5 EN 6 APRIL Pauw recreatie; over buitenleven en kampeergevoel. 8 Van harte welkom in op vrijdag 5 en zaterdag 6 april. recreatie PRESENTEERT ZICH OP IN WINKELCENTRUM 'T LOO IN HEILOO We hebben er even op moeten wachten, maar het voorjaar begint gelukkig toch door te breken. De mutsen en de sjaals kunnen worden opgeborgen en we gaan weer genieten van een iets aangenamer temperatuur. Begin april is dan ook de periode dat de campings opengaan en een voorzichtige start wordt gemaakt met het kampeerseizoen. Eerst met de opbouw van de seizoenkampeerders. En later, zo rond Pink steren, wanneer veel caravans, vouwwagens en tenten worden uitgetest" om straks goed voorbereid op zomer vakantie te kunnen gaan. Met de komst van het voorjaars weer begint dus ook het kampeer gevoel weer te groeien. Lekker er op uit met je eigen tent of caravan en heerlijk genieten van het buitenleven. Dat buitenleven houdt natuurlijk veel meer in dan alleen maar kamperen. De één is actief wandelaar, de ander houdt van fietsen en natuurlijk zijn er ook mensen die gewoon lekker met een boek (of tegenwoordig een e-reader) onder de luifel gaan zitten. Kies maar uit. Maar waar je voorkeur ook naar uit gaat, een goede voorberei ding en de juiste uitrusting dragen zeker bij aan een geslaagde uitvoering van al die plannen. Om een voorbeeld te noemen; een wandelaar heeft bijvoorbeeld goede schoenen nodig, maar ook goed ventilerende (onder-) kleding is een essentieel iets. Pauw recreatie is een bedrijf dat zich richt op (bijna) alles wat met kamperen en buitenleven te maken heeft. U vindt er een enorm assortiment van caravans, vouwwagens en tenten, maar ook 1001 kampeeraccessoires en een outdoor- en wandelafdeling. Voor de watersporters, die bijvoorbeeld een camping bij het water uitzoeken, is er in de showroom ook een serie rubberboten met bijbehorende benzine en electrische motoren te vinden. Het gebouw, waar dat alles is te zien, bevindt zich op de Caravanboulevard in Heerhugo- waard. In een soort overdekt winkelcentrum kijkt u daar uw ogen uit. Meerdere showrooms en shops, vol met allerlei kampeer-, outdoor- en wandelartikelen. En dat alles in een gezellige sfeer met overal kampeer- en buitenbeleving. U bent natuurlijk het hele jaar ook welkom bij Pauw recreatie, maar om alvast een beetje kennis te maken, presenteert Pauw zich op vrijdag 5 en zaterdag 6 april in winkelcentrum 't Loo in Heiloo. Die twee dagen zijn er mensen van Pauw aanwezig die u kunnen informeren over wat er zoal te krijgen is op kampeer- en outdoor- gebied. Een aantal van die pro ducten en artikelen worden dan in 't Loo getoond, om u een indruk te geven en A WINKELHOF om het heerlijke gevoel op te roepen van kamperen en buitenleven. - 1-ipe .-O - 3 APRIL 2013 UITKIJKPOST

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 8