Super prestaties trias atleten bij finale cross Clubkampioenschappen van badmintonvereniging Het Vennewater Plaatsing voor het NK trampolinespringen Toerschaatsen voor KWF Alpe d'HuZes SPORT 25 Geslaagde clinic TC Heiloo United UITKIJKPOST 13 MAART 2013 Zaterdag mocht het podium namens Trias viermaal beklommen worden! Aangeleverde foto BADMINTON HEILOO - Zondag 3 maart zijn er bij badmintonvereniging het Vennewater de laatste wedstrij den en finales gespeeld van de clubkampioenschappen. De 67 deelnemers hebben alle maal leuke, spannende en attractie ve wedstrijden laten zien. Er heers te een ongedwongen sfeer ondanks de soms fanatieke, maar sportieve strijd die gestreden werd. In totaal zijn er 150 wedstrijden afgespeeld, waarvan een gedeelte in de voor rondes eerder in de week. De heren enkel is uiteindelijk gewonnen door Martijn van den Haak, die met een uitslag van 22-20 en 22-20 Raymond Ullers af kon troeven. De damesen kel ging tussen de zussen Agnes en Ellen Ranzijn, waarbij Agnes aan het eind de winst naar zich toe kon trekken in een zeer spannende drie setter. De herenenkel is gewonnen door Martijn van den Haak, bij de dames was Agnes de uiteindelijke winnares. Aangeleverde foto Birgit Stevenson in actie tijdens de wedstrijd. Aangeleverde foto TRAMPOLINESPRINGEN HEILOO - Leontine Warmer en Birgit Stevenson uit Heiloo, uitkomend voor de trampoline vereniging Triffis uit Alkmaar, hebben zich geplaatst voor deel name aan het NK in de klasse C-Dames. De spring(st)ers van district West (categorieën C/D/E) troffen elkaar afgelopen zaterdag in Kudelstaart voor de laatste uit een serie van drie plaatsingswedstrijden. Birgit Stevenson bereikte met een gou den medaille tijdens deze laatste wedstrijd en twee zilveren medail les in de voorgaande wedstrijden de eerste plaats in het eindklasse ment. Leontine Warmer behaalde zaterdag de zilveren medaille en wist zich daarmee als vierde in het eindklassement eveneens te plaat sen voor het NK. Half juni zullen zij in Ahoy de strijd om de Nederlandse titel aan gaan met de deelneemsters uit de overige districten. ATLETIEK HEILOO - Afgelopen zaterdag werd er bij de finale cross in Castricum uitstekend gepres teerd door de vele atleten van atletiekvereniging Trias. Vier maal mocht het podium namens Trias beklommen worden! Het cross parcours op het terrein van camping Bakkum lag er fmale waardig bij: mooie wisselende ron des, heuveltjes, het meegekomen publiek kon de lopers meerdere keren langs zien rennen en dus ook flink aanmoedigen en de organisatie verliep vlekkeloos. Dat het de hele dag regende kon de pret duidelijk niet drukken! Bij de junioren A was het Ayla Agasi die een vijfde prijs mee naar huis mocht nemen voor een prima gelopen 3000m. Michel van den Hoven was de troef van Trias bij de D2 jongens en wat liep hij goed! Zijn 2000 meter eindigde in een geweldige tweede plaats individueel. Daarna waren het de pupillen, maar liefst 26 stuks van Trias, uitkomend in velschillende groepen, die lieten zien dat ze hard kunnen lopen. Grote verrassing was de ploeg van de Al jongens pupillen. Lars Brouwer, Mike Wortel, Raül Tophoff en Tijl Henschen moesten 1500 meter lopen. Met een vijfde plaats kwam Mike al individueel op het podium terecht, maar dankzij de prima prestaties van ook Lars, Tijl en Raül behaalden ze als ploeg de bovenste tree van het podium: eerste dus! HEILOO - Zondag 3 maart hebben 53 kinderen genoten van een geslaagde tennisclinic op het park van TC Heiloo United. Het voorjaar hing reeds in de lucht de kinderen hebben op een plezierige manier kennis kunnen maken met de tennissport en met tennisvereniging TC Heiloo United. Naast deze cli nic organiseert TC Heiloo United gedurende het jaar nog een aantal leuke evenementen zoals compe- titietennis, Kind-Ouder toernooi, jeugdkamp, Oliebollentoernooi en de inmiddels fameuze jeugdclub kampioenschappen die in de laatste week van de zomervakantie worden gespeeld! Aangeleverde foto SCHAATSEN REGIO - Afgelopen week was de jaarafsluiting van het toer- schaarsuur op de Alkmaarse kunstijsbaan De Meent. Zoals de laatste jaren gewoon werd dat ook nu gedaan met een mini elfstedentocht, met dit verschil dat het nu gekoppeld werd aan het KWF Alpe d'HuZes initiatief Tour de Lute. Wim Lute uit Castricum (Limmer IJsclublid en wegkapitein van Tour de Lute) zijn vrouw Lia is voor de tweede keer geconfronteerd met borstkanker waarbij nu voor haar geen genezing meer mogelijk is. Middels chemokuren hoopt ze er nog een tijdje bij te blijven met een redelijke kwaliteit van leven en dat is te danken aan het KWF. Op deze manier kan ze iets terug doen voor het KWF en hoopt ze dat het voor toekomstige generaties - die geconfronteerd worden met deze ziekte - de kwaliteit van leven en de levensduur beter en langer wordt. Wim Lute gaat samen met zijn twee schoonzoons, als team Tour de Lute, de uitdaging aan om Alpe d'Huez op 5 juni minimaal drie keer te beklimmen en probeert middels dit soort acties zoveel mogelijk geld binnen te halen voor het KWF. Dick de Waard van de Limmer IJsclub en Jan Veenis van de Alkmaarse IJsclub speelden hier heel mooi op in door aan de deelnemers(ters) van het toer- schaatsuur te vragen om een stem pelkaart te kopen en de opbrengst ter beschikking te stellen aan Tour de Lute. Hieraan werd enthousiast gehoor gegeven en de startkaarten gingen vlotjes van de hand. Met een aantal vrijwilligers waaronder Lia Lute zelf met haar twee dochters Ilona en Cindy en Gerda de Waard werd de stempelpost bemand. Het werd een heel bijzondere avond met een geweldige opbrengst van 370,- voor Tour de Lute, dit bracht bij deelnemer Piet Veldt zoveel vreug de naar boven dat hij terstond nog even op zijn hoofd ging staan. Voor meer informatie over Tour de Lute zie: http://deelnemers.opgevenis- geenoptie.nl/teams/tour-de-lute. De enthousiaste deelnemers en vrijwilligers, die op Ijsbaan De Meent schaatsten voor het KWF Kankerfonds. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 25