Diploma's Zwembad Loos April actiemaand bij TCH Tourclub Limmen maandritten op 7 april weer van start SPORT 21 INGEZONDEN BRIEF INGEZONDEN MEDEDELING De leerlingen van zwembad Loos hebben weer afgezwommen Rectificatie Dames Terriërs hartverwarmend! Trots op Terriërs Voor het eerst TREC wedstrijd gereden bij HS Heiloo De Foresters D2 wint Eastercup UITKIJKPOST 3 APRIL 2013 Hes, Mia Hoebe, Nika Kloosterman, Koen Kloosterman, Liz van den Kommer, Jurre Ligthart, Gada Neaimi, Sam Onderwater, Tobias Reurings Boonstra, Abel Riezebos, Joep van Sehagen, Senne Sehoeber, Job Stolte, Sophianne Tervoort, Tim Valkering, Ty de Waard. Diploma B: Dean Alboniei, Otto Bosch, Karei Brokx, Nick Drost, Sam van Duuren, Lex Gast, Hano Gely, Joppe van Kampen, Lucas Masclee, Jona Mulder, Daniel Onneweer, IJsbrand Sijnesael, Stan Donker, Mart Metzelaar, Suna de Vries. Diploma C: Roos Brandjes, Mark de Boer, Isa Breggeman, Fabian Dulmers, Liesanne de Wijs, Lotte Wilkens, Savine de Wit, Sanne van Zeist. N.O.B. diploma A: Lynn Jonker N.O.B. diploma B: Romy Jonker, Flora Kuus, Nienke Madderom, Kas Warmenhoven. Bridgeclub 't Oosthonk Bridgeclub 't Oosthonk speelde woens dagavond als volgt: A-lijn 1. G. en B. Eeltink 60,83 2. L. Eveleens - L. Santifort 60,42 3. D. de Klerk- M. Hendrikse 55,42 B-lijn 1. A. Bakker-T. Oostermeijer 58,33 2. A. Dijkman - M. Orij 57,92 3. B. Geerlings - B. Kos 54,17 Damesbridgeclub Sans Atout OP 27 maart speelde damesbridgeclub San Atout als volgt: A-lijn: ds. Vecht - Bakker 60,42; 2. Stark - vn Toorenburg 56,25, B-lijn: 1. ds. Vijn - Wuijts 60,62; 2. Hommes - vd.Linden 56,25, C-lijn: 1. ds. Sanches-Rosloot 57,81; 2. Velu - Elte 55,73. Heilooër Bridge Club De HBC heeft op 26 maart als volgt gspeeld: Lijn A eerste drie paren: Truus Klerk Nel Stark, Columby Coebergh Ger Kemmere, Renny Kramer Greetje Meuleman. Lijn B eerste drie paren: Marga van der Mark Ria Ribberink, Gert Weel Annie Warmenhoven, Marianne Brouwer Anne Brouwer. HEILOO - In het verslag van HSV van vorige week stond in de kop regel abusievelijk HSV 2 wint van Hereulus Zaandam. Dat had moe ten zijn: HSV wint van Hercules Zaandam met 4-2. (redactie) Toen Kim Lammers kort voor rust 0-1 voor Laren scoorde, zonk -terugdenkend aan de 7-1 nederlaag in de uitwedstrijd- de moed mij in de schoenen. Ik had steenkoude voeten en speelde zelfs even met de gedachte in de rust maar naar huis te gaan; dit zou vast toch niets meer worden. Ik besloot toch te blij ven vanwege de geweldige inzet en onverzettelijkheid die 'onze dames' in de eerste helft hadden getoond. In de tweede helft werd de voor beeldige teamgeest alsnog beloond met een drietal grandioze veld- doelpunten, waardoor De Terriërs de tweede overwinning van dit sei zoen binnensleepten. Met slechts één pimt achterstand op Nijmegen en nog vijf wedstrijden te gaan, is er zeker nog perspectief op hand having in de Hoofdklasse, al zal dit niet eenvoudig worden. Steim van de Heiloose supportei's is cruciaal, in de nog komende thuis- én uit wedstrijden. De gemeente Heiloo zou ik willen verzoeken behalve een Koningsboom dit jaar ook twee Admiraalsbomen aan te planten. Ton Förch Heiloo 'Terriërs stimt in vrieskou met hartverwarmende zege' was de juiste benaming boven het ver slag met foto in deze krant van de schitterende overwinning van de Terriërs-dames op de professionals van Laren die ook Europees kam pioen zijn! In Hockey-weekly van 21 maart stond: 'Het vertrouwen bij de Larense dames is momenteel ver te zoeken, en dan kan ook een tripje naar Heiloo vervelend uitpak ken.' Nou, dat is gebleken. Wat een prestatie van de Terriërs, de naam waardig. Ondanks vele nederlagen toch positief doorgaan. Wat een veerkracht en ambitie. Hulde! Wat zullen ook speciaal Annelot Jansen en Nikki Schutte genoten hebben met hun doelpunten tegen nationaal keepster Joyce Sombroek. Door het barbaarse weer waren er min der toeschouwei's dan bij de laatste wedstrijd tegen Rotterdam, maar de feestvreugde was er niet minder om. Wat een blijheid in en langs het veld. Er zijn nog vijf wedstrijden te gaan. Zondag tegen HDM (uit Den Haag) en dan nog twee thuis- en twee uitwedstrijden. U komt toch ook hè? De Terriërs moeten in de Hoofdklasse blijven. Wanneer de dames alleen onder Siberische omstandigheden kunnen winnen, mag dat soort weer van mij tot en met 5 mei (thuis tegen Den Bosch) zo blijven. Willem Gomes Heiloo HEILOO - Trainings Centrum Heiloo (TCH) heeft in de maand april een aantrekkelijke actie: indien men in april lid