V m H E I L O O 3 Toekomstideeën uitgewisseld in het Julianaklooster KORTOM Kinderjury later van start! Kleurenpracht Heiloo INGEZONDEN BRIEVEN Sneeuwschuivers Het Baafje DIERENBESCHERMING 'Jf' Foto-expositie Ria de Nijs in Overkerck Receptie op 25 jarige Jan van Rijckenborghschool JÊÊ Spreekuur Heiloo-2000 Opkikkertje van Keer op Keer Klaverjassen in het Trefpunt Heiloo DJ café Bukbuk zoekt nieuwe dj's U I T K IJ KPOST 6 FEBRUARI 2013 HEILOO - Donderdag 24 januari ontmoetten bedrijven, organisaties en instellingen uit Heiloo elkaar, op uitnodiging van de gemeente, in het Julianaklooster. In deze inspirerende omgeving hebben zij samen nagedacht over de toekomst van Heiloo. Hoe ziet Heiloo er uit in 2030? Bestaat uw organisatie dan nog? En met wie werkt u dan samen? Dat waren centrale vragen tijdens deze brainstormmiddag bedoeld als dorpsdialoog voor het project Toekomstvisie 2030. Tijdens de afsluitende borrel werden bovendien opnieuw gedachten uit gewisseld en netwerken onderzocht. Het project Toekomstvisie 2030 is van iedereen en voor iedereen. De wereld verandert, en wij ver anderen mee. Het gaat om ons dorp en onze toekomst. Wilt u meepraten? Kijk op www.heiloo.nl/toekomstvisie2030. Foto: Ricardo Marcker HEILOO - Let op: de lande lijke Kinderjury start dit jaar een maand later, en wel op woensdag 6 maart. Het is niet mogelijk om in Heiloo al eerder te beginnen, dus moeten alle gretige lezers nog een maandje geduld hebben. Je kimt je wel alvast opgeven voor de Kinderjury Heiloo, via jeugd® bibliotheekheiloo.nl of in de bibli otheek. Dan weetje zeker dat er op 6 maart een stemboekje voor je klaarligt. HEILOO - Kleurenpracht Heiloo en omstreken houdt haar jaarlijk se jaarvergadering. Het bestuur roept alle leden op om deze avond bij te wonen. De avond wordt op dinsdag 12 februari gehouden. Aanvang 19.30 uur, de koffre en toegang zijn gratis. Locatie: clubgebouw aan het Zevenhuizen. In de Uitkijkpost van 30 januari werd via een ingezonden bericht geschreven over het sneeuwvrij houden van de omgeving rond Winkelhof 't Loo. Omdat dit inderdaad onder de verantwoor delijkheid van de winkeliers valt, hebben zij met de firma Baltus een afspraak dat zodra de eerste sneeuw valt, zij er voor zorgen dat dit verwijderd wordt. Zij spelen hier op een prima manier op in, door direct - vaak al 's morgens vroeg - met groot materieel te komen en de sneeuw te verwijde ren. Helaas is niet altijd te voorko men (omdat er auto's geparkeerd staan) dat niet alle delen meege nomen kunnen worden of dat de weersomstandigheden van dien aard zijn dat hier en daar toch glad heid ontstaat. De winkeliers vragen de bezoekers om hiervan direct melding te doen, zodat tussentijds gestrooid kan worden. Marianne Vollers Namens winkeliers 't Loo Met stijgende verbazing heb ik de afgelopen maanden de berichtge ving over ons prachtige zwembad het Baafje gevolgd. Nu overduide lijk is, dat de gemeente jarenlang te kort is geschoten in exploitatie en beheer, is aldaar eindelijk het inzicht gekomen dat dat anders moet. Eerst wilde de gemeente het bad meteen dicht doen, maar gelukkig heeft daar een succesvol burgerinitiatief, de Vrienden van het Baafje, een stokje voor gesto ken. Een onafhankelijk rapport heeft nu duidelijk gemaakt dat op de exploitatie de nodige winst te behalen is. De gemeente omarmt dit idee dan ook. Maar helaas niet als definitieve oplossing, nee slechts een tijdelijke. Want nu heb ben de wijze heren besloten dat, ondanks de uitstekende reputatie van het Baafje en de stijgende bezoekersaantallen uit de wijde omtrek, er een nieuw bad moet komen. Ik heb geen enkel steek houdend argument gehoord, maar kan nu al voorspellen dat weer duizenden euro's verkwist gaan worden aan diverse rapporten, waarna de conclusie getrokken zal worden dat het nieuwe bad niet haalbaar zal zijn. Geld dat beter meteen in het Baafje gestoken kan worden. Het Baafje is een parel in de gemeente Heiloo, laat dat niet verloren gaan door mismanage ment en hoogmoedswanen van onze bestuurders! J. Noordhof Heiloo Vermist Poes, effen donkergrijs, klein wit befje, witte pootjes, gechipt, rood halsbandje belletje, 7 jr, Grijsje, omgeving rotonde Stationsweg/ Heerenweg Heiloo. Zwarte kater, gec., 1.5 jr, Kees, Vrieswijk Heiloo. