1 Weer fors verlies Vredeburg Eenvoudige overwinning De Foresters op SEW Open dag TV Limmen Brons voor tumtalent Mees Knijnenberg HSV2 wint van Herculus Zaandam SPORT 21 mm Geslaagde onderlinge wedstrijden Tios Limmen - - UITSLAGEN TREC Heiloo bij de HS Heiloo HZV/het Vennewater 1 vermaakt het publiek MTB'erVan Renesse op volle toeren UIT K IJ KPOST 27 MAART 2013 asasg jr. De Foresters liet zondag een hoogstaande pot voetbal zien aan het publiek dat de kou had getrotseerd. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Ondanks de koude wind en lage gevoelstempera tuur werd De Foresters - SEW een hoogstaande pot voetbal. De Foresters nam vanaf het begin het initiatief, voordat SEW het besefte was het al 2-0. In de eerste minuut gaf Emiel Gronsvelt een mooie dieptepass op Nick Kramer. Zijn afgemeten voorzet werd prima ingeschoten door Joey Breed. Een minuut later scoorde Jeffrey Klij broek met enige geluk en de hulp van keeper Aron van Loon de 2-0. Nadat SEW een rode kaart kreeg, sloop er ook wat gemakzucht in het spel. Balverlies bij één van de coun ters leidde tot de 2-1, maar span nend werd het niet. Na een mooie steekpass van aanvoerder Niels Haring sprintte Joey Breed alleen af op keeper van Loon. Met zijn schui ver in de verre hoek werd het 3-1. Na rust een zelfde spelbeeld. Ook tegen de wind in was De Foresters beter, maar de vele uitgespeelde kansen werden niet benut. Nadat Boyan Blanehard en Chris Poulino de moegestreden Nick Kramer en Endy Willems waren komen ver vangen, waren deze direct samen betrokken in een vlotlopende aan val die leidde tot een penalty, die beaehsoeeer international Jeffrey Klijbroek benutte. Na deze 4-1 scoorde SEW in de 84ste minuut het mooiste doelpunt van de wedstrijd. Gert Jan Karsten nam vanaf twin tig meter een geweldige vrije trap. Hard, over de muur en onhoud baar voor de goed keepende Thijs Laagland verdween de bal in de kruising; 4-2. Aanstaande zaterdag speelt De Foresters thuis tegen De Blokkers, aanvang om 17.00 uur. LIMMEN - Tennisvereniging TV Limmen houdt op tweede paasdag 1 april een Open(ings) Toernooi. Iedereen die vrijblij vend samen met de leden van TV Limmen een balletje wil slaan, is van 09.30 uur tot 14.00 uur welkom op het tennispark aan de Kapelweg 8 te Limmen. Prijs deelname (inclusief lunch) is 5,-. TV Limmen heeft een gevarieerd programma op en rond de tennis baan, voor jong en oud. Iedereen kan op een originele, laagdrempe lige manier kennis maken met de tennissport. Zo worden leden en niet-leden op eigen niveau inge pland voor dubbel partijen, kim je 'rond het net' spelen en zal er een springkussen voor de jongste jeugd zijn. De Open Tennisdagen worden in het hele land gehouden in de periode van 23 maart tot en met 1 april onder het motto 'Zonder jou is er geen bal aan'. Ze zijn bedoeld om mensen op een leuke, originele manier nader kennis te laten maken met de tennissport en de vereniging. De dagen worden georganiseerd door de Koninklijke Nederlandse Lawn Tennis Bond (KNLTB) samen met zijn verenigingen. Meer infor matie op www.tvlimmen.nl. TURNEN LIMMEN - Op zaterdag 23 maart werden in de Waspik de kwart finales gehouden voor de pupillen 8, tweede divisie. Mees Knijnenberg behaalde een derde plaats en is hiermee verzekerd van deelname aan de halve finale die 25 mei in Leek gehouden gaat worden. Mees turnde niet zijn beste wed strijd van het seizoen. Gelijk bij het eerste toestel brug ging hij in de fout. Gelukkig bij het volgende toe stel rek kon hij voor het eerst zijn reuzendraai en streksalto afsprong laten zien. Dit resulteerde in de tweede score op dit toestel (17.90). Op