wordt, betaalt men geen inschrijf geld en ontvangt men als extra nog eens 10 korting op de betaling van de eerste abonnementsperiode. Door de keuze van deze periode bepaalt men zelf de hoogte van de korting! Naast het Fitness en Cardiofitness aanbod heeft TCH diverse afwisselende groepslessen waaronder Spinning® (een uitdagende indoor fietstraining op maat), Zumba, Bodyworkout, Aerobics, Pilates, Circuitraining, Power Yoga en Fit55+ (een conditietraining speci aal voor 55+'ers). Recentelijk is op vrijdagavond om 19.00 uur een Pilates uur gestart. Ook is het mogelijk om op woensdagavond om 17.30 uur direct na school of werk aan een Spinning®les deel te nemen.Speciaal voor jon geren wordt Jeugdfitness en Fit4Teens (een aantrekkelijke combinatie van groepslessen en fitness) aangeboden. Het volgen van een groepsproefles en de fitnessintake zijn gratis, mits men hiervoor van te voren een afspraak maakt. Op www.trainingscentmmheiloo.nl kan men informatie vinden over Fitness, Cardiofitness, Krachtsport (ook ter ondersteuning van andere spor ten) en het ruime aanbod van moderne groepslessen Hier vindt men ook meer informatie over de aantrekkelijke tarieven en voorwaarden van TCH en de attractieve april-aetie waarbij - afhankelijk van de keuze van het abon nement - de korting zo hoog kan oplopen dat men ruim drie maanden gratis kan trainen! Het is mogelijk om via de website in te schrijven. Natuurlijk kan men hiervoor ook langskomen bij TCH aan de Zevenhuizerlaan 116. HEILOO - Zaterdag 23 maart lieten de leerlingen van zwem bad Loos in zwembad De Witte Brug zien dat ze de eisen voor het diploma A, B en C van de Nationale Raad Zwemdiploma's, goed tot zeer goed beheersten. Onder hen bevonden zich ook drie volwassen lesklanten, die we net als de rest van de leerlin gen mochten feliciteren met him diploma. De diploma's werden onder groot applaus in ontvangst genomen. Aansluitend werd er deze middag afgezwommen voor de diploma's van de Nederlandse Onderwatersport Bond. Ook hier werden alle onderdelen keurig uit gevoerd. Iedereen is dan ook heel verdiend met een mooi diploma naar huis gegaan. De geslaagden zijn: Diploma A: Rijk van den Berg, Britt Bierman, Lotte Blommendaal, Iris Brink, Mees Comelissen, Pablo van Ginkel, Jette Gökemeijer, Gijs de Graaff, Deborah de Groot, Jasper Heemskerk, Teije HEILOO - Op maandag 1 april werd er bij HS Heiloo voor het eerst een TREC wedstrijd gehouden. Het was een hele organisatie, maar het is een daverend succes geworden, mede door het mooie weer en de inzet van een groot aantal enthousiaste vrijwilligers. Alle deelnemers hebben met veel ple zier een mooie buitenrit kunnen maken en daarna een hindernisparcours afgelegd. De wedstrijd voor beginnende TREC ruiters werd gewonnen door Anne Miek Laan uit Heiloo en bij de meer ervaren TREC ruiters werd Vera de Boer uit Laag Soeren de winnares. Al met al een zeer geslaagd evene ment, wat in 2014 nogmaals zal plaatsvinden. Aangeleverde foto WIELRENNEN LIMMEN - Vanaf zondag 7 april start de Tourclub Limmen (TCL) weer met de maandelijk se tourritten. Gedurende zeven maanden wordt er een mooi tourrit voor en door de wielren ners van de TCL gehouden. Zondag 7 april staat een rit naar Zandvoort op het programma. De afstand van deze tourtocht is circa honderd kilometer. De TCL start om 08.00 uur bij De Burgerij in Limmen aan de Dusseldorperweg 103. De route is uitgezet met als inzet maximale veiligheid, een minimum aan verkeerslichten en natuurlijk appeltaart bij de koffiestop! In de route ontbreekt ook 'het kopje' van Bloemendaal niet. Voor het nieuwe seizoen worden de maandritten voorbereid door de Tourcommissie van de TCL. Iedere eerste zondag van de maand, van april tot en met oktober wordt er een uitdagende fietsrit georgani seerd, waarvan de afstand tussen de 100 en 150 kilometer ligt, met een enkele uitschieter naar 185 kilome ter voor de echte wielerliefhebbers. Verder wordt er elke zondag gere den in verschillende groepen over een afstand van circa 85 kilometer met een koffiestop. Meer informa tie of lid worden van de Tourclub Limmen? Kijk eens op www.tour- clublimmen.nl. Ook is het mogelijk om een keer mee te rijden zonder direct lid te worden; kijk dan even op de website voor de juiste starttij den en startlocatie. HEILOO - De Foresters D2 wist dit weekend het grootste inter nationale Paastoernooi (de Eastercup) te winnen. Onder meer Luton Town en Alphense Boys werden verslagen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 21