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via tel. 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Voor informatie over advertentietarieven en mogelijkheden, kunt u contact opne men met de advertentieafdeling op tel. 072-5330175 of per e-mail: info@uitkijkpost.nl. Of kijk op www.uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is te bereiken op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of-mail: redactie@uitkijkpost.nl. Voor meer informatie: www.uitkijkpost.nl. Openingstijden Uitgeverij Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5, 1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175. HEILOO - Tot begin mei exposeert fotografe Ria de Nijs in woon zorgcentrum Overkerck Stationsweg 92c in Heiloo. Ria de Nijs is een gepassioneerd fotografe. Het fotograferen is voor haar een avontuur in een wereld waarin veel schoonheid te ontdekken valt. Met creativiteit en een goed gevoel voor compositie brengt zij die schoonheid op verrassende wijze in beeld. Haar technische kennis stelt haar in staat om in alle vrijheid te kunnen fotografe ren. De foto's zijn te bezichtigen van maandag tot en met zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.30 tot 16.30 uur. Aangeleverde foto HEILOO - Dit jaar bestaat de Rijckenborghschool 25 jaar. Daarom is er maandelijks een bijzondere activiteit voor alle schoolgaande kinderen, hun ouders en de leerkrachten die nu aan onze school zijn verbonden. Op donderdag 14 februari is er op school een feestelijke receptie van 16.00 tot 18.00 uur. Voor deze receptie worden juist alle oud-leerlingen van harte uitgenodigd. Samen met de leerkrachten en bestuursleden die in deze 25 jaar werk zaam zijn geweest in en voor onze school, kunnen herinneringen worden opgehaald, foto's worden bekeken en worden rondgeke ken in de school zoals deze in 25 jaar ontwikkeld, verbouwd en gegroeid is. Aangeleverde foto HEILOO - Op donderdag 7 febru ari aanstaande kimt u, vooraf gaande aan de fractievergadering van Heiloo-2000, zaken bespreken die u als inwoner van Heiloo bezighouden. Die kunnen zowel over algemeen gemeentelijk beleid gaan als over onderwerpen die met uw wijk te maken heb ben, of zaken die u persoonlijk treffen. U bent welkom om 20.00 uur in het gemeentehuis (oude ingang). Graag vooraf even melding maken van uw komst aan fractiesecretaris Rob Levie, tel. 0654901626 of via info@hei- loo-2000.nl, www.heiloo-2000.nl. HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer schenkt elke maand een Opkikkertje aan een vereniging of stichting. Elke maand wordt een door Keer op Keer gekozen vereniging of stichting verblijd met 300,-. De opkikker van de maand februari gaat naar ontmoetingscentrum Conquista in Limmen. U kimt de kringloop winkel Keer op Keer vinden aan het Industrieterrein Oosterzij 17 (hoek Nijverheidsweg), in Heiloo. Openingstijden: dinsdag, don derdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5325962. HEILOO - Donderdag 7 februari is er weer een klaverjasmiddag van de SBO in het Trefpunt te Heiloo. Er wordt gekaart om mooie prijzen maar vooral voor de gezelligheid. Aanvang 13.30 uur. Deelname 3,- inclusief kof fie/thee. Voor informatie tel. 072- 5119891. HEILOO - Sinds een aantal maan den houdt Buk Buk op de vrij dagavonden een zeer succesvol Dj-café. Hiervoor zoekt Buk Buk per direct nieuwe dj's, waarbij het niet uitmaakt watje favo riete stijl is. Momenteel wordt er veelal mainstream dance-muziek gedraaid, maar het is ook goed mogelijk om een avond te orga niseren rond jouw eigen speciale stijl. Aanmelding als dj kan op vrijdagavond zelf, maar ook per e-mail: jongerenwerk@bukbuk.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 3