Turnsters Sophie Denneman en Elise Ten Bruggencate in de prijzen Trampolinespringster Pascal Wiebering prolongeert clubtitel HZV ontsnapt miraculeus aan Hercules HSV verslaat koploper Westzaan met 1-2 SPORT 21 Poulino en Team Boat brengen Noord-Holland samen UITKIJKPOST 6 FEBRUARI 2013 HEILOO - Zaterdag presenteerde Poulino Fight Promotions en Team boat het clubevenement 'straatboksen'. Wat wederom resulteerde in een groot succes. Om 18.00 uur werden de eerste toeschouwers ontvangen en om 19.00 uur ging het evenement van start. De toeschouwers kwamen vanuit alle hoeken van Noord- Holland om de laatste editie van het 'straatboks' evenement bij te wonen. De avond begon direct groots, de deelnemers waren fanatiek en de sfeer was de gehele avond top. Voor meer infor matie over dit straatboksen, zie www.teamboat.nl. Aangeleverde foto TURNEN HEILOO - Zondag 3 februari turnden acht meisjes van GTH de pre instapwedstrijd: Mijs Hopman, Sophie Denneman, Nova Bonte, Roos Niesten, Elise Ten Bruggencate, Feliene Warmenhoven, Noa Faas en Esmee Mul. De meisjes begonnen de wed strijd op sprong, Nova liet een strak ke handstandplat zien wat haar een 12.58 opleverde. Aan het tweede toestel de brug turnde Feliene een goede oefening; 12.20, ook Mijs wist met een mooie oefening een 13.80 binnen te slepen. Esmee wist hier met een keurige oefening het derde hoogste cijfer te halen. De wedstrijd werd vervolgd op de balk, Noa (11.60) turnde stabiel, ook Sophie (12.20) turnde een sterke oefening. De wedstrijd werd afgesloten op vloer, Roos turnde een zeer mooie oefening; 12.20, ook Elise wist een prima oefening neer te zetten. In het eindresultaat kreeg Elise de vijfde prijs, Sophie mocht het brons in ontvangst nemen, dit in een deelne mersveld van 30 turnsters. Turnster Milenka Hoom turnde zaterdag haar tweede competitiewedstrijd, haar eerste toestel de sprong was erg sterk; 12.95. Brug verliep helaas niet zoals veiwacht, Milenka liet zich niet kennen en turnde op de balk een keurige oefening; 11.50. Het laatste toestel was de vloer, Milenka knalde en zette een prima oefening neer. Milenka kan terugkijken op een goed geturnde wedstrijd. TRAMPOLINESPRINGEN HEILOO - Tijdens de druk bezochte Triffisdag waarbij onder andere de Heiloose seni- ore Pascal Wiebering en juni- ore Niamh Slattery moesten springen, is het Pascal wederom gelukt om via een knock-out finale, de clubtitel te bemachti gen. Op deze dag, die tevens in het teken staat van het diplomasprin- gen, wordt er door de wedstrijd springers van trampolinevereniging Triffis ook een onderlinge wed strijd gesprongen. Juniore Niamh en seniore Pascal sprongen beide naar een verdienstelijke eerste plaats. In de knock out finale werd gesprongen door de acht springers met de beste score uit de voorron des. Met twee tactisch gesprongen oefeningen wist Pascal de uiteinde lijke finale te behalen. Hierin moest zij het opnemen tegen haar clubge noot Chris Moerman uit Aalsmeer. Pascal moest een moeilijke oefe ning springen, want alleen hiermee kon zij Chris verslaan. Een oefe ning met een moeilijkheid van 12.3 bracht Pascal tot een ongekende score. Deze score was hoog genoeg om wederom de Triffis bokaal mee naar huis te mogen nemen. Ook nam Pascal de beker mee naar huis voor de hoogst gesprongen moei lijkheid van die dag. Een jaar lang mag Pascal zich weer clubkampioene van Triffis noemen. Voor de, onlangs bekend geworden, sportvrouw Heiloo 2012, is dit een mooie kroon op al haar trainingsuren. ZAALVOETBAL HEILOO - Afgelopen vrijdag mocht HZV thuis aantreden tegen Hercules, de nummer 5 van de ranglijst. Vanaf de eer ste minuut ging de strijd gelijk op maar het waren de gasten die op voorsprong kwamen. Tot twee keer toe strafte Bruzil matig verdedigen af door de bal snoeihard in de kruising te schie ten. Rob van der Eng wist voor rust nog de aansluitingstreffer binnen te prikken en zo gingen de beide ploe gen met een 1-2 stand rusten. In de tweede helft liepen de Utrechters in tien minuten uit naar 1-3 en 1-4 door goals Gromov en Bruzil. HZV leek in een uitzichtloze positie te zijn beland maar coach Niels Kraakman wisselde keeper Indy Klamer voor veldspeler Sven de Zeeuw en ging zo met een 'vliegende keep' spe len. HZV kwam binnen vijf minu ten terug tot 3-4 door goals van Tjeerd Meijer en Steef Kaandoip. Met nog tien minuten op de klok mocht Klamer zijn goal weer betre den maar de volgende vier minuten Ibink in de laatste minuut van die eerste helft geblesseerd raakte, werd hij veivangen door Jesper de Vré, die eindelijk weer inzetbaar was na een teenbreuk. HSV heivatte de wedstrijd fel en met goed combi natievoetbal. In de 48e minuut knal de Mare Baars met links de bal van zo'n 35 meter achter de Westzaan- keeper. Een schitterende goal! Het werd wel drukker en spannend bin nen het 16 m.-gebied van HSV, maar steeds werd de bal op tijd wegge werkt of stonden Thomas met zijn mannen op de juiste plek. In de 75ste minuut werd een comer van Leyn Stokman slecht weggeschoten door Westzaan; de bal kwam op de rand van de 16 bij Nick Sombroek, die de bal onhoudbaar in het doel schoot, 0-2. Drie minuten voor tijd scoorde Westzaan nog de 1-2, maar de wedstrijd was gespeeld. Rick Houtenbos doet een doelpoging uit een corner in een mêlee van tegenstanders. Foto: Hans Ursem werd er niet gescoord dus zes minu ten voor tijd werd de Zeeuw weder om ingebracht als vliegende keep. Weer scoorden de Heilooers, Tjeerd Meijer ditmaal, binnen twee minu ten en de stand was gelijk. Met nog 1 minuut op de klok werd een over treding op Meijer bestraft met een vrije trap, die door Steef Kaandoip hard richting tweede paal werd geschoten, waar Simon Admiraal klaar stond om de voorsprong bin nen te tikken. De gasten waren men taal gebroken en Admiraal mocht hierdoor ook nog de 6-4 op het bord schieten. Tjeerd Meijer tikt gelijkmaker binnen. Aangeleverde foto HEILOO - Er kon eindelijk weer competitievoetbal gespeeld worden. Hoewel de omstandig heden niet optimaal waren, een koude wind met regen, maakte de spanning voor de toeschou wers veel goed. De eerste twintig minuten was HSV tegen de straffe wind in de betere partij. Dit resulteerde in een paar goede mogelijkheden, waar onder binnen acht minuten al twee corners. Westzaan hanteerde veelal de lange, hoge bal, die steeds achter ging of een prooi was voor Thomas de Vries. Na die goede beginfase ging het spel zich steeds meer op het middenveld afspelen, met nog een vrije trap voor Westzaan in de 28ste minuut. Deze werd echter hoog overgeschoten. Omdat Tim V.l.n.r. achter: Esmee, Nova, Feliene en Sophie, v.l.n.r. voor: Noa, Mijs, Roos en Elise. Aangeleverde foto Pascal Wiebering in actie op de Triffisdag. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 21