vloer maakte Mees ook een paar fouten maar ondanks dat behaalde hij een schitterende score van 16.25 wat uiteindelijk nog de tweede score was van deze wedstrijd. Op ringen maakte hij het alle maal weer goed door de hoogste score te halen nl. 18.10. Volkomen onverwacht voor de toeschouwers behaalde Mees met 99.80 punten een derde plaats en stroomde hij door naar de volgende ronde. Ook zijn ploeggenoten Lennart Obbink (vijfde) en Ronin van Endhoven (veertiende) wisten zich te plaatsen voor de halve fmale. In deze wed strijd moeten de turners zich ook plaatsen voor de finales per toestel (beste acht per toestel) die op het Nederlands Kampioenschap op de tweede dag worden gehouden. SCHAKEN LIMMEN - Op vrijdag 22 maart speelden het eerste en het tweede achttal van SV Vredeburg allebei een bonds wedstrijd. Vredeburg 1 reisde af naar Zandvoort voor het treffen bij Chess Society en Vredeburg 2 ontving Excelsior 2 uit Heemskerk. Ten teken van de vormcrisis bij Vredeburg gingen beide duels met mime cijfers verloren. Vredeburg 1 miste Bob en Ed Stolp en Niels Hageman, maar dat mocht geen excuus zijn. Qua ratingpunten was het alternatieve team gewaagd aan de Zandvoorstse tegenstander. Harold Ebels, Bert Hollander, Jaap Limmen en Robin Rommel verover den allen een half pimt. Met name Bert Hollander had een vol punt bin nen bereik maar in het complexe eindspel glipte het voordeel uit zijn handen na een te opportunistische torenzet. Jos Admiraal, Cees Dinkla, Gertjan Hafkamp en Sandra Hollander gingen jammerlijk onder uit. Admiraal nam te veel risico in een Morra-gambiet. Dinkla over schatte zijn kansen op de h-lijn. Hafkamp antwoordde niet goed op de Hollandse opening en Sandra Hollander blunderde een paard weg in remise-aehtig eindspel. Zo was er sprake van een 6-2 eind stand in Limmer nadeel. Vredeburg 2 incasseerde thuis tegen Excelsior 2 een nog forsere nederlaag. Alleen Hidde Ebels scoorde een pimt en redde zodoende de eer. Op het vierde bord versloeg hij in fraaie stijl zijn tegenstander, die nota bene 300 ratingpunten meer achter de naam heeft staan. Dick Aafjes, Robert Termes, Barry Blekemolen, Hans de Goede, Mare Voorwalt, Marlies Sturk en Remi Aafjes liepen echter allen tegen een nederlaag aan, waardoor een trieste 1-7 resul teerde. Degradatie naar de vierde klasse is voor het tweede team van Vredeburg daardoor een feit. In ronde 22 van de interne com petitie was de broedertwist tus sen Harry en Jan Levering het mooiste affiche. De partij werd gewonnen door de in goede vorm verkerende Harry. Ook de knappe overwinning van Paul de Ruijter op Thomas Voorwalt sprong in het oog. Komende vrijdag - Goede Vrijdag - speelt Vredeburg het traditionele paastoemooi. VOETBAL HEILOO - Direct na de aftrap kreeg Hercules een corner, die Thomas niet goed verwerkte; de bal kwam via een scrimmage in het doel: 0-1. Tegen de verraderlijke, koude wind in nam HSV het initiatief en binnen tien minuten kwamen er twee mooie kansen, maar helaas geen doelpunten. In de twintigste minuut werd een goed opgezette aanval via Sven de Zeeuw afgerond; 1-1. Vier Minuten later loste Rick Houtenbos vanaf de rand 16 meter een hard schot; 1-2. Hierna ging de wedstrijd meer gelijk op, met de betere kansen voor de rood-gelen, maar helaas leverden die niet het gewenste resultaat. Na de rust kwam HSV als de betere ploeg uit de kleedkamers en dat resulteerde in de 51ste minuut in de 1-3 door een kopbal van Lars Ursem bij de eerste paal uit een strakke corner van William de Haan. Hierna lobde Rick net naast. In de 72e minuut werd de spanning teruggebracht; uit een onoverzich telijke situatie werd