contact Tuinafval HEILOO Koop nu uw zwemabonnementen GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bouwen en wonen Raad en (raads)commissies Openingstijden Bezwaar maken Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 13 MAART 2013 Het mooie 'tuinweer' komt er aan. Grof tuinafval kunt u brengen naar de Afvalbrengplaats. Geen grote auto of aanhanger? Bij de Afvalbrengplaats kunnen inwoners van Heiloo een aanhangwagen lenen. Klein snoeiafval en bladeren doet u in de groene rolemmer. Wat is grof tuinafval? Als het tuinafval te groot is voor de rolemmer, dan kunt u dit wegbrengen naar de Afvalbrengplaats. Per vier weken kunt u maximaal 2 m3 tuinafval brengen. Niet alles kunt u als grof tuinafval aanbieden: - Oude schuttingen, verhardingen, bielzen, boomstronken en -stammen (dikker dan 18 cm) en materialen afkomstig van groot onderhoudswerk zijn géén grof tuinafval, maar is bouw- en sloopafval. U kunt hiervan beperkte hoeveelhe den bij de Afvalbrengplaats brengen. - Graszoden en overtollige grond kunt u alleen bij de regio nale stortplaats Sortiva (Boekelerdijk 13a) brengen. Legitimatie Op de Afvalbrengplaats kunnen de medewerkers naar uw legitimatie vragen. Uit uw legitimatie moet blijken dat u inwo ner van Heiloo bent. Tips voor de groene rolemmer Klein snoeiafval en bladeren doet u in de groene rolemmer. Het liefst met zo min mogelijk zand, omdat dit minder goede compost oplevert. Bloempotten (steen of plastic), kartonnen dozen, klein puin uit de tuin horen niet in de groene rolemmer thuis. Is uw groene emmer vol, gooi dan geen tuinafval in de grijze rolemmer. De verwerkingskosten voor het afval uit de grijze rolemmer zijn namelijk aanzienlijk hoger dan voor de groene rolemmer. Aanhangwagen lenen Bij de Afvalbrengplaats kunt u een aanhangwagen lenen. Deze moet u van tevoren reserveren. De aanhanger mag u alleen gebruiken om grof huis- en tuinafval naar de Afvalbrengplaats te brengen. Puin en gips mogen niet ver voerd worden in de aanhanger. Wij hopen dat door deze mogelijkheid afval beter gescheiden wordt, de verwerking van het afval goedkoper wordt en u bovendien uw afval gelijk kwijt bent. Reserveren Om de aanhanger te reserveren belt u tijdens werkdagen van 08.00 tot 16.00 uur met ons Klantcontactcentrum, telefoon nummer 072 535 66 66. Bij het ophalen van de aanhangwa gen vragen wij u uw rijbewijs en een kentekenplaat mee te nemen. Voor het lenen betaalt u 50,- borg. Meer Informatie Meer informatie over afval vindt u op onze website www.hei loo.nl/inwoner onder Afvalwijzer. Ook kunt u bellen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Vergaderingen raadscommissies Toekomstvisie 2030; bepalen vier toekomstbeelden GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 12.00 uur 15.45 uur 13.00 uur De raadscommissies adviseren de gemeenteraad. De raadscommissiever gaderingen beginnen om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis en zijn openbaar. Inspreekrecht Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken over onderwerpen die op de agenda staan of over onderwer pen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. Naast de vaste punten, staat op de agenda: Maatschappelijke Zaken maandag 18 maart - Nota dierenwelzijn - Bespreeknotitie WD hangjongeren Ypestein Bestuurlijke Zaken dinsdag 19 maart - Beleid weerstandsvermogen en ratio gemeente Heiloo - Besteding financiële vergoeding raadsfracties over 2012 - Onttrekking Fonds Sociale Woningbouw - Bespreeknotitie Heiloo-2000 over afschaffen hondenbelasting Openbare Ruimte woensdag 20 maart 20:30 uur - Actualisatie grondexploitaties 2012 - Routering gevaarlijke stoffen Heiloo - Verkeersituatie stationsgebied - Notitie gebiedsactualisatie Noord- Holland Noord - Bespreeknotitie van PvdA over bomenbeleid Meer informatie of aanmelden inspreken Voor meer informatie of aanmelden om in te spreken, kunt u contact opnemen met mevrouw D. van der Schuur, com missiegriffier, telefoonnummer 072 535 67 93 of e-mail griffie@heiloo.nl Ontvangen aanvragen omgevings vergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvraag om een omgevingsvergunning is ontvangen. Hoogeweg 26a, zaaknr. 13 02119 bouwen garage/berging ontvangen: 6 maart 2013 Verleende omgevingsvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingvergunningen verleend. Cruijscamplaan 5, zaaknr. 13 01003 vergroten woning (dakopbouw) verzending: 6 maart 2013 Holleweg 38, zaaknr. 13 01164 vergroten woning verzending: 6 maart 2013 Kennemerstraatweg 129, zaaknr. 13 0249 vestigen winkel (hengelsport) verzending: 7 maart 2013 Kennemerstraatweg 464, zaaknr. 13 00702 uitvoeren onderhoud aan daken en gevel kapel verzending: 6 maart 2013 U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Hiervoor betaalt u griffierecht. Zwembad Het Baafje gaat 28 april open. Tot en met maandag 1 april kunt u uw abonnement(en) voor zwembad Het Baafje aanvragen via www.heiloo.nl/zwembad. Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 13.00 - zaterdag 09.00 -

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 11