HSV krijgt weinig weerstand Chantal van de Brink badmintontoemooi GTH turnsters slepen prijzen binnen op toestelkampioenschap Terriërsveiling overtreft alle verwachtingen Superprestaties Trias atleten sport 25 Limmer jeugdveiling op vrijdag 15 maart 13 MAART 2013 J Jesper de Vré scoort uit een vrije trap. Foto: Hans Ursem VOETBAL HEILOO - Vanaf de eerste minuut had HSV een groot veldoverwicht, maar dit werd niet in doelpunten omgezet. En omdat Thomas de Vries goed ingreep bij een enkele uitval van de jonge, onzekere Wherevogelsploeg, was het wachten op een HSV-goal. Pas in de 29ste minuut werd een mooie vrije trap van Jesper de Vré omgezet in 0-1. Direct na de aftrap nam HSV de bal weer over en via een voorzet van Tim van Hekken kopte Mare Baars de 0-2 in. De rood/gelen bleven drukken en kre gen een paar corners op rij, waar van een de 0-3 betekende door een kopbal van wederom Mare Baars in de 40ste minuut. Wherevogels BADMINTON LIMMEN - Zondag 17 maart vindt in sporthal d'Enterij het In Memoriam Chantal van de Brink Badminton-Toernooi plaats. Tijdens dit toernooi zal één van Nederlands beste bad- mintonspelers aanwezig zijn. Hij speelt mee in het ouder-kind toernooi en geeft een demonstratie deze middag. Als je aan bekende Nederlandse badmintonners denkt dan komt zeker de naam van Chris Brail boven. Toen de vereniging hem benaderde of hij misschien iets kon doen tijdens dit toernooi kregen ze een super positieve reactie van hem. Hij wilde niet alleen een demonstra tie geven maar ook graag meedoen met het toernooi. De demonstra tie wordt, rond de klok van 15.45 uur, op een luchtige manier gedaan waarbij deelnemers en publiek wor den betrokken. Chris Brail is een zeer succesvolle gemengd dubbel werd van het kastje naar de muur gestuurd en dat irriteerde hen zo, dat de eerste gele kaart nog voor de rast viel. Ondertussen kwam de bal uit een vrije trap van Leyn Stokman via gegrabbel van de keeper voor de voeten van Tim van Hekken, die er 0-4 van maakte. Het eerste kwartier in de tweede helft liet HSV de teu gels wat vieren, maar in de zestig ste minuut ging de bal op de stip. Jesper scoorde 0-5. Daarna werd de druk weer opgevoerd; een vrije trap van Mare Baars ging net naast en uit een corner schoot Tim Erkamp hoog over. Toen begonnen de stop pen door te slaan bij de tegenstan der, wat resulteerde in totaal vier gele en twee rode kaarten. Jesper schoot de 0-6 in na een pass van Steef Kaandorp. Zondag komt De Rijp op bezoek. speler, hij werd in de periode 2000 tot en met 2007 hierin zeven maal Nederlands kampioen. Bij het man nen dubbel werd hij dit drie keer en bij het enkelspel één keer. Ook kwam hij in 2000 in Sydney en 2004 Athene in het gemengd dubbel uit voor Nederland op de Olympische spelen. In Sydney behaalden zij de vijfde plaats en in Athene werden ze in de achtste fmale verslagen. Nog steeds speelt hij mee in de Nederlandse competitie en geeft bij vele badminton workshops aan scholen, bedrijven en verenigingen. Chris wil deze middag graag op een leuke en ontspannende manier een sportieve bijdrage leveren aan deze middag die bestemd is voor Alpe d'HuZes. Naast het toernooi is er ook een loterij met mooie prijzen. De organisatie hoopt deze middag veel spelers en bezoekers te mogen ontvangen in sporthal d'Enterij die Lex Burgering steunen in zijn actie voor Alpe d'HuZes. TURNEN REGIO - OP 10 maart turn den de GTH turnsters de toestelkampioenschap, de turnsters turnen dan twee toe stellen. Laura de Jong, Luna van Twuijver, Sterre van Boxtel en Nadja Boersen lieten mooie sprongen zien. Mijke van Haastrecht turnde een prima brugoefening, er werden drie prijzen behaald; Laura en Isabella Buijs vierde, Emma Henriet het goud! Op balk was GTH goed vertegen woordigd; Emma turnde stabiel, bij de instapmeisjes werd het door sterke oefeningen een GTH podi um: Chanoa Schoehuijs (derde), Nicole de Jong (tweede) en Sterre eerste met een 13.00. Op de vloer kreeg Nicole de vijfde prijs voor een keurige oefening, Chanoa en Luna turnden goede oefeningen maar grepen net naast het podium. In wedstrijd twee turnde Floor Tervoort een super brugoefening, Julie Warmenhoven (12.95) en Danique Broers (12.70) wisten het zilver en brons binnen te slepen. Op de balk kreeg Brechtje van Haneghem het goud voor een nette oefening. Met een sterke vloeroefe ning