contact Huis-aan-huis textielinzameling HEILOO Groene rolemmers niet gelee GEMEENTE Openingstijden Burgerzaken Mededeling Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 23 JANUARI 2013 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo De gemeente Heiloo start dit jaar weer met het inzamelen van textiel huis-aan-huis. U kunt uw gebruikte kleding in de speciale textielzak die u in de bus krijgt, aan de straat zetten. Wat mag er in de zak? Alles van textiel, bijvoorbeeld kleding, lakens, handdoeken en knuffels. Ook kleding of huishoudelijk textiel met een scheur of vlek mag in de zak. Dit wordt gerecycled en is goed voor het milieu. Draagbare kleding, schoenen en jassen krijgen een tweede leven in Europa of Afrika. Vanuit Afrika neemt de vraag naar gedragen kleding nog steeds toe. Doneert u schoenen? Bindt u ze dan alstublieft per paar. Textielzak in de bus Enkele dagen voor de inzameling ontvangt u een textielzak in de brievenbus, tenzij u een sticker tegen reclame heeft. In dat geval kunt u een eigen zak gebruiken. Schrijf er duidelijk "textiel" op en zet deze zak bij de andere textielzakken op de verzamelplaats voor rolemmers. Doe dit alstublieft vóór 9.00 uur 's ochtends. Inzameling door Stichting KICI Alle kleding wordt ingezameld door Stichting KICI. Deze stichting is een onafhankelijke, charitatieve kledinginzame- laar die zich sinds 1975 inzet voor het hergebruik van textiel en schoeisel. Door textiel gescheiden in te leveren steunt u goede doelen, waaronder het Nederlandse Rode Kruis, en vermindert u de berg restafval die naar verbrandingsovens gaat. U kunt uw textiel altijd naar de milieuparkjes met een textielcontainer brengen. Inzameldata In 2013 zijn er meerdere huis-aan-huis textielinzamelir Heiloo gepland: - vrijdag 1 februari 2013 - vrijdag 22 maart 2013 - woensdag 8 mei 2013 - maandag 1 juli 2013 - vrijdag 6 september 2013 - zaterdag 9 november 2013 Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met eer medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Standplaatsvergunningen Het college heeft een standplaatsver gunning verleend aan: - Speetjens Snacks voor de verkoop van patat frites, Aziatisch snacks, frisdrank en belegde broodjes op basis van artikel 5.18 van de Algemene Plaatselijke Verordening Heiloo 2010 voor de vastgestelde koopzondagen bij Winkelhof 't Loo (verzending brief 16 januari). - The Grill Factory voor de verkoop van kant-en-klare kipproducten op basis van artikel 5.18 van de Algemene Plaatselijke Verordening Heiloo 2010 voor de donderdag bij Winkelhof 't Loo. De vergunning is geldig tot wederopzegging (verzen ding brief 17 januari). Bezwaar Tegen dit besluit kunnen belangheb benden binnen zes weken na de ver- zenddatum bezwaar maken door een brief te sturen aan de burgemeester of het college van burgemeester en wet houders. Vermeld in de brief uw naam, adres, datum, een omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt en de reden van het bezwaar. Vergeet uw handtekening niet te zetten. Een bezwaarschrift schorst de uit voering van het besluit niet. Als u dat wel wil om spoedeisende redenen, moet u hiervoor ook een verzoek om voorlopige voorziening sturen naar de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Als u hiervan gebruik maakt, bent u griffierecht ver schuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Houd brandkraanputten sneeuwvrij Help de brandweer en houd de brandkraanputten sneeuwvrij. Op ver schillende plaatsen in Heiloo liggen brandkranen onder de grond. Bij een brand kan de brandweer hier terecht voor bluswater. Door het winterweer zijn veel brandkraanputten bedekt met sneeuw. Omdat elke minuut kan tellen, roept de brandweer dan ook alle inwo ners van Heiloo op om de putten met brandkranen sneeuwvrij te houden. Locatie brandkraanputten De locatie van de brandkraanputten staan aangegeven op rode bordjes. Deze zijn gemonteerd op gevels en soms op paaltjes. Hierop staat waar de dichtstbijzijnde put met brandkraan te vinden is. Kijk op onze website www. heiloo.nl/gemeente onder bekendma kingen voor een voorbeeld van een bordje. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van Brandweer Heiloo, telefoonnummer 072 535 68 50. Burgerlijke stand tot en met 18 januari Geboren Toots C. de Vries z.v. R. Kok en B.J. de Vries Jim Ooms z.v. T.J. Ooms en Sanne de Waard d.v. R.J. d Waard en B.A. Zandbergen Huwelijksaangiften aangi gereg. partnerschap C.W. Dirkson en M.M. Mark T.M. de Smet en W.M. Stan Overleden A. Sprenkeling M.T. van der Gragt wv Ooije E. de Groot wv de Boer G.H. van Broeckhuijsen R. Broek Deze week kunnen wij de groene rolemmers niet legen. De strater wijken zijn voor onze wagens moeilijk begaanbaar. Ook is het gft- vastgevroren in de rolemmers. Het legen van de groene rolemmer daarom deze week te vervallen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 7