken! Foto: Inge Kerssens jaar weer extra activiteiten plaats te laten vinden. Hiervoor is het wel nodig dat iedereen die denk mee te gaan doen met een mozaïek aan komend jaar, een mailtje stuurt. De naam van de prikploeg, tele foonnummer en contactpersoon is alles. Stuur dit zo snel moge lijk en vóór 1 februari naar: info@bloemendagenlimmen. Dit was een mozaïek van vorig jaar op de Visweg en is gemaakt door de Prikkids. Foto: Liesbeth Hendrix-Segerius

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 11