,1 lli li •i Terriërs geen verweer tegen Kampong John Tromp wint Oosthonk darttoemooi Afdelingskampioenschappen Dojo 't Loo voor judoka's tot 12 jaar Veiling door De Terriërs levert maar liefst 31.550 euro op! Bowlen voor mensen met een beperking SPORT 23 INGEZONDEN MEDEDELING Arno J ünger benoemd tot erelid van Flashing Kidstennis op Akerslootse scholen UITKIJKPOST 13 MAART 2013 ti f.' Terriërs staat onderaan en zal nog hard moeten knokken tegen degradatie. Foto Ben Haeck HOCKEY HEILOO - Terriërs Dames 1 had afgelopen zondag geen verweer tegen Kampong. Maar de 1-7 nederlaag was wel wat geflat teerd. Was het concentratiege brek? Te lang afwachten hoe Kampong zou spelen? Binnen tien minuten stond de Heiloose ploeg al met 0-2 achter. Kampong liet zien hoe hockey op topniveau gespeeld moet worden: speelsters, die met grote snel heid de bal dankzij him technische kwaliteiten toch in bezit houden, grote druk op de tegenpartij uitoe fenen en vooral kansen benutten. Terriërs kwam op deze pimten te kort, alhoewel de 1-2 van Laurien Haeck hoop bood. Kansen waren er daarna zeker nog wel, maar die werden niet omgezet in doelpunten. Kampong, met twee buitenlandse internationals, liet er geen twijfel over bestaan wie de sterkste was. Moe gestreden moest Terriërs toe zien hoe de eindstand op 1-7 werd gezet. Iets te veel van het goede was het wel. Keepster Laura Hakvoort: „Je weet dat je je tegen zulke snelle en balvaardige ploegen geen foutjes kimt permitteren. Na schoten op mijn doel stonden er ook altijd wel een paar van Kampong klaar om uit de rebound te scoren. Weer verlies. Helaas." Een beetje troost was dat mede degradatiekandidaat Nijmegen ook verloor. Terriërs staat onderaan en zal nog hard moeten knokken om rechtstreekse degradatie te voorkomen. Volgende week (uit) wacht weer een zware klus, Hurley. Hakvoort: „We geven niet op. We zullen weer vechten voor een goed resultaat. We heten niet voor niets Terriërs." HEILOO - Het Oosthonk open dart toernooi is gewonnen door John Tromp. Daarvoor moest hij een flinke weg gaan. Na de pou lefase kwam hij in de knockout- rondes een aantal lastige tegen standers tegen maar de grootste hobbel werd de finale zelf. De andere finalist, Jeff de Ruiter, kwam eerst tegen de darts in op achterstand maar wist terug te bre ken. Er ontstond een gelijkopgaan- HEILOO - Zondag zijn in Anna Paulowna de afdelingskampi oenschappen gehouden voor judoka's tot 12 jaar. Dojo 't Loo werd vertegenwoor digd door Mats Kroon (tot 34 kilo gram), Bas de Laleijne (tot 38 kilo gram) en Fil Dekker (tot 42 kilogram mee). Mats beet de spits af en wist in zijn poule twee wedstrijden knap te winnen. Jammer genoeg was dit niet voldoende om zich te plaatsen voor de kruisfinale. Bas won in zijn poule heel fraai vier partijen. Hier mee plaatste hij zich als winnaar voor de kruisfinale. Na verlies in de halve finale, wist hij de wedstrijd om de derde plaats winnend af te sluiten. Fil wist in zijn poule ook twee partijen te winnen. Dit was in deze poule voldoende om zich te plaatsen voor de kruisfinale. Na ver lies in de kruisfinale verloor mocht hij judoën voor de derde plaats. In een hele spannende partij wist hij de winst naar zich toe te trek ken. Ook voor Fil een derde plaats. Zowel Fil als Bas hebben zich knap geplaatst voor deelname aan de Noord Hollandse kampioenschap pen volgende week in Beveiwijk. de strijd die pas in de beslissende elfde leg de winnaar prijsgaf. De troostfinale om plek 3/4 was stuk ken minder spannend, waar Maurice Bouiboime geen weerstand kreeg van Rudy Backer (5-0). Bij de nrn- ners-up verraste Natasja Kost vier mannen op rij en mocht behalve de dames prijs dus ook de runners- upprijs in ontvangst nemen. Hoogste finish bleef steken op 128 van Co van Sehooten en negen keer werd de 180 gescoord! Laatste toernooi (601) is zaterdag 27 april. www. .nl Krantje lezen op internet HEILOO - Op de Buitengewone Algemene Ledenvergadering van vrijdag 8 maart werd Arno Jtinger door de leden benoemd tot erelid van Flashing Heiloo. Het benoemen van Arno Jtinger tot erelid, vanwege zijn jaren lange grote verdiensten voor de vereniging, was de belangrijkste aanleiding voor het