is Ilse Brouwer vierde gewor den, Jette Hartman turnde mooi en werd derde, goud was er voor Brechtje en Julie met een keurige oefening. In de laatste wedstrijd sprongen Silke Dekker (derde), Romy van Dijk en Yara Sruijs LIMMEN - Vrijdag 15 maart vindt wederom de jaarlijkse veiling ten bate van de jeugd van de W Limmen plaats in de kantine. Door de eigen veilingmeesters Nico Beentjes en Erik Jaap Kroone zullen 300 kavels aan de man of vrouw gebracht worden, onder het motto: voor en door Limmers. De veilingmeesters brengen alles in rap tempo onder de hamer. En zorgen samen met de vrijwilligers die deze avond mogelijk maken voor een gezelli ge sfeer waar de kopers gretig op reageren. Er is een grote variatie in het aanbod, zowel veel goede ren als diensten en niet te verge ten geweldige uitjes voor ieder een. De topkavels deze avond zijn; 'Ik hou van Holland' een avond met alles erop en eraan, Boottocht naar New Castle, grote Golf Clinic en een geweldig Winters culinairrondje. De kavels zijn allemaal spontaan geschon ken door particulieren en bedrij ven uit Limmen en omgeving. De catalogus is huis-aan-huis in Limmen verspreid. De opbrengst van de veiling komt ten goede aan de jeugdopleiding. Waar de laat ste jaren goede resultaten door behaald zijn. De aanvang van de veiling is 20.00 uur en vrij toegan kelijk voor iedereen. goede overslagen. Aan de brag lie ten zowel Annabel Jonkhart als Raquel Schouten een prima oefe ning zien, Silke was ook hier sterk en kreeg de vierde prijs. Op de balk kreeg Romy voor een mooie oefe ning een 10.00! Op de vloer werd er super geturnd, Veerle Serrarens (11.85) en Patricia Mulder (10.70) grepen net naast de medailles, Demi de Visser werd derde, Jena van Ravenzwaaij kreeg het zilver in ontvangst en Yara het goud. Hetzelfde weekend kwamen acht trampolinespringers in actie op de derde competitiewedstrijd. Alle springers hebben een goede wed strijd gesprongen. In het eindresultaat waren er prijzen voor Silke Dekker (derde), Milenka Hoorn (tweede) en Nadja Boersen (eerste). SPOR1HAI B1VIRWIJK v.l.n.r. achter: Raquel, Jena, Silke, Annabel en Romy, vJ.n.r. mid den: Patricia, Yara en Demi, v.l.n.r. voor: Veerle. Aangeleverde foto HOCKEY HEILOO - Met een massale opkomst, een enthousiast bie dend publiek en een opbrengst van 31.000 euro is de veiling die De Terriërs organiseerde een succes geworden. Daarmee is het doel van de veiling, de aan leg van een waterveld, weer een stap dichterbij gekomen. Veilingmeester Erik Jaap Kroone - bekend in de regio als veilingmees ter bij W Limmen- was blij verrast met het resultaat. „Het resultaat gaat alle verwachtingen te boven. Ik geef eerlijk toe dat er vooraf toch een klein beetje angst was dat het publiek in Heiloo wat gereserveer der tegenover het fenomeen veiling zou staan dan in Limmen, waar het al sinds jaar en dag een traditie is. Maar Heiloo heeft zich van haar beste kant laten zien." Op de veiling werden in totaal tweehonderd pro ducten, diensten en uitjes -kavels genaamd- tegen opbod aangeboden. De lijst bevatte veel opvallende en gewilde items. Zo kon worden gebo den op een VIP-weekeinde op het race-circuit in Spa, compleet met tri- bunekaart, pitchkaart en gritkaart. Een arrangement waar normaal gesproken moeilijk aan te komen is maar dat, met dank aan Terriërs sponsor Dobla, nu voor de hoogste bieder beschikbaar kwam. Van de leden zelf kwamen de jongens van de Cl met een autowaskavel, kon den de meiden van de Al worden geboekt voor een thuisdiner, kwam Heren 1 met een dag klussen over de brug en bood Dames 1 een hockey- clinic, trainingsavond en een kroe gentocht aan. Ook de tocht met de reddingboot van de KNRM, dertien weken lang een boeket bloemen en een dag op stap met Bob en de Blueband waren publiekstrekkers. Maar er waren ook minder specta culaire kavels die niettemin enor me bedragen opleverde. Zoals een ambachtelijke appeltaart, een kist sinaasappelen en een zak openhaard hout. Naarmate de avond vorderde, werd het spel van prijsopdrijving en het tegen elkaar opbieden steeds wilder, daartoe aangemoedigd door veilingmeester Erik Jaap Kroone die als een bekwaam dirigent de veiling orkestreerde. De organisatoren van de veiling toonden zich na afloop meer dan tevreden. En absoluut voor herhaling vatbaar.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 21