Vincent Hazeleger wint Parkcross met overmacht HSV wint in tweede helft van Saenden Diploma's zwembad Loos Prijzenregen voor trampolinespringers IJpelaan overklast Pronk in Grote Prijs SPORT ipiS', 13 ishisFS* Ingmar van de Griek wint baancompetitie Grote thuisnederlaag voor Damclub Heiloo UITKIJKPOST 6 MAART 2013 ATLETIEK HEILOO - Afgelopen zondag organiseerde AV Trias de finale van de Tata steel/ Runnersworld cross circuit. Bij de junioren was er succes voor de RTA/ Trias atleet Vincent Hazeleger. De atleet die traint onder leiding van Peter Appelman won met overmacht. De A junior had geen moeite met het fantastiche par cours. Het snippeipad, sleeheuvel werd dan ook met gemak belopen door het loopwonder. Bij de pupil len kwamen er 18 Trias pupillen aan de start Jelmer van der Kamp werd keurig tweede. Maar ook Casper Peterse was in de voorhoede te vin den met een keurige vijfde plaats. Bij de meisjes pupillen werd Jetske Zuurbier keurig zesde. Bij de juni oren CD werd Ruben Paree vijfde en D junior Michel van de Hoven zesde. Bij de meisjes was Carlijn Bouwer goed te noemen met haar negende plaats. Bij de dames liet Eileen Groenland zien op de weg terug te zijn na een lange vakantie periode. De RTA atlete werd vijf de. Bij de 45-49 jaar categorie liep Michel Wijker zich op het podium. De Egmonder werd derde. Piet Jonker werd in de 50 vijfde. HEILOO - Ingmar van de Griek uit Heiloo (in het groen) heeft op 28 februari de baancompetitie mara thon voor Pupillen B in Alkmaar gewonnen. De competitie bestond uit tien wedstrijden die allemaal op de baan van Alkmaar verreden werden. In maar liefst acht van de tien wedstrijden toonde Ingmar, die eerder deze week derde werd bij het Nederlands Kampioenschap marathon voor de jeugd, zich de sterkste. De eveneens uit Heiloo afkomstige Fonteyn Branbergen (vooraan op de foto) werd uitein delijk zesde in het eindklassement. Aangeleverde foto HEILOO - In de maand februari zijn een aantal kinderen weer heel blij met een diploma naar huis gegaan. Zondag 10 februari beten de jong ste leerlingen de spits af in eigen bad met het examen voor Teddybeer en Kikker. De leerlingen voor het A-, B-, en C- diploma volgden twee weken later. Allemaal hebben ze TRAMPOLINESPRINGEN HEILOO - Zaterdag 2 maart sprongen acht trampolinesprin gers van GTH de tweede plaat singswedstrijd. De springers kwamen uit in de D en E cate gorie. In de ochtendwedstrijd was het de beurt aan de E-pupillen 2 Milenka Hoom en Nadja Boersen, ook spron gen E-jeugdspringers Laura Arends en Casper Arends hun wedstrijd. Alle vier wisten een mooie ver plichte oefening te springen. Zowel Milenka (24.80), Nadja (24.60) als Laura (21.90) waren erg sterk in hun eerste keuzeoefening. Ook de twee de keuzeoefening werd goed uitge sprongen, Casper liet hier een prima oefening zien! De E-pupillen 1 sprin trots hun diploma onder groot applaus in ontvangst genomen. De geslaagden zijn: Teddybeer: Anouk Metselaar, Floor Visser, Fieke Kraakman, Thijmen van 't Veldt, Deborah Belleman, Fabian Rensen, Björn Tromp. Kikker: Milan Tetaz, Ties Galavazi, Jochem van Zeist. Diploma A: Stijn de Bmijn, Rover Glass, Juul van der Kolk, Joshua Meijer, Marcel Naimanbaev, Flore gers Silke Dekker en Roos Henriet kwamen in de tweede wedstrijd in actie, ook sprongen de D-junioren Raquel Schouten en Bojoura van Riel in deze wedstrijd. De ronde van verplicht was bij allemaal erg goed, Silke sprong een perfecte oefening; 23.20! In de ronde van de eerste keu zeoefeningen sprongen zowel Roos (22.80) als Bojoura (21.80) him oefe ning keurig uit. Raquel sloot haar wedstrijd af met een sterke tweede keuzeoefening. In het eindresul taat was het spannend, uiteindelijk werden Roos en Raquel derde, Silke en Nadja tweede en Milenka kreeg het goud in ontvangst. Aanstaande zaterdag wordt de derde plaatsings wedstrijd gesprongen, hierna weten we wie zich hebben geplaatst voor het NK. Outshoom, Sebas van der Poel. Diploma B: Senne Doosje, Tygo de Jongh, Casper Kannegieter, Axel Kuiper, Sara Lageman, Jamy Ranzijn, Sofie Wessel Diploma C: Mathieu Huguenin, Emma Hulsebosch, Sara Kreher. HEILOO - Damclub Heiloo speel de voor de Kennemerdamkring competitie een wedstrijd