Heiloo contact HEILOO Mededeling Verkoop zwemabonnementen tot en met 7 april 13 GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Burgerzaken Raad en (raads)commissies Bouwen en wonen Bezwaar maken Heeft u vragen? Bel meteen!! Om uw vereniging de gelegenheid te geven zich te Daarom hebben wij gemeend de verenigingen de gelegenheid presenteren via het weekblad Uitkijkpost bestaat natuurlijk te geven om een royaler artikel te plaatsen. Hierbij kan de de mogelijkheid om redactionele stukjes in te sturen. vereniging van meerdere kanten worden belicht. Deze artikelen zijn echter gebonden aan een maximaal Kortom: u kunt uw vereniging tegen een zeer gereduceerd tarief op een door aantal woorden en plaatsing ervan is afhankelijk van verschillende factoren, ons te bepalen moment in de Uitkijkpost extra onder de aandacht brengen. UITKIJKPOST 3 APRIL 2013 GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij zaterdag 08.00 13.00 09.00 12.00 uur 15.45 uur 13.00 uur Wijziging legen rolemmers Donderdag 4 april legen we de groene rolemmers in plaats van maandag 1 april. Wij vragen u uw rolemmer vóór 7.30 uur buiten te zetten en tot na 16.00 uur te laten staan. Grof huisafval Op donderdag 28 maart en donderdag 4 april halen wij géén grof huisafval op. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad vergadert maandag 8 april in de raadzaal van het gemeen tehuis. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toegan kelijk. U bent van harte welkom. Inspreekrecht Tijdens de raadsvergadering kunt u inspreken op onderwerpen die op de agenda staan. Naast de vaste punten staat op de agenda Hamerstukken (waarover in de raadsvergaderingen geen discussie plaatsvindt) 8. Beleid weerstandsvermogen en ratio gemeente Heiloo 9. Toekomstvisie 2030; bepalen vier toekomstbeelden 10. Opheffen routering gevaarlijke stof fen Heiloo 11Besteding financiële vergoeding raadsfracties over 2012 12. Onttrekking Fonds Sociale Woningbouw Bespreekstukken (waarover in de raadsvergadering discussie mogelijk is) 13. Nota Dierenwelzijn 14. Actualisatie grondexploitaties 2012 15. Sluiting Meer informatie of aanmelden inspreken De stukken liggen ter inzage vanaf dinsdag 29 januari tot en met dins dag 5 februari: - tijdens de openingsuren in de open bare bibliotheek; - bij de Informatiebalie in de hal van het gemeentehuis - digtaal op de website www.heiloo. nl/Bestuur-en-organisatie Voor meer informatie of aanmelden om in te spreken, kunt u contact opnemen met de Griffie van de gemeenteraad, telefoonnummer 072 53 56 792 of via griffie@heiloo.nl Zwembad Het Baafje gaat 28 april open. Tot en met 7 april kunt u uw abonnement(en) voor zwembad Het Baafje aanvragen via www.heiloo.nl/ zwembad. U kunt ook een formulier ophalen bij de balie of het formulier aanvragen via e-mail zwembad@heiloo.nl Omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingvergunning ver leend en ingetrokken. Verleend Westerweg 212, zaaknr. 13 01611 aanleggen uitrit linkerzijde perceel verzending: 28 maart 2013 Ingetrokken Westerweg 212, zaaknr. 13 00542 aanleggen uitrit rechterzijde perceel verzending: 28 maart 2013 U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Hiervoor betaalt u griffierecht. Burgerlijke stand tot en met 28 maart Geboren Daan Vermeulen z.v. P. Vermeulen en H.M. Duijn Nova Reuver d.v. A. Reuver en F. van Wittmarschen Vince P. Bakker z.v. P.M. Bakkeren J.W. Luijbe Fenna Smit d.v. J. Smit en R. Guikema Isa J. Bakkum d.v. J.C. Bakkum en N.S. de Smet Jim Kops z.v. S.J.C. Kops en H.E.M. Kroone Jente Vastenouw d.v. M. Vastenouw en M. Tillema Damian J.O. de Vries z.v. A.P. de Vries en R. Aigner Michelle-Sidney Edelenbosch d.v. R.E. Edelenbosch en M.E. Bos Huwelijksaangiften aangiften gereg. partnerschap M.M. Ullers en D.C.N. van Hasselt S.S. Ootjers en I.C. Lankhaar B. Moolhuizen en J.M. Kraakman R. Kok en B.J. de Vries Huwelijken gereg. partnerschappen W.A.H. Goossens en N.M.J. Blankendaal J.E. Jongejan en T. Alberda Overleden L.C. Ekkers B. van der Laan wv Visser K. Schimmel H.H. Woldringh M. Nijenhuis uw vereniging m de spotlight

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 13