Open dag Paulusschool Live verkoop van online kinderkleding, sportkleding en kraamcadeaus HEMA viert heropening van kofïïecomer met gratis ontbijtje Financielevraagstukken. nl, nieuwe vraagbaak Winkelhof 't Loo gaat outdoor op 5 en 6 april Dag van de Mondhygiënist bij Tandzorg Heiloo H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING BabsKleertjes.ri UITKIJKPOST 3 APRIL 2013 HEILOO - Op woensdagochtend 10 april houdt de Paulusschool in de wijk Ypestein een open ochtend. Oudere die op zoek zijn naar een basisschool zijn, met hun kind, van harte welkom. Om 09.00 uur en om 10.30 uur is er een rondleiding door het gebouw, u kimt dan in de klassen kijken en de leer krachten en schoolleiding ontmoeten. Tenslotte is er na elke rondleiding een kopje koffie en gelegenheid tot het stellen van vragen. De Paulusschool is een school voor ontwikkelingsgericht ondeiwijs. Dat staat voor uitnodigend en uitdagend ondeiwijs met oog voor de totale ontwikkeling van uw kind. Er wordt in thema's gewerkt vanuit de belevingswereld van het kind en hier binnen leren de kinderen lezen, schrijven, rekenen, maar ook samenwerken, initiatieven nemen en zelfstandigheid worden geoefend. Bent u nieuwsgierig geworden, dan ziet men u graag op deze ochtend. Mocht u verhinderd zijn dan kunt u ook komen kijken op de Ghana avond op 18 april, vanaf 17.30 uur, waarop de kinderen him activiteiten tonen, waarvan de opbrengsten naar Ghana gaan. Natuurlijk kunt u ook een afspraak maken voor een indi viduele rondleiding. Neemt u dan even contact op met de school, de heer P. Rokebrand of mevrouw H. Dol, 072- 5339815 of info@depaulusschool.nl. HEILOO - Zaterdag 6 april hou den Anybaby, Babs Kleertjes, Sport2000 en Ninie kinder kleding live verkoop op De Hoefsmid 20 in Heiloo (straat Aalsmeerse bloemenhal, achter Karwei) van 11.00 tot 17.00 uur. Anybaby verkoopt kraamcadeaus met een bijzonder verhaal. Tijdens deze dag krijgt u 10-15% korting op alle producten: www. anybaby. nl. Ninie kinderkleding presenteert de nieuwste zomercollecties 2013 voor meiden tot 10 jaar. U krijgt 20% korting op alle merkkleding en u ontvangt de laatste KekMama t.w.v. 4,95 gratis: www.ninie.nl. Babs Kleertjes verkoopt outlet en nieuwe collecties voor jongens en meiden van 0 tot 16 jaar. Met mer ken als Vingino, Mirn-pi, Vinrose en Cakewalk. U ontvangt 40-80% korting op de winkelprijs: www. babskleertjes.nl. Sport2000 heeft mega uitverkoop O'neill jassen en Birkenstoeks. Prijzen vanaf 19,99: www.sport2000.nl. U bent welkom outlet kinderkleding op zaterdag 6 april vanaf 11.00 uur op De Hoefsmid 20. a n u b a b 1 HEILOO - Vragen over geldzaken, wie heeft die op dit moment niet? Met alle lopende veranderingen in het financiële landschap is het logisch dat iedereen duidelijkheid wil over de eigen situatie. Financielevraagstukken. nl biedt nu een mogelijkheid om deze duidelijkheid te verkrijgen: zij heeft een vijftal onafhankelijke websites gelanceerd, waar 24 uur per dag, zeven dagen per week, kosteloos vragen gesteld kunnen worden over hypotheken, pensioenen, verzekeringen en sparen vermogen. Hoe werkt het? Op de onderliggende sites van Financielevraagstukken. nl staan de meest gestelde vragen van dat moment. Wanneer het gezochte antwoord er niet bij staat, kan de individuele vraag via een vragenformu lier gesteld worden. Deze vraag wordt vervolgens doorgestuurd naar een onafhankelijk erkend financieel adviseur bij u in de buurt. Binnen twee werkdagen ontvangt u, gratis, via de mail een antwoord op de gestelde vraag. Wanneer er vervolgens een adviestraject of specifiek productaanbod moet volgen, zijn de contacten tussen de vraagsteller en adviseur gelegd. Op basis van de gegeven antwoorden, kan de vraagsteller beslissen of hij/ zij verder gebruik wil maken van de diensten van de desbetreffende advi seur. In de toekomst wordt het voor de vraagsteller mogelijk gemaakt om een waardering toe te kennen aan het gegeven advies en de adviseur. Zo wordt de kwaliteit van de aangesloten adviseurs en het gegeven advies gewaarborgd. Financielevraagstukken.nl koppelt op een eenvoudige en vriendelijke manier vraag en aanbod. Meer informatie is te vinden op: finan ciën algemeen: www.mijnfmancielevraag.nl, hypotheken: www.mijnhypo- theekvraag.nl, pensioenen: www.mijnpensioenvraag.nl, verzekeren: www. mijnverzekeringsvraag.nl, sparen vermogen: www.mijnspaaivraag.nl. HEILOO - Begin april is de periode dat de campings opengaan en een voorzichtige start wordt gemaakt met het kampeereeizoen. Eerst met de opbouw van de seizoenkampeerdere. En later, zo rond Pinksteren, wan neer veel caravans, vouwwagens en tenten worden 'uitgetest' om straks goed voorbereid op zomervakantie te kunnen gaan. Dat buitenleven houdt natuurlijk veel meer in dan alleen maar kamperen. Maar waar je voorkeur ook naar uit gaat, een goede voorbereiding en de juiste uitrusting dragen zeker bij aan een geslaagde uitvoering van al die plannen. Om een voorbeeld te noemen; een wandelaar heeft bijvoorbeeld goede schoenen nodig, maar ook goed ventilerende (onder-) kleding is een essentieel iets. U bent natuur lijk het hele jaar ook welkom bij Pauw recreatie aan de Caravanboulevard te Heerhugowaard met showrooms en shops, vol met allerlei kampeer-, outdoor- en wandelartikelen. Om alvast een beetje kennis te maken, presen teert Pauw zich op vrijdag 5 en zaterdag 6 april in Winkelhof 't Loo in Heiloo waar medewerkers van Pauw Recreatie aanwezig zijn om u te informeren over wat er zoals te krijgen is op kampeer- en outdoorgebied. Tevens zijn Australian Backpackers aanwezig om informatie te geven aan jongeren die een avontuurlijke reis willen ondernemen naar Australië of Nieuws Zeeland. Informatie over een speciaal reis werk visum waarmee Nederlandse jon geren gedurende 12 maanden mogen reizen en geld verdienen in Australië en Nieuw Zeeland. De organisatie beschikt over een gezellige basis in Sydney: kantoor, hostel en reisburo. De Nederlandse medewerkers staan garant voor een goede start en bieden een vertrouwde basis om op terug te vallen. HEILOO - Na een verbouwing van tweeënhalve week werd op woensdag 27 maart de compleet vernieuwde koffiecorner van HEMA feestelijk heropend. De officiële openingshandeling -het doorknippen van het lint- werd verricht door Ton Eldert; de trouw ste en een welgeziene gast van HEMA's koffiecorner. Iedere och tend rijdt hij op zijn seootmobiel van huis naar zijn vaste stekje, om daar een heerlijk ontbijtje te nut tigen. Hij geniet van de reuring, de mensen en van het uitzicht over het Looplein. Bedrijfsleider Ada Apeldoorn is trots op het resultaat van de verbouwing en prijst de inzet van haar team. „Gastvrijheid staat bij ons bovenaan! Nieuw is de stamtafel, waaraan mensen ook rustig een krantje kunnen lezen. Er is een nieuwe koffiemachine en een nieuwe oven, waarmee de capaciteit vergroot is. De expositiewand, waar wisselende kunstexposities 'niet des HEMA's, maar des Heiloo's' hangen, is gebleven." Even na 09.00 uur stroomde de koffie- en luneheomer vol met gasten, die vanwege de ope ning allemaal op een gratis ontbijt werden getrakteerd. HEILOO - Zaterdag 20 april kunt u persoonlijk kennis maken met het werk van de mondhygiënist. Veel praktijken zijn daarom die dag open. Ook is er open dag bij Tandzorg Heiloo, waar Mondhygiënist Annette van der Bles sinds kort haar werk plek heeft. Zij is al meer dan twintig jaar werkzaam in de tandartsprak tijk, met name in Alkmaar en Heiloo. Het Tandzorgteam (bestaande uit twee tandartsen, drie assistentes en een mondhygiënist) staat voor kwa liteit, ervaring en persoonlijke bena dering. Op deze landelijke open dag wil men u graag gratis informatie en advies geven op welke manier de mondhygiënist een positieve bijdrage kan leveren aan uw rnond- gezondheid. Het is erg prettig en aangenaam als uw mond schoon en verzorgd is. Voor uzelf en uw omge ving. Bovendien is een gezonde mond van belang voor uw algemene gezondheid. Ontstoken tandvlees kan, zonder dat u het merkt, leiden tot onherstelbare schade aan uw gebit en zelfs tot het verlies van tan den en kiezen. De mondhygiënist behandelt mond- en tandvleespro blemen en helpt nieuwe problemen te voorkomen. Kimt u zomaar naar de mondhygiënist? Ja, natuurlijk. U kunt zelf rechtstreeks een afspraak maken bij de mondhygiënist of u wordt doorverwezen door uw tandarts. Bijvoorbeeld omdat u last heeft van bloedend tandvlees, slechte adem, gevoelige tanden en/ of kiezen, aanslag of tandsteen. Kinderen kunnen ook worden behandeld. Juist voor hen is een gezonde mond een goede start voor de toekomst. U vindt de praktijk in het Gezondheidscentrum, Tandzorg Heiloo. Strandwal 22G in Heiloo, tel. 072-5331995.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 7