'Dagje ZAP' levert De Foresters 6 punten op Thomas Ouwejan met Jong Oranje -17 naar toernooi in Portugal Vorst, harde wind, sneeuwjacht en... vis sport 20 X Dojo t Loo trainers actief in België SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Mees Knijnenbergals eerste geplaatst op NK Fabrice de Boer scoort op NK Karate 6 FEBRUARI 2012 LIMMEN - Mees Knijnenberg heeft zaterdag 3 februari bij de 1/8 fmale NK Turnen in Tilburg een goed resultaat neergezet. Hij heeft zich als eerste geplaatst voor de volgende ronde. Deze 1/4 fmale wordt in Waalwijk gehou den op 23 en 24 maart. In Tilburg kwamen meer dan 1000 turners uit heel Nederland om zich te plaatsen voor de volgende ronde in het traject naar het Nederlands Kampioenschap Turnen heren dat in jimi in Almere wordt gehouden. Mees Knijnenberg van Satuma Alkmaar komt dit seizoen uit in de categorie pupil 8, tweede divisie. Hij turnde een constante wedstrijd zonder veel fouten en behaalde hiermee een eerste plaats met een punten totaal van 101,15. Op vloer en ringen scoorde hij het hoogste cijfer van zijn categorie respec tievelijk 17.50 en 17.05. Op brug haalde hij het tweede cijfer 17.20. Voor de 1/4 finale wilt hij nog wat extra onderdelen turnen die op dit moment nog niet in de oefe ning zitten. De bonuspimten die hij hier dan mee kan verdienen bieden een goed perspectief voor een hoge klassering in de eind strijd om de Nederlandse titel. VOETBAL HEILOO - Zondag speelde De Foresters de thuiswedstrijd tegen Z.A.P., dat dinsdag voor de beker had gewonnen van Hoofdklasser D.O.V.O. Na een matige start slaagde Bert Inecia erin om de doelman te omspelen, na een splijtende diepte pass van Carlo Smit: 0-1. Vijf minu ten later was er een mooie com binatie, waaruit Jeffrey Klijbroek scoorde, nadat de mee opgekomen Nick Kramer de bal goed voor hem breed legde: 2-0. Omdat Joey Breed vervolgens de rode kaart kreeg, moesten de Egels nog voor de rust met tien man verder. In de tweede helft slaagde Z.A.P. erin om twee maal te scoren; beide doelpunten werden kort na elkaar gemaakt van wel 35 a 40 meter, hoog over doelman Tijs Laagland heen. Hierna kreeg ook Z.A.P. een rode kaart en stonden beide par tijen in aantal dus weer gelijk. Het mooiste doelpunt van de wedstrijd was de winnende treffer van De Foresters: een vloeiende aanval over links werd door Niels Haring goed verlengd naar de mee opgeko men linksback Tim van Gelder, die met een schitterende voorzet Bert Inecia wist te vinden: 3-2. Twee maal werd er nog gewisseld en Endy Willems maakte zijn debuut, maar het bleef 3-2. Ook het tweede team speelde thuis tegen Z.A.P. De Foresters 2 won met 3-1 en gaat nu riant aan de leiding. De Foresters 1 speelt zondag wederom thuis, nu tegen De Blokkers. De Foresters 2 is zondag vrij. KNVB coach Albert Stuivenberg heeft voor het aanstaande toernooi in Portugal zijn definitieve selec tie bekendgemaakt. En Heilooër Thomas Ouwejan, speler in de BI van AZ, zit hierbij! Aangeleverde foto speler in de BI van AZ, zit hierbij! Thomas heeft al twee oefeninter lands meegespeeld met Jong Oranje en kijkt uit naar het toernooi. „Dit is toch wel geweldig om mee te mogen maken. Ik heb er heel veel zin in, zeker tegen deze toplanden!" SPORTVISSEN HEILOO - Vierentwintig in pool- kledij uitgedoste zeevissende leden van DVW stonden zater dag 26 januari om 07.15 uur in de luwte van een restaurant bij de noordpier. Eindelijk was het weer zover, na twee maanden droogstand moch ten ze weer vissen. Na een gezellige babbel werden de pieren uitgedeeld en verdwenen 23 kerels en één kerel van een vrouw in de schemering naar hun stekken op een winderige en venijnig koude pier. De meeste deelnemers zochten een plek vanaf 1600 meter tot de kop van de pier en visten aan de buitenkant. In het begin stond er een pittige ebstroom en was het sprokkelen om een visje te vangen. Op het moment dat de stroming wat minder werd, werd er her en der wat vis - vooral schar en meun - gevangen. Degenen die voor het motto wat van ver komt is lekker hadden gekozen, bleken het gelijk aan him kant te hebben. In het diepere water voorbij de bocht van de pier waren de vangsten bedui dend beter dan voor de bocht. Toen om een uur of tien een sneeuwjacht opstak werden de omstandighe den pas echt Siberisch. Maar met een zicht van soms minder dan 100 meter is het topje van een hengel toch nog best te zien. Om 13.00 uur werd al ploeterend door de sneeuw de parkeerplaats weer opgezocht om daar in de luwte de gevangen vis te tellen en te wegen. Er bleken toch nog 79 vissen te zijn gevangen. Vooral schar en meun, maar ook gul, bot en wijting. Daan den Engelsen was vandaag de beste visser, hij had door slim te vissen onder andere drie mooie gullen gevangen wat hem 3060 pimten opleverde. Tweede met maar liefst 14 vissen goed voor 2800 punten werd Mark Tervoort. Joop Nieuwland werd derde met 1960 punten. Op 2 maart wordt er op de zuid- pier gevist. Siberische omstandigheden vorige week zaterdag voor de zeevis sende leden van DVW. Aangeleverde foto HEILOO - Het Nederlands elf tal onder 17 jaar speelt van 6 tot en met 13 februari een vier- landentoernooi in Portugal. Dit vriendschappelijke toernooi, waarin Nederland het opneemt tegen de sterke tegenstanders Portugal (8 februari), Duitsland (10 februari) en Engeland (12 febru ari), is de voorbereiding op de belangrijke EK kwalificatieronde in maart, waar Nederland gastland is voor groep 7 (Noorwegen, Italië en Noord-Ierland) in de zogenaamde Eliteronde. KNVB coach Albert Stuivenberg heeft voor het aan staande toernooi in Portugal zijn definitieve selectie bekendgemaakt. En Heilooër Thomas Ouwejan, HEILOO - Fabrice de Boer is in Apeldoorn Nederlands Kampioen karate geworden op het onderdeel kata (stijlgevecht). De 19-jarige karateka van Funakoshi won eerder in het seizoen al de titel bij de junioren en liet nu ook bij de senioren zien dat hij momenteel onbetwist de sterkste is op dit onderdeel. Een opval lende rol was ook weggelegd voor twee andere jonge talenten van Funakoshi. De onlangs 16 jaar geworden Orsine de Boer en Ivan Fung maakten hun debuut bij de senioren en waren beiden goed voor brons. Eigen foto: vlnr Ivan Fung, Fabrice de Boer en Orsine de Boer. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 19