beleggen van deze Buitengewone Algemene Ledenvergadering. Amo is registeraccountant en in Heiloo bekend als steun en toeverlaat van het midden- en kleinbedrijf. Hij is in 1981 lid geworden van Flashing Heiloo en trad al in 1982 (als voorzitter) toe tot het bestuur. Sindsdien is hij onafgebroken bestuurslid, op dit moment als penningmeester. Flashing Heiloo kan (en wil!) er niet omheen om uitermate verdienstelijke leden zoals Arno, die meer dan twintig jaar als bestuurslid actief zijn, op een passende manier in het zon netje te zetten. HEILOO - Afgelopen zaterdag 2 maart hield Hockeyvereniging De Terriërs Heiloo een veiling ten behoeve van een waterveld bij de club. Martin Schilder had als mobiliteits sponsor acht kavels ter beschikking gesteld, wat een prachtig bedrag van 1.235,- euro opleverde. Vooral de twee kavels met gratis 1 weekend een Audi A5 Cabriolet waren zeer in trek bij de mini 300 bezoekers. De uiteindelijke opbrengst van de vei ling was maar liefst 31.550,- euro! De avond was een groot succes. Martin Schilder is trotse mobiliteitssponsor van H.V. De Terriërs. Martin Schilder heeft voor de verkoop en onderhoud van de merken Volkswagen, Audi, SEAT, SKODA en VW Bedrijfswagens tien vestigingen door heel Noord- Holland. De hoofdvestiging ligt in Alkmaar op een steenwoip afstand van de snelweg A9. En dus ook op push afstand vanaf het hockeyveld van H.V. De Terriers. Sinds 2010 verzorgt Martin Schilder het vervoer voor de competitie uitwedstrijden van Dames 1. Regionale betrokken heid is voor Martin Schilder zeer belangrijk. Ook zijn diverse collega's nauw betrokken bij de hockeyver eniging. „Wij streven voortdurend naar een juiste balans tussen mens, milieu en bedrijfsvoering. De samen werking met H.V. De Terriërs past daar uitstekend bij! Help ook mee zodat H.V. De Terriers een waterveld kan realiseren!" Ga snel naar www. terrierswaterveld.nl en koop symbo lisch een deel van het waterveld. Fil Dekker (rechts) van Dojo 't Loo in actie op de Open Haarlemmermeerse. Archieffoto: Menno Lesterhuis BOWLEN HEILOO - Op zaterdag 16 maart start onder auspiciën van de Sportraad Heiloo de eerste cli nic Bowlen voor mensen met een verstandelijke en/of licha melijke beperking. Leeftijd en sekse is geheel onbe langrijk. Wat wel belangrijk is, het plezier, rust en lekker bowlen met elkaar! Manon Haverman, vierde jaars Horizon College Alkmaar, afstuderend voor Management Sport Bewegen, heeft als stagi aire van de Sportraad de opdracht gekregen om een onderzoek in te stellen naar een loket in Heiloo voor mensen met een beperking, voor als zij zich wat meer in sport en bewe gen willen inzetten. Dit heeft geleid tot dit project. De familie Hommes van het Bowling Centrum Heiloo aan de Kennemerstraatweg is bereid gevonden om voor minstens vier clinics op de zaterdagen, tegen de kostprijs van 4,- per persoon, hun banen beschikbaar te stellen aan deze groep mensen. Kennis en ervaringen hierin zijn gedeeld vanuit de stichtingen Reigersdaal, Sportlijf en MEE. Sportservice Noord Holland in Heerhugowaard is inmiddels ook benaderd om hun kennis en onder steuning te kimnen verlenen aan deze BHV. Dit vast als voorberei ding als blijkt dat de animo tijdens de clinics van dien aard is, dat er wellicht gedacht kan gaan worden aan een G-afdeling binnen deze bowlingvereniging. Supporter, belangstellende, vrij williger, begeleider, of iemand die gewoon wil helpen bij de opzet van dit project, wordt uitgenodigd een kijkje te komen nemen op zaterdag 16 maart waar van 11.30 tot 13.00 uur gebowld zal worden. Verdere informatie kunt u vinden op www. sportraadheiloo.nl onder het hoofd stuk Activiteiten - G-Sporten'. AKERSLOOT - Niks winterslaap voor de trainers en jeugdcom missie van TV Akersloot in de afgelopen maanden! Met maar liefst drie toernooitjes in de herfst/kerst/voorjaarsvakantie, tennisles en schooltennis voor basisschoolleerlingen was het weer een drukke en supergezellige tijd. Met als afsluiter de ten- nislessen die op 4 en 7 maart aan de groepen 3, 4 en 5 van de Johannesschool de Jacobusschool werden gegeven. Het bui tenseizoen kan weer beginnen! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 23