APK Service Heiloo VROEG WINKELEN BIJ AH LIMMEN OP 0NDAG u rem nu H E I L O O BEDRIJF BELICHT Zaterdag voor de laatste keer Disco-zwemmen in De Beeck. Ga je mee? Nu of nooit! 12.00 k ah-limmen.nl 5 van ANDERS DAN ANDERE Zwerfvuil Fatsoensnormen INGEZONDEN BRIEF Drempels De Ivoren Toren Compliment aan groenvoorziening Irritant geluid ierenbescherming ^Zwembad Hippo's De Beeck volg ons @Hipposdebeeck Overige dagen zijn wij open van 8.00 tot 21.00 uur UITKIJKPOST 13 MAART 2013 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het ver spreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex BTW. Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed Chiel Keet, De Hoefsmid 26, 1851 PZ Heiloo, tel. 072 - 7370199, www.apkservieeheiloo.nl, e-mail: info@apkservieeheiloo.nl. HEILOO - Hij wist op zijn negende al wat hij later wilde worden: auto monteur of fietsenmaker. Chiel Keet, eigenaar van de onlangs geopende APK Service Heiloo aan De Hoefsmid, sleutelde op al diezelfde jonge leeftijd aan brommers, mateloos gefascineerd door de techniek ervan. Ook was het al heel lang een droom van hem om ooit een eigen gara gebedrijf te runnen. Beide jongensdromen zijn uitgekomen; van sleute len heeft Chiel zijn vak gemaakt en zijn eigen garagebedrijf opende op 2 januari van dit jaar de deuren. „Jarenlange ervaring, de steun van mijn familie en de liefde voor het autovak hebben me het zelfvertrouwen gegeven om deze stap nu te durven maken." Een goed besluit op het juiste moment; vanaf dag één is Chiel vol gas aan de gang! Want al veel autobezitters weten de zeer betaalbare APK Service Heiloo te vinden. Chiel is BMW specialist, maar kan door zijn brede ervaring als eer ste autotechnicus onderhoud en reparaties bij alle automerken uit voeren. Oldtimers hebben een speciaal plekje in zijn hart. Zijn kennis van auto's is breed. Na de mts opleidingen Werktuigbouwkundige en Motorvoertuigkundige begon hij zijn loopbaan als automonteur bij Saab Lancia in Heiloo en later bij Chrysler in Heemstede. In de ruim twintig jaar daarna was hij werkzaam bij een grote BMW dealer en heeft hij ondertussen de extra papieren gehaald voor APK- en aircoservice, plus de BMW specialisaties 'diagnose teehniker' en 'service teehniker'. Vorig jaar vond hij de tijd rijp om eindelijk zijn droom te verwezenlijken. Hij vond september 2012 een geschikte locatie, richtte de lege hal in en zorgde dat hij alle licenties op tijd binnen had. APK Service Heiloo is een no-nonsense garagebedrijf, met een simpele maar ijzersterke formule die een schot in de roos blijkt te zijn: onderhoud en reparatie, APK service, bandenserviee, aircoservice en zelfsleutel service. En in de naastgelegen Autosalon Heiloo kimt u uw auto grondig laten poetsen; indien gewenst tot showroomstaat. Chiel levert kwaliteit tegen scheipe tarieven. APK service Heiloo is laagdrempelig toegankelijk en biedt hoogwaardige en, als het maar even kan, snelle service onder het motto 'klaar teiwijl u wacht'. Vanuit de wachtruimte kimt u alles op de werkvloer gewoon volgen. De ruime, lichte hal aan De Hoefsmid is uitgerust met moderne apparatuur, zoals het nieuwste Bosch diagnosesysteem en BMW diagnoseapparatuur, en twee bruggen. Een APK keuring is gratis als het gecombineerd wordt met een grote beurt. Oude onderdelen die tijdens een reparatie vervangen zijn, worden bewaard zodat de klant kan zien wat er gebeurd is. De handige banden serviee scheelt een hoop gedoe; voor twee keer per jaar verwisselen van zomer- en winterwielen plus opslag betaalt u slechts 65,- per wissel. En met hopelijk een lange, zwoele zomer in aantocht is een aircocon trole geen overbodige luxe! Ergert u zich ook aan de verloe dering van Heiloo door de al maar toenemende hoeveelheid zwerfvuil? Ik wel! Kijk eens wat voor troep er om de papier/glas/plastic-inza- melplekken in de bosjes ligt. Waar zijn die scholen en verenigingen die beurtelings daar het beheer over hebben? Wel de centjes van het 'oud papier' opstrijken, maar er zelf niet te veel aan doen. Niet mee eens? Kijk dan even verder wat er tussen de sporthal en de badrnin- tonhal ligt. Ik vrees dat door het economische zware weer wij geen soelaas hoeven te veiwachten van de (lokale) overheid. Soms wordt het zwerfvuilprobleem me in mijn directe omgeving te machtig en pak ik rn'n grijphandje, werkhand schoenen en vuilniszak om de troep op te mimen. Eigenlijk zo gebeurt. Regelmatig vallen bij zo'n actie de complimenten van voorbijgangers je ten deel. Ik wil polsen in hoe verre mijn zorg en ergernis over dit probleem bij de bewoners van Heiloo leven. Misschien heb ik iets gemist, maar veel aandacht voor zwerfvuil in De Uitkijkpost was mij niet opgevallen. Ik wil onderzoeken of er voldoende draagvlak is om in eigen buurt/straat