het 2-3 en uit een corner werd het bijna gelijk, maar de scheidsrechter stond op de achterlijn en constateerde, terecht volgens de assistant scheidsrech ter, dat de bal de doellijn niet was gepasseerd. Vijf minuten voor tijd scoorde Tim van Hekken uit een verre uittrap van Thomas de 2-4. Komend paasweekeinde speelt HSV zaterdag in en tegen Krommenie om 17.00 uur en tweede paasdag komt SVA om 14.00 uur op bezoek aan Het Maalwater. LIMMEN - Afgelopen zondag vonden de onderlinge wedstrij den van Tios Limmen plaats in sporthal d'Enterij. Om 09.30 uur begon de strijd voor de groepen 5/6/7/8 waarbij twintig kinderen de vloer op gingen. Er werden oefeningen op vloer, brug balk en sprong gedaan. Hierna werd er nog een demo gedaan door Mees Knijnenberg, toptalent uit Limmen die bij Saturna in Alkmaar turnt. Alle deelnemers kregen een medaille en een diploma en op de plaatsen 1-2-3 eindigden Emma Bruijns 34,9, Kiki Zijp 34,4 en Fenne Hes 34,3. Vervolgens kwamen er 19 leden van de groepen 3 en 4 in actie. Op de plaatsen 1-2-3 eindigde Daniëlle Sweep 34,3, Jennifer Leijen 34,1 en Ilse Bloedjes 34,00. Na een korte pauze was het de beurt aan de jong talenten en de selectie, 22 leden. Vervolgens de prijsuitreiking bij de jong talenten waarbij Mei Lou Fontein op de tweede plaats eindigde en Emma Hulsebosch eer ste werd. Bij de selectie was er ook voor iedereen een medaille en was het verschil op de eerste drie plaatsen zeer nipt. Als derde eindigde Han Ying Min met 38,00, Nina Burgering werd tweede met 38,05 en clubkampioene 2013 werd Amy de Leeuw met een SCOre van 38,10. Aangeleverde foto Heilooër Bridgeclub HEILOO - Donderdagavond competitie op 21 maart. A-iijn: eerste drie: Margareth de Bruyckere - Nei Stark; Ria de Nijs - Wim de Nijs; Anneke Kuijper - Rita van Os B-iijn: eerste drie: Vera v.d. Wulp - Piet v.d. Wuip; Ad Spruit - Piet Roozen Aad Kemper; Riet Koot - Bob Koot. C-iijn: eer ste drie: Fiora Martini - Ineke de Waard; Ger van Diest - Piet de Dood; Corrie de la Porte - Theo de la Porte. Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de maandag 25 maart gespeelde wedstrijden zijn als volgt: A-lijn 1. fam. v. Diepen 60.4, 2. Slob - Valkering 55.0, 3. de Groot - Laan 54.6,4. fam. Willemse 51.7; B-lijn 1/2. fam de Rave Doornbos - van Es 59.2, 3. Mak - v. Duijn 56.0,4. fam. Mooij 54.2; C-lijn 1. v. Dam - v. Lochem 66.9, 2. Feijen - Magermans 59.8, 3. Plas - Schoute 57.9, 4. v. Toornburg - de Vries 57.0; D-lijn 1. fam. Flameling 63.0, 2. Snel - v.d. Zee 56.5, 3. Veer - Zonneveld 52.8. HEILOO - Op paasmaandag, 1 april, wordt de TREC Heiloo gehouden bij de paardensport vereniging HS Heiloo. Dit is een rondrit te paard gevolgd door een hindemispareours met allerlei bijzondere, geen alledaagse, hin demissen, zoals een bijvoorbeeld een labyrint, bezembak en vele andere hindemissen. Komt dat zien, het is echt heel leuk om te kijken, dus heeft u nog geen plan nen voor tweede paasdag, kom dan om 13.00 uur naar het terrein aan de Zeeweg. HEILOO - HZV trad afgelopen vrijdag voor de laatste thuis wedstrijd aan in sporthal het Vennewater. The Counters was de tegenstander, in een wedstrijd waarin niks meer op het spel stond en beide ploegen dus vrijuit konden voetballen. Het werd een vermakelijke wedstrijd waarbij HZV in extremis nog een pimtje in Heiloo wist te behouden; 7-7. LIMMEN - Milosj van Renesse uit Alkmaar heeft donderdag avond met overmacht de volle winst gepakt in de mountain bikewedstrijd aan de Pagenlaan in Limmen. Uitslag 1. Milosj van Renesse Alkmaar 2. Henk Louwe Alkmaar 3. Kees Pronk Limmen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 21