BEDRIJF BELICHT update Hoe staan o a WMoaiiBMs Scooterbox ie Sunny UMMiJ urn/. DE ZAKEN DME "Mensen laten de auto vaker staan en pakken sneller de fiets of de scooter." Dit jaar bestaat de Uitkijkpostrubriek Bedrijf Belicht alweer tien jaar. De rubriek wordt wekelijks zeer goed gelezen en hoog gewaardeerd, en levert vaak extra clientèle of in ieder geval extra aandacht op. Vanwege het tienjarig bestaan van deze rubriek gaat de Uitkijkpost bedrijven langs die ooit in Bedrijf Belicht hebben gestaan, en vraagt ze: De Strandwal 20 1851 VM Heiloo tel. 072 - 5331266 Zonnedauw 2 1906 HA Limmen tel. 072 - 5051796 Korte Cieweg 8 1901 DT Castricum tel. 0251-650269 HEILOO/LIMMEN/CASTRICUM - Het is inmiddels al weer vijf jaar gele den dat Fysiotherapie Waal verhuisde van de Kennemerstraatweg naar Gezondheidscentrum De Strandwal op het terrein van GGZ St.Willibrordus. Hier heeft de fysiotherapie praktijk een grote groei doorgemaakt. De ruime oefenzaal wordt inmiddels gevuld door twintig groepen voor bekken/rugklachten, medische fitness, COPD en kinderfitness. Groepen voor diabetes en depressie zijn in voorbe reiding. Tevens wordt Zwangerfit gegeven; actief bewegen voor de zwangere of pas bevallen vrouw. De grootste verandering is echter wel het samengaan per 1 januari van dit jaar met prak tijken uit Limmen en Castricum tot Maatschap voor Fysiotherapie Donker, Waal en Hilbers, met vestigingen in Heiloo, Limmen en Castricum. De ontwikkeling van een nieuw gezond heidscentrum in Limmen met de mogelijkheid tot een fysiotherapiepraktijk met ook daar een grote oefenruimte gaf de aanzet tot de fusie. De beide maatschappen zagen de kansen en besloten tot samen verder gaan om daarmee eikaars sterktes aan te vullen. Het team vol spe cialisten kan een breed scala aan klachten aan het bewegingsapparaat behandelen middels fysiotherapie, manuele therapie, (kinder)bekkenfysiotherapie, oedeemtherapie, kinderfy- siotherapie, beweeggroepen voor o.a. COPD, hartfalen, Parkinson, chronische rugklachten, bekkenpijn, postoperatieve revalidatie, sportblessures, oncologie, claudicatio intermittens, medische fitness, kinderfitness en Zwangerfit. Op alle locaties is de mogelijkheid voor echo grafie aanwezig ter ondersteuning van de diagnostiek. Er wordt door voortdurende scholing in bijvoorbeeld medical taping en diy needling ingespeeld op de nieuwste ontwikkelingen binnen het vakgebied. „Onze blik is gericht op de toekomst: in dat kader nemen we deel aan onderzoeken vanuit de VU en begeleiden we stagaires van verschillende opleidingen." Alle informatie vindt u op www.fysiotherapiewaal.nl. Boekei 35a 1921 CE Akersloot tel. 0251-311978 of mob. 06-22020702 www.descooterbox.nl scooterbox@ziggo.nl. AKERSLOOT -Voor Ed Kerkhof werd zijn droom werkelijkheid toen hij in 2000 startte met zijn bedrijf De Scooterbox. Ed: „Sleutelen was altijd al een hobby van me!"Ed kwam erachter dat er in en rondom Akersloot niet veel faciliteiten waren op het gebied van scooters. Hij schreef zich in bij de Kamer van Koophandel en startte vanuit huis De Scooterbox. En spe cialiseerde zich ook in fietsen! Naast reparatie van alle merken scoo ters en fietsen verricht Scootertbox ook revisie van motorblokken en ver zorgt schaderapporten en -herstel. De klantenkring is inmiddels flink uitgebreid en groeit nog steeds. „Mond-tot-mondreclame is de beste reclame. Daar kan niets tegen op!" Ed werkt inmiddels vanuit een vast bedrijfs pand op Boekei 35a. Hij is bezig met een groter pand met showroom. De Scooterbox heeft een uitgebreid assortiment twee wieiers, nu ook te bekijken en te bestellen via de web shop www.descooterbox.nl. Van nieuwe tot occasions in scoo ters, brommers en fietsen tot en met accessoires en onderde len zoals helmen, fietsspullen, banden, zware brommersloten et cetera. Scooterbox heeft ook E-bikes en elektrische- en viertakt scooters. Men kan gratis een demonstratiemodel een halve dag uitproberen. „De voordelen van viertaktscooters ten opzicht van een (tweede) auto zijn legio; weinig onderhoud, geen wegenbelasting, zuiniger in gebruik, goedkoper in de ver zekering en geen last van parkeerproblemen, bijvoorbeeld in de stad! "Scooterbox is oficieel dealer van AGM en kan ook alle andere merken tegen concurrerende prijzen leveren. De Scooterbox staat bekend om zijn vergaande service. „Een kapotte scooter kan met een busje desnoods thuis worden opgehaald." Ed werkt bij voorkeur op afspraak en is zeven dagen per week telefonisch bereikbaar, zodat iemand die bijvoorbeeld op zondag pech heeft met de scooter of de fiets geholpen kan worden. „En mocht een reparatie hoger uitvallen dan 100,- dan wordt de klant even gebeld wat er precies met hun tweewieler aan de hand is en of ze de prijs ervoor over