het zwerfvuil aan te pakken. Wie wil mij een keer per maand helpen met een opruimaetie in onze wijk? Uiteraard zijn zinvolle suggesties via de e-mail ook wel kom op stopzwerfvuilheiloo@gmail. com. Hans de Vries Mariënstein Burgemeester Rorneyn en wet houder Veger (beide CDA) gaven na contact met journalisten van de Alkmaarsehe Courant mij de schuld van het openbaar maken van één van de plaatsen te weten het Vennewater waar eventueel een gezamenlijk zwembad van Castrieum en Heiloo zou kunnen komen. Ze beseffen niet dat door slecht te lezen en simpelheid van denken ze dat aantoonbaar in nota bene een openbaar rapport zelf hebben gedaan. Dit is een vorm van smaad naar mij. Driemaal stond mijn naam in de AC van 13 en 15 februari vermeld als de schuldige. Geheel ten onrechte! Ik kom hier binnenkort in een groot artikel in deze krant op terug. Nu komt Roelof Bos in zijn verslag van de gemeenteraadsvergadering van 4 maart ook met leugens en ver dachtmakingen naar mijn persoon en stelt dat ik de fatsoensnormen heb overschreden. Het aantal woor den van deze rubriek (200) is te gering om uitgebreid ook Bos zijn opmerkingen als onwaarheden te analyseren. Ook dit komt in het genoemde grote artikel. De lezers van deze brief kunnen bij mij een kopie van de tekst aanvragen die ik op 4 maart heb uitgesproken tijdens mijn verdediging tegen het door genoemde collegeleden gestelde. Niet ondergetekende, maar de drie genoemde personen hebben de fat soensnormen overschreden. Willem Gomes Heiloo Graag wil ik even reageren op het ingezonden stukje van Frans Wolfs. Hij heeft het over de mol, maar ik denk echter dat het hier om een gevaarlijke gek gaat, die te hard op zijn achterhoofd gevallen is toen hij over zo'n drempel heen moest. Wat is hier in hemelsnaam aan de hand? Zijn deze kruisingen onoverzich telijk, gevaarlijk, worden er om de haverklap mensen aangereden? Ik denk het niet, men is hier toch wel heel erg aan het doorschieten met de drempelwoede. Kan het geld wat dit grapje kost niet beter gebruikt worden? Wat een waanzin! Thomas Schoonhoven Heiloo Wat een enorme idioterie, om alle met de Ringweg kruisende wegen te gaan voorzien van verkeers drempels! Komt nu niemand in de Heilooër Ivoren Toren op het idee, om van de Ringweg gewoon een voorrangsweg te maken? Dan hadden al die drempels en bulten helemaal niet te hoeven worden aangelegd! Dit is gewoon gekken werk, en kan alleen van achter een ambtenarenbureau zijn verzonnen. En reken maar dat daar grondig over is nagedacht, dagen en weken lang... op onze kosten! Werkelijk schandalig! Ad van Kamp Heiloo Graag wil ik even een groot com pliment geven aan de medewerkers van de groenvoorziening van de gemeente Heiloo. Geweldig zo mooi als 'ons' bosje, tussen Slootenslaan en Het Bleekveld erbij ligt. Zo is er weer veel wandelplezier voor alle hondenbezittres in onze buurt. Ook de ploegmensen van de gladheids- bestrijding een compliment, voor de aandacht besteed aan de kruising Ewisweg - Het Zevenhuizen. Op dit gevaarlijke pimt, de asfaltwegen gaan opeens over in gele stenen, dit jaar geen valpartijen gezien, dank u! Allen hartelijk dank voor het leef baar houden van ons mooie doip. Anton en Siep Schouten - Schelvis Heiloo Ik woon aan de Oudburgerlaan 8 in Heiloo. Met enige regelmaat horen mijn medegezinsleden en ik een vreemd geluid dat van buiten komt. Het lijkt alsof iemand ver weg heel kort op een soort van midwinter hoorn blaast. Ik hoor het geregeld 's avonds laat, soms om 01.00 uur 's nachts. Af en toe ook overdag. Het is vrij eentonig, maar er zit wel enig wisseling van toonhoogte in. Buiten het feit dat het me irriteert, ben ik ook nieuwsgierig waar het vandaan komt. Uw redactie heeft volgens mij veel voelhorens in de gemeente Heiloo. Is dit verschijnsel u al eens eerder ter ore gekomen René van Dijk Heiloo ADVERTENTIE hippos-debeeck.nl - Molenweidtje 2-1 862 BC Bergen Dierenbescherming Noord Holland Noord, De Kwakelkade 2c, Alkmaar, tel. 5150071, e-mail: info@dierenbe- schenningnhn.nl, www.dierenbescher- mingnhn.nl. Landelijk Meidnummer Dierenmishandeling, tel. 0900-2021210 (0,10/min). Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 18-5, Alkmaar, tel. -5114861, fax -5124732. Geopend: ma t/m vr 14.00- 17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, www.dierentehuisalkmaar.nl Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 3-5, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 51-50173 (24-uursdienst). Vermist Rode kater, klein wit befje, wit aan voorpootjes, 3 witte ringen om staart, gec., gechipt, 4 jr, Storm, Joh. Vermeerstr. Akersloot. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castrieum: Ria Dol, 0251-658504. 1 Limmen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 5