Rabobank Verbouwing kantoor Castricum: gastvrijheid staat centraal Het gemak van de App Activiteiten en evenementen 12 www. ra bo ba n k.n l/n kl Dichtbij, betrokken en toonaangevend Van half mei tot eind december verbouwen wij ons kantoor aan de Dorpsstraat in Castricum. Veel medewerkers verhuizen naar een tijdelijke huisvesting in Marelsdal in Castricum, maar onze bankhal aan de Dorpsstraat blijft tot november open. Begin volgend jaar verwelkomen wij u graag weer in ons vernieuwde kantoor. Jan Klaver (directeur Bedrijfsmanagement) en Isabelle van Loon (directeur Retail) vertellen over de verbouwing. Gastvrij en betere dienstverlening "Met de verbouwing richten wij de bank zo in, dat we onze klanten beter kunnen helpen", aldus Jan Klaver. "We willen dat klanten zich bij ons thuis voelen; gastvrijheid staat bij ons hoog in het vaandel. Voor onze medewerkers creëren wij een moderne, efficiënte werkomgeving met flexibele werkplekken. En we investeren in informatie- en com municatietechnologie (ICT). De verbouwing is ingegeven door de noodzaak van modernisering, maar vooral door de veranderde behoeften van klanten. Vroeger betekende bankieren 'fysiek'naar de bank gaan. Tegenwoordig bankieren klanten graag via de computer, telefonisch of via een app op de mobiel. Advies van de bank blijft belangrijk, tegelijkertijd verandert de functie van een bankkantoor." Ontmoetingsplek Isabelle van Loon vult aan: "Met de verbouwing creëren we een fantastische ontmoetingsplek in het hart van Castricum. Wij zien het als onze coöperatieve missie om klanten te helpen bij het verwezenlijken van hun dromen. In het nieuwe kantoor kunnen klanten, leden en medewerkers elkaar ontmoeten en dat draagt bij aan het waarmaken van onze missie. We hebben een multifunctionele en gastvrije ruimte bedacht, waar onze klanten zich absoluut thuis gaan voelen. Straks loopje makkelijk bij ons binnen voor advies, een gesprek of om (online) bankzaken te Op dit moment bankieren al meer mensen via de app op hun mobiele telefoon dan via de vaste computer (www.rabobank.nl/nkl). Waarom? Omdat het zo handig en gemakkelijk is. Heeft u de Rabo Bankieren App nog niet? Sms APP naar 7171, en ontdek ook het gemak van bankieren via de app. Iedere vrijdag 'Echt Clusius', het door ons ondersteunde ondernemersproject van leerlingen van het Clusius College, op de markt in Castricum. Tot juni Rabo AZ Voetbaltoer, educatief programma op basisscholen in Noord-Holland (zie www.raboazvoetbaltoer.nl). 10 en 24 april Speeldag 2 en 3 van het Rabobank Schoolvoetbal toernooi. Sportpark Noord-End Castricum (ziewww.fccastricum.nl). 11 april 30 april Bijeenkomst jongerenraad. Onze jonge klanten ontvangen binnenkort bericht over een leuke Koninginnedag actie. Jan Klaveren Isabelle van Loon bekijken het ontwerp van het nieuwe bankkantoor. regelen. Zo toegankelijk moet een moderne coöperatieve bank zijn!" Direct zelf regelen Jan Klaver gaat in op de consequenties voor klanten tijdens de verbouwing. "De aloude slogan'tijdens de verbouwing zijn wij gewoon geopend'geldt ook in hoge mate voor ons. De bankhal aan de Dorpsstraat blijft zo lang mogelijk open. Voor afspraken met adviseurs kunnen klanten terecht op onze tijdelijke locatie in Marelsdal, Duinenboschweg 28 in Castricum of op één van onze andere kantoren. Daarnaast kunnen klanten veel zaken direct zelf regelen. Denk aan internetbankieren via de computer of mobiel, rechtstreeks verzekeringen aanpassen, een vervangende pas aanvragen via één telefoontje, online Handelsdag Ledencertificaten (zie www.rabobank.nl, bij Beleggen). Duurzaamheid in de Heerlykhyd. Wij zijn sponsor van deze duurzaamheidsbeurs in De Enterij in Limmen. Zie'agenda'op www.bccal.nl. 13 mei Eerste werkdag in tijdelijke huisvesting Marelsdal (bankhal Dorpsstraat 62 in Castricum blijft geopend). Samen sterker. Dat is het idee van coöperatief bankieren. sealbags aanvragen voor ondernemers, etc. Ik nodig iedereen uit het gemak van snel en gemakkelijk bankieren te ontdekken. Ga hiervoor naar www.rabobank.nl/nkl, bel ons Klant Contact Centrum op (072) 507 33 33 of ons Zakelijk Loket op (072) 507 32 80." Kantoren: pr 10 APRIL 2013 UITKIJKPOST Rabo our naai ïrr*a Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum 1 facebook.com/ RabobankNKL twitter.com/ I RabobankNKL Breelaan 16, Bergen Nh Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2c, Limmen Heereweg 34, Schoorl T (072) 507 33 33 E info@nkl.rabobank.nl I www.rabobank.nl/nkl Burgemeester Mans en onze manager Particulieren Randi van Dam trapten 3 april het Rabobank Schoolvoetbaltoernooi af. t

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 12