hebben. Nu de economie wat minder draait moet iedereen toch op de centjes letten." Veel last van de economi sche recessie heeft De Scooterbox niet. „Mensen laten de auto vaker staan en pakken sneller de fiets of de scooter." New Collection. Stationsplein 3 1851 LN Heiloo telefoon: 072 - 5339441 www.sunnydreams.nl HEILOO- Sunny Dreams is een gezellige modewinkel en zonne- studio in het Stationscentrum van Heiloo, waar het hele jaar de zon schijnt. Want zowel van de pro fessionele zonnestudio als van de nieuwe collectie in de boetiek van Sunny Dreams, die ook nog eens zeer betaalbaar is, krijgt iedere bezoeker een flinke oppepper. Dit komt mede door de huiselijke, gemoedelijke sfeer in de winkel en de vriendelijke en persoonlijke aan pak van Lin en haar team. Lin heeft in 2006 de zonnestudio overgeno men en al snel werden bij Sunny Dreams de eerste modeaccessoires in het assortiment opgenomen. Kort daarna werd het assortiment uitgebreid, met kleding; betaalbare, vlotte, trendy mode voor elke vrouw in elke leeftijdsklasse van maat 34 tot maat 46. Sunny Dreams heeft met de combinatie van zon nestudio en damesboetiek in één een unieke for mule. Een nieuwe outfit komt nog beter tot zijn recht met een gezond kleurtje op het gezicht. Een zonnebankkuur zorgt niet alleen voor het bruine tintje van de huid, maar heeft daarnaast verschil lende andere positieve uitwerkingen. Ook helpt het om even te ontstressen en is het een goede voorbereiding op een zon- of skivakantie. Lin voelt haarfijn aan wat eigentijdse modebe wuste vrouwen graag dragen. Ze is altijd en overal op speurtocht (beurzen, vakbladen et cetera) naar nieuwe, betaalbare modetrends. Sunny Dreams is een eigentijdse modewinkel met een uitgebreide betaalbare collectie en vele trendy modeacces soires om je outfit compleet te maken; van sie raden tot mooie shawls, riemen, tassen en zelfs schoenen. Voor dit grote aanbod in diverse stijlen, maten en prijsniveaus kan iedere wouw terecht bij Sunny Dreams. Met bekende merken onder andere Nickelson, Jacky, Yaya, Tramontana, Josh V, Isla Ibiza, melano, please. De sale is nu begonnen bij drie of meer artikelen krijgt u 50% korting op de gehele collectie kleding en accessoires. Sunny Dreams, zowel de zonnestudio als de boetiek, is zes dagen per week geopend en is bovendien drie avonden geopend: op woensdag, donderdag en wijdag tot 20.00 uur. DICX rijschool bewaakt, door middel van bijscholings cursussen en regelmatig overleg tussen de instructeurs, de hoge kwaliteit van rijopleidingen. Sinds de start in 2005 is de rijschool gegroeid naar drie ervaren rij instructeurs. Ook de motorrijschool mag zich verheugen in een steeds groei end aantal leerlingen. Het motto van DICX rijschool is niet voor niets: "Motorrijden leer je van motorrijders!" KNMV gecertificeerd motorrijinstructeur Dick Sassen heeft ruim dertig jaar motorrij ervaring en weet dit, gezien het hoge sla gingspercentage, als geen ander op zijn leerlingen over te brengen. Binnenkort is het op de vernieuwde website mogelijk te nemen van de ervaringen van oud-leerlingen. Tevens kun nen leerlingen gemakkelijk zelf hun rijlessen online inboe ken in DICX online-agenda. Voor het theorie-examen biedt DICX rijschool de volledig digitale online theoriecursus aan van 'itheorie", welke met een korting van maar 20,- via DICX rijschool is aan te schaffen en je optimaal voorbereidt op het theorie-examen. Verder is het mogelijk om, zowel voor de motor als voor de auto, een 'heropstap-, opfris-cur- sus' te volgen. Dicx rijschool heeft een actie lopen, waarbij leerlingen hun rijlessen terug kunnen verdienen als zij nieuwe leer lingen aanbrengen. Per aangebrachte nieuwe leerling krij gen zij een gratis rijles van één uur. Leerlingen die reeds geslaagd zijn bij DICX auto- motorrijschool krijgen als beloning 20,- op hun rekening gestort. Hogeweg 141, 1906 CG Limmen, tel. 0800-5251234 of 06-50648499 www.dicxrijschool.nl info@dicxrijschool.nl LIMMEN - Voor het halen va n het au torijbewijs of motorrijbewijs ben je bij DICX auto- motorrij school aan het juiste adres! Ervaren en RIS en KNMV gecertificeerde instructeurs werken aan de hand van het Rijopleiding in Stappen- systeem', opgezet door het CBR, naar het behalen van het felbegeerde rijbewijs toe. Lessen zijn ingedeeld in modules, zoals voer- tuigbeheersing, eenvoudige verkeerssituaties en com plexe verkeerssituaties en ook milieubewust rijden en verantwoord gedrag. Dick Sassen van DICX auto- en motorrijschool: „We vinden persoonlijke begeleiding en aandacht heel belangrijk". En ook kunnen jongeren in het kader van 2toDrive al vanaf 16,5 jaar auto- rijlessen nemen bij DICX rijschool en vanaf hun 17e examen doen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 24