tegen SNA. Werd vooraf nog gerekend op een stunt tegen het sterke team van de bezoekers, al snel werd duidelijk dat het er bij lange na niet inzat. Bert van Leijden en Simon Droog verloren him partij na een blunder. Invaller Mart Houtenbos speelde op bord 10 knap remise, maar hierna regen de nederlagen zich aaneen. De uiteindelijke uitslag zou 5-23 worden. Alleen G. Kiewitt wist zijn partij te winnen en nestor C v Lieshout behaalde ook nog een remise. Damclub Heiloo is de huidige titelhouder van de Kennemerdamkring. Met nog een ronde te gaan zijn de dammers van SNA niet meer in te halen en zijn dus de nieuwe kampioen. Damclub Heiloo heeft nog kans op de tweede plaats in de eind rangschikking. In de slotronde speelt men op 15 maart tegen DOS St Pancras. VOETBAL HEILOO - Na een doelpuntrijke wedstrijd in de eerste helft van het seizoen, 4^4, kwam Saenden nu naar Heiloo. Hierin waren de bezoekers voor de rust de bovenliggende partij. Na een paar scrimmages en dito goede reddingen van doelman Thomas de Vries, had Mare Baars in de veertigste minuut de kans om de score te openen, maar alleen voor de keeper van S. schoot hij naast. In de tweede helft kwam een heel ander HSV uit de kleedkamer en was ook van het goede (zaal) voetbal van Saenden niet veel meer te zien. William de Haan schoot na een goed opgezette aanval door Tim van Hekken hoog over. In de 63ste minuut kwam de bal na een aanval van Saenden bij Rick Houtenbos. Er werd een behoorlijke overtreding gemaakt op de middenlijn tegen Rick, maar omdat de bal doorschoot en Tim van Hekken alleen op de keeper afging, gaf de goed leidende scheidsrechter voordeel, dat Tim dankbaar benutte. 1-0. Een kwar tier later schoot Jesper de Vré de bal van een meter of tien hard tegen de keeper. In de 82ste minuut werd Rick H. door de Saendenkeeper van achter onderuit gehaald. Iedereen verwachtte een rode, of minimaal een gele kaart voor de keeper die al een kaart had door opmerkingen tegen de scheidsrechter, maar er werd alleen een penaltie gegeven die Rick, na te zijn opgelapt, onberispe lijk inschoot. Nu was het een kwes tie van uitspelen en bezig zijn met de uitwedstrijd tegen Wherevogels. Silke Dekker in actie tijdens haar oefening Aangeleverde foto MOUNTAINBIKEN LIMMEN - Alkmaarder Patrick IJpelaan heeft donderdagavond de eerste rit in een nieuwe regelmatigheidsklassement over vijf wedstrijden om de O.L.G. bokaal overtuigend gewonnen. Na vooraf de huldiging van de vorige week afgesloten Grote Prijs Pilkes Infra Licht aandacht te heb ben gegeven door Kay Pronk, de winnaar van het jongeren klas sement, de beker en de bloemen, door resp. Harry Kroes, directeur Pilkes en rondemis Guusje de Roeck, te hebben overhandigd, ging onder goede weersomstandigheden de O.L.G serie van start. Patrick IJpelaan trok direct het peleton op een langgerekt lint. Al in de eerste omloop vielen de nodige gaten in de groep. Alleen Limmenaar Kay Pronk wist aan te haken bij IJpelaan. Dit ging echter op hangen en wurgen. Zelfs in een overmoedige bui streef de Pronk zijn tegenstander voorbij. Deze overmoed van Pronk liet zien, dat zijn te kleine motor, niet op kan tegen het duurvermogen van de grote motor van IJpelaan. Ook niet in een wedstrijd van ruim een uur, waar techniek ook heel belangrijk is. Basis van alle disiplines van de wielersport is en blijft duurinhoud. Het kwam zelfs zover dat Kay Pronk zich helemaal opblies en de koers voorgezien moest houden. Door het uitvallen van Pronk wist, de na een lange blessuretijd terug kerende Milosj van Renesse uit Alkmaar, knap beslag te leggen op plek twee. De winnaar van de vorige week Egmonder Henk Jan Verdonk, pakte toch weer verdienstlijke voor respectievelijk Dennis van Dalen uit de Zaan en Hoever Chris Kemp, een fraaie derde plaats. Uitslag: 1. Patrick IJpelaan Alkmaar 2. Milosj van Renesse Alkmaar 3. Henk Jen Verdonk Egmond aan den Hoef 4. Dennis van Dalen Assendelft 5. Chris Kemp Egmond aan den Hoef 6. Ruud Leegwater St. Pancras 7. Kees Pronk Lirnmen 8. Daniel Sikking St. Pancras. tóSn MwiRwr 41 Een van de goede reddingen van Thomas de Vries na een corner van Saenden. Foto: Hans Ursem

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 13