Lankmoedige Levering laat het lopen Basketballers ronden project Sport@School succesvol af BSG i6 SPORT De kunst van het leren vrijdag 8 februari 2013 van 15.30 tot 20.30 uur PROEFLESSEN UITSLAGEN MEER WETEN? DETENTOONSTÊLUNCSDAC Modeshow, expositie tekeningen en childenjen, muziek, presentaties en bijzondere ontwerpen! zondag 10 maart 2013 van 11.00 tot 16.00 uur OPEN DAG woensdag 30 januari 2013 woensdag 6 februari 2013 Opgeven via de basisschool of via administratie van de BSG: (072) 589 41 18 Kiezen voor de Berger Scholengemeenschap is kiezen voor een kleine, veilige en gezellige school met zo'n 835 leerlingen en zes brug klassen, waar iedere leerling de kans krijgt het beste uit zichzelf te halen. De prachtig gelegen school biedt mavo/vmbo-tl, havo en atheneum en op alle niveaus is het mogelijk examen te doen in de beeldende vakken en muziek. Behalve aan intellectuele ontwikkeling schenkt de BSG veel aandacht aan culturele, sociale en persoonlijke vorming, aan onderzoeksvaardigheden en oplossingsgericht werken. Die aandacht is merkbaar in de lessen, de activiteiten buiten de les, de excursies en de leerlingbegeleiding. De BSG staat voor goede kwaliteit van onderwijs, waarbij de leerlingen een zo hoog mogelijk diploma halen. MAVO/VMBO-TL HAVO ATHENEUM 23 JANUARI 2013 UITKIJKPOST Alle kinderen vanaf groep 3 kregen twee basketball lessen aangeboden. Aangeleverde foto BASKETBALL HEILOO - Basketballvereniging Flashing Heiloo heeft in het kader van het project Sport@ School vanaf vorig jaar septem ber de basisscholen in Heiloo bezocht. Alle kinderen vanaf groep 3 kre gen twee basketball lessen aange boden. Afgelopen donderdag werd het programma bij de Benedictus- school afgesloten. Voor Flashing Heiloo was promo tie van het basketball natuurlijk een belangrijk thema, maar wij willen ook graag de sportdeelname in de breedte helpen verbeteren. Sportief en leuk gedrag is daarbij van belang. De lessen hadden daartoe als thema 'STAR'. STAR staat voor sportiviteit, teamwork, acceptatie en respect, Echte sterren (Stars) onderscheiden zich dus door goed gedrag, enthou siasme en teamgeest en zij maken sporten leuk! Tijdens de lessen konden kinde ren die opvielen als Star een tijdje met een Star-bal spelen. En op het einde van de les werden de Stars ook nog eens op de foto gezet, Na uitleg van het thema bleek dat de kinderen hard hun best deden om positief op te vallen. Er werd in alle klassen hard aangemoedigd, er werden complimentjes gegeven, handjes geschud en goed samen gewerkt, Tot onze vreugde hebben wij vastgesteld dat de basisscholen in Heiloo hele leuke klassen heb ben. Kinderen zijn met wat uitleg en begeleiding weliswaar compe titief, maar ook heel sportief. In de afgelopen maanden was Flashing Heiloo op zoek naar de Star-klas van Heiloo. De keuze daarvoor bleek moeilijk, omdat er eigen lijk door iedereen zo goed werd gepresteerd. Toch kimnen we mel den dat er uiteindelijk drie klassen hebben gewonnen en dat zijn De Springschans Centrum (groep 7), de van Rijckenborghschool (groep 5/6) en de Benedictus (groep 3). Alle sterren zijn terug te vinden op de website van Flashing Heiloo (www. flashing-heiloo.nl). En wil jij een basketbal-Star worden, dan kan je alle informatie daarvoor ook terug vinden op deze website. SCHAKEN LIMMEN - Op vrijdag 18 januari speelde SV Vredeburg de veer tiende ronde van de interne com petitie. Het computerprogramma dat de indeling bepaalt, zorgde voor een fraai affiche van par ty en. Dick Aafjes was zeer gemotiveerd voor de partij tegen zijn talentvolle zoon Remi. En inderdaad gaf het surplus aan focus en ervaring de doorslag: met zorgvuldige pion- nenspel creëerde senior een beslis sende opening op de damevleugel. De partij tussen Thomas Voorwalt en Theo Al was enerverend, met wis selende kansen. De wijze waarop Al het pleit beslechtte met een kundige matvoering was fraai. Met dame en toren werd de witte koning richting zwarte pionnen gedreven, om daar ten onder te gaan. Een merkwaardig en historisch moment deed zich voor in de partij tussen Jan Levering en Bridgeclub 't Oosthonk Gespeeld werd op woensdag 16 janu ari: A-lijn1. J. Beerse - D. de Klerk 62,92%, 2. G. Bes - H. Uijl 57,50 3. A. Brugman - H. Fijnheer 56,25 B-lijn: 1. T. en P. Woldendorp 67,50%, 2. M. Vasbinder-J. Reuzenaar 62,50%, 3. P. Flogeslag - T. Olgers 62,08 Heilooër Bridge Club Donderdagavondcompetitie. A-lijn: 1. Atty en Aad Huijgen 58,33; Ria en Wim de Nijs 57,92; 3. Ineke Wijnbeek- Cor Floris 57,50. B-lijn: 1. Anneke Pias - Rita van Os 69,92; 2. Ad Spruit-Aad Kemper 58,42; 3. Riet en Bob Koot 55,65. C-lijn: 1. Flermien en Ad Steur 55,83; 2. Barbara Marc Voorwalt. Levering speelde in een op het oog gelijkwaardige stel ling de toren naar cl, om de dame aan te vallen, liep naar de kantine om voor beiden een biertje te halen en bood bij terugkeer remise aan. Blijkbaar had hij niet gezien dat dat de bewuste, zeer sterke torenzet niet alleen de dame zou verdrijven, maar een zet later ook mat mogelijk zou maken. Voorwalt maakte dankbaar gebruik van zoveel lankmoedigheid bij Levering en accepteerde niet alleen gretig het biertje, maar ook het remiseaanbod! Sandra Hollander gebruikte te veel bedenktijd in de opening van haar Siciliaanse partij tegen de sterke Harold Ebels. Toen Ebels later een knappe konings- aanval optuigde over de h-lijn had Sandra geen tijd meer om de juiste verdediging te vinden. De topspelers Bob Stolp en Jos Admiraal gaven elkaar geen duimbreed toe. De partij tussen penningmeester en voorzitter eindigde in remise. van Dortmont - Nel Jacobs 55,83; 3. Gervan Diest- Piet de Dood 54,17. Dinsdagcompetitie. A-lijn1. Gre Flommes - Nel Stark 63,89; 2. Anneke Pias - Minke Couzijn 58,94; 3. Coiumbey Coebergh - Ger Kemmere 56,25. B-lijn: 1. Renny Kramer- Greet Meuieman 57,28; 2. Jaap Bikker-Johan Evers 56,28; Barbara van Dortmont-Aad Kemper en Anne en Marianne Brouwer 54,58. Dames Sans Atout Bridgeuitsiagen damesbridgeciub Sans Atout 16 januari: A-lijn1. Stark - vd Klis 59,38,2. Vecht - Bakker 56,77. B-lijn: 1. Erkamp-Ciaus en Beerepoot- Kooy 58,33. C-lijn1. Otte - Krui 63,02, 2. Sanches - Rosioot 61,98. WWW. -r T* m i Berger Scholengemeenschap Rondelaan 34 1861 ED Bergen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 16