Trots! SERVICE MEILOOh 4 "Wij staan voor topkwaliteit. HetzelFde verwachten wij van «xonze adviseur!" Hand en Polscentrum Noord-Holland 3 o ju-is**»» Trots! Nieuwe steen 14 Hoorn Wordt u 's nachts wakker met tintelende of dove handen? APK keuringen Onderhoud reparatie Winterbandenopslag Airco-onderhoud Zelfsleutel werkplek Dit kan binnen 2 weken behandeld worden en u slaapt weer goed. De handchirurgen van het "Hand en pols centrum Noord Holland" zijn gespecialiseerd in de behandeling van het "carpal tunnel syndroom" Nieuwe Steen 14 1625 HV Hoorn tel: 0229-298294 www.handenpolscentrumnoordholland.nl APK Service Heiloo Dagelijks merken veel men sen dat ze moeite hebben om gesprekken te volgen door harde omgevingsgeluiden, slechte akoestiek en ondui delijke sprekers. Het wordt dan steeds minder leuk om in grotere gezelschappen te verkeren. Dit probleem is het gevolg van schade aan de haarcel len in het binnenoor. Deze haarcellen zorgen ervoor dat zachte geluiden luider worden en harde juist wor den gedempt. Bij beschadi ging wordt het geluid niet goed aangepast. Door deze beschadiging verstaat u spraak slecht bij luidere omgevingsgeluiden. WJ Het is dan niet zinvol om alle geluid te versterken. Veel beter is het om zachte spraak te versterken en lui de omgevingsgeluiden juist te dempen. De Siemens XCEL zorgt dankzij geavanceerde nieu we technologie voor de juiste geluidsbalans. De ver houding tussen versterking, spraakverstaan en geluidbe leving staan hierbij voorop. Met als direct gevolg dat gesprekken veel beter te volgen zijn, ook in drukke, rumoerige omgevingen. Schoonenberg zoekt testper sonen, om te zien of de Sie mens XCEL in de praktijk voldoet. Uit eerdere tests bleek dat deze techniek een grote verbetering geeft bij het verstaan in gezel schappen. Daarom willen we dit graag met u testen. De test wordt afgesloten met een interview, waarin wij naar uw bevindingen vra gen. Iedereen met gehoor- verlies kan meedoen. Want uw mening telt bij ons! Heeft u net als Silhouet La Locanda ook behoefte aan een adviseur die uitblinkt in aandacht, scherpte en productkwaliteit? Bel Aron Harsveld van Trots! verzekeringen. Dé keuze van veel experts. verzekeringen Stationsweg 100 1852 LN Heiloo Tel. 072 - 5 32 04 28 Mob. 06 - 11 70 37 81 www.trotsverzekeringen.nl Open: ma. t/m vr. 9.00 - 17.30 uur, za. 9.00 - 13.00 uur H IN- m'U. i-ndRt"! K Ook kan in sommige gevallen een spalk hulp bieden. In ernstige gevallen moet er door de handchirurg een kleine opera tie (15 minuten en onder plaat selijke verdoving) worden uitge voerd. Hierbij wordt een sneetje van 1,5 cm in de pols gemaakt en de druk van de zenuw gehaald waardoor deze weer gewoon kan functioneren, u van uw klachten af bent en weer kunt slapen. Het handen team van het Hand en Polscentrum Noord-Holland bestaat uit twee neurologen, twee handchirurgen, een handthera peut en een physician assistant. Zij zijn gespecialiseerd in de handschirurgie en behandelen meer dan 300 patiënten per jaar met pijnlijke handen veroorzaakt door beklemde zenuwen. (www.handenpolscentrumnoord- holland.nl) De wachttijden in het "Hand en polscentrum Noord-Holland" zijn zeer kort. Tijdens het eerste poli bezoek wordt u gezien door de Neuroloog. Deze onderzoekt Bij een "Carpal tunnel syndroom" zit de zenuw naar de handen en vingers, ter hoogte van de pols, klem. Dit heeft tot gevolg dat u last krijgt van tintelingen in de duim, wijsvinger, middelvinger en ringvinger en het gevoel in de hand verminderd is. De klachten zijn meestal het ergst aan het ein de van de nacht waardoor u wak ker wordt van de pijn en een dood gevoel in de hand. Ook krijgt men deze klachten vaak tijdens zwaar werk (uitwringen van doeken) of door druk op de pols zoals tijdens het fietsen. "Carpal tunnel syndroom" komt in Nederland bij 6 van de vrouwen en 0,8% van de man nen tussen de 40 en 60 jaar voor. De diagnose "Carpal tunnel syndroom" kan gesteld worden door middel van een elektrisch onderzoek waarbij de zenuwen worden doorgemeten. Dit onder zoek wordt door de neuroloog ge daan. Als dit onderzoek aantoont dat de zenuw klem zit, dan kan er in sommige gevallen worden vol staan met een injectie in de pols. u en meet met de modernste digitale meet apparatuur de ze nuwen van de hand door. Indien het mogelijk is zal hij u direct behandelen met een injectie in de pols. Als blijkt dat dit niet zal werken dan kunt u op de zelfde dag gezien worden door de Handchirurg. Deze zal u uitleg gen wat de operatie inhoud en als u dat wilt kunt u meteen een be handeling plannen. De operatie zal plaats vinden in het Hand en Polscentrum op de Nieuwe Steen 14 in Hoorn. In het Hand en Pols centrum werken wij volgens de hoogste normen en wij zijn KI WA en ZKN gecertificeerd. Onze kli niek is aangesloten bij de "Zelf standige Klinieken Nederland" (www.ZKN.nl) en heeft met bijna alle zorgverzekeraars contracten. Dit houdt in dat uw behandeling voor 100% door de zorgverzeke raar wordt vergoed. Voor een afspraak kunt u op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag bellen met 0229-298294. Dr Kuypers is in 1998 aan de Erasmus universiteit in Rotterdam gepromoveerd in de handehirurgie. Dr Kuypers is auteur van meer dan 30 wetenschappelijke artikelen in internationale tijdschriften. Dr Kuypers heeft leiding gegeven bij 3 promotie onder zoeken op handchirurgische onderwerpen. L>r Kuypers is lid van de Nederlandse vereniging voor Handchlrurgjie en tie Nededansche vereniging voor Plastische Chirurgie en I land chirurgie. Dr Kuypers is tevens werkzaam als plastisch chirurg in het Westfriesgasthuis in Hoorn. APK Hét no-nonsense De Hoefsmid 26 1851 PZ Heiloo T 072 737 0199 www.apkserviceheiloo.nl info@apkserviceheiloo.nl U hoort goed, maar u verstaat slecht? Veel mensen hebben moeite met het verstaan van gesprekken bij veel achtergrondgeluid. De oorzaak is vaak een beschadiging van de haarcellen. Het nieuwe Siemens XCEL toestel compenseert deze beschadiging. Beschadiging binnenoor Spraak hoorbaarder De Siemens XCEL, klein en onopvallend. Nauwelijks 2,5 cm hoog. Nieuwe technologie Testpersonen gezocht!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 6