Gitarist Hans Laduc geeft extra concert in Limmen Lammetjesmarkt in Akersloot Johan Baartscheer bij de Jazz Session Club REGIO 19 Bloemen en felicitaties voor leden van Brandweer Limmen gelezen worden Avond Katholieke Vrouwegilde Gezellig chillen bij Conquista öam© ILgKaJao© UITKIJKPOST 13 MAART 2013 LIMMEN - Op vrijdagavond 8 maart, tijdens de jaarvergadering van de brandweervereniging Limmen, werd een aantal leden van de brandweerpost Limmen door burgemeester Mans in het zonnetje gezet. Richard de Ruiter en Mark Schuitema kregen hun tijdelijke aanstelling en Theo Baltus kreeg uit handen van de burgemeester zijn vaste aanstelling. Het diploma bevelvoerder werd deze avond aan Patrick Faber uitgereikt. Voor Joris Beentjes was er de vrijwilligers Oorkonde met medaille voor tien jaar vrijwilligers schap bij de brandweer. Aangeleverde foto LIMMEN - Op woensdag 20 maart is er weer de ledenavond van het Katholieke Vrouwegilde in de Burgerij aan de Dusseldorperweg 103 in Limmen. Deze avond kan iedereen genieten van Ierse muziek. Ook de boekentafel is weer aanwezig en introducees zijn ook welkom. LIMMEN - Woensdag 13 maart is er weer Club bij Conquista. Voor iedereen tussen de 9 en 12 jaar is men van 14.00 tot 17.00 uur geopend! Om lekker na school even te komen chillen op de bank of achter de pc. Gezellig een potje poolbiljart spelen, of bowlen op de Wii. Vrijdagavond 15 maart vindt er in Club - Xtra een open inloop plaats. Waar je van 19.00 tot 22.00 uur welkom bent om het weekend goed te beginnen! Samen met je vrienden een potje darten of gewoon lekker aan de bar hangen met een drankje. Zaterdagochtend 16 maart maken de Kids vanaf 4 jaar een Tangram Ben jij een echte puzzelaar en vind je het leuk om lastige puzzels op te lossen? Kom dan om 10,30 uur naar Conquista, want vandaag gaan we figuurzagen en maken ze van hout een puzzel. Daag je papa of mama uit om de puzzels op te lossen. Zaterdagavond 16 maart is er bij Club - Xtra een Film avond Je hoeft geen dure kaart jes te kopen om een straffe film te zien, in de eigen bioscoop van Conquista zitje net zo goed voor nix/ nada/ noppes/ gratis pop corn, jammie! Jongerencentrum Conquista bevindt zich op de Kerkweg 50 te Limmen, kijk voor meer informatie en alle komende activiteiten op www.conquista.nl LIMMEN - Gitarist Hans Laduc presenteerde onlangs zijn nieu we cd My way to Nashville in de Witte Kerk van Heiloo. De eerste cd kreeg Hans uitgereikt van Burgemeester Romeyn. Op dezelfde dag was de cd ook bij RTV-NH te beluisteren. Voor de mensen die niet bij de presentatie konden zijn komt er in Limmen een extra concert. De inspiratie voor de cd vond Hans in Nashville, waar jaarlijks het groot ste Fingerstyle gitaarfestival van de USA plaatsvindt. Ze vonden zijn optreden daar met de tennisracket gitaar 'awesome'. In de studio van het concertgebouw van Nashville (Ryman auditorium), is de titelsong van de cd opgenomen. Met behulp van beamer en foto's gaat Hans over zijn Nashville reis vertellen. Als speciale gast komt Marika Lansen enkele Nashville songs zingen. Zaterdag 23 maart in de Protestantse kerk van Limmen aanvang 20.15 uur. Entrée 10,- inclusief koffie. Reserveren via lad- ucgitaar@gmail.com Gitarist Hans Laduc treedt met zijn nieuwe cd My way to Nashville op in Limmen. Aangeleverde foto AKSERSLOOT - Het mooie weer komt eraan, de eerste lammetjes zijn geboren, de sneeuwklok jes en krokussen staan in bloei en de vogels zoeken een broed plaats. Kortom: tijd voor iets leuks, vrolijks en gezelligs! Op zondag 17 maart vindt een 'lammetjesmarkt' plaats in en rondom 't Hoorntje in Akersloot. Aanvang is 14.00 en het duurt tot circa 18.00 uur. Ondernemers uit Akersloot en omgeving zullen hier landelijke producten en culinaire lekkernijen laten proeven en life style artikelen laten zien. Natuurlijk kunt u deze ook ter plaatse kopen of bestellen. Ook aan de kleine inwoners van Akersloot is gedacht. Er vinden leuke gratis kinderactivi teiten plaats, zoals een ponyritje, de paashaas loopt rond, er zijn kalfjes én de drie lammetjes van de foto, geboren op 2 maart, zijn te zien. D°e kinderen kunnen eieren versieren, op het plein staat een grote én een kleine trekker en voor wie dorst heeft is er een limonadekoe. Verder is er live muziek van Dick met z'n accordeon. Om 14.30, 15.30 en 16.30 uur bent u in de gelegenheid om kosteloos een proefrondvaart te maken over het Alkmaardermeer. Locatie: Horeca- en recreatiebedrijf 't Hoorntje, Kerklaan 20, Akersloot. Voor infor matie: info@hoorntje.nl. Op zondag 17 maart vindt een 'lammetjesmarkt' plaats in en rondom 't Hoorntje in Akersloot. Aangeleverde foto LIMMEN - Ongeveer twaalf jaar geleden werd het Johan Baartscheer Kwintet opgericht. De laatste tien jaar hieivan speelt het kwintet in de huidige samen stelling nummers uit het omvang rijke jazzrepertoire. Zangeres Elma Nijhuis, het boegbeeld van het kwintet, weet de grote afwisseling van jazznummers perfect te ver tolken. Men zegt dat aan alles een eind komt en zo ook aan het Johan Baartscheer Kwintet. Diverse leden vinden het tijd voor een andere uit daging en daarom speelt het kwin tet op zondagmiddag 17 maart zijn laatste optreden in de Jazz Session Club Vredeburg in Limmen, vanaf 16.00 uur. Het Johan Baartscheer Kwintet treedt op bij de Jazz Session Club Vredeburg. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 19