tuin als vakantiebestemming! De Maak een proefrit op een elektrische fiets van Gazelle! BOSMAN I WEER TERUG IN HEILOO! NUIJENS BLOEMEN met de kwaliteit en verse bloemen die u van ons gewend bent! 20 mix roosjes 2 bos pioentulpen Vakantietips Westerweg 295 Heiloo tel 5331241 www.bosmantweewielers.nl AANBIEDING voor Na 35 jaar op het station in Heiloo te hebben gestaan zijn wij vanaf nu te vinden op het stationsplein tegenover de Vomar op de vrijdag en zaterdag. Ik zag door de bomen het BOS niet meer. Er is ook zoveel keuze aan elektrische fietsen. Dankzij het deskundige advies van BOSMAN rij ik nu op de juiste fiets J Veel Nederlanders zoeken het dichter bij huis deze zomer. De econo mische omstandigheden, maar ook de trots op eigen omgeving doen veel vakantiegangers besluiten een andere bestemming te kiezen. De eigen tuin is een heel aantrekkelijk alternatief. Uw tuin het dichtst bijzijnde vakantieland. De tuin, dat bent u zelf. Hoe meer u van uzelf terug vindt in uw tuin, des te beter het gevoel. De trends hoeft, u niet te volgen als u niet. wilt, en niets is te gek als het. de eigen tuinkamer betreft. Een mooi beeld, een eigen natuurlijke creatie, een fotowand, kimst. en cultuur van eigen bodem als bezienswaardig heid voor vrienden en bekenden. Lekker buiten eten Gezellig op het terras, de BBQ bij de hand of rechtstreeks vanuit de buitenkeuken. Terrasoverkappingen zijn er te kust en te keur. Een pergo la beleggen met. kunststof platen en vervolgens laten begroeien is ook een optie. Met een beetje geluk kim je alles buiten laten staan, inclusief de koelkast en morgen nog zo'n ver rukkelijke maaltijd genieten. Bloemeneiland Een aantal kleinere bloemenei- landjes in uw tuin zorgen voor vol doende kleur. U hoeft niet overal bloemenborders te maken. Het is beter om klein te beginnen. U leert de planten beter kennen om later op zoek te gaan naar planten die nog mooier en langer bloeien. Een bloe- meneilandje op uw tafel in de vorm van een veis geplukt, veldboeket. past. helemaal in het. vakantiegevoel. De reisleiding Nederland telt duizenden hove niers en ontwerpeis die u allemaal zouden kunnen helpen uw reis door uw zomertuin in goede banen te lei den. De Tuinen van Appeltern selec teerde de meest creatieve en vak bekwame in het hele land. Kijk op www.exclusiefgeselect.eerd.nl voor een vrijblijvend reisadvies. Het gazon als ligweide Nergens is het. gras zo groen als thuis. Een kwestie van bemesten en een wekelijks rondje met de maaier. Niet. te kort. maaien en 's avonds een beetje sproeien. Heerlijk zo'n badla ken in het. frisse gras. Werken wordt genieten Alles in het. leven draait, om even wicht, ook in uw tuin. Een goede balans tussen hoog en laag. Tussen verharding en bestrating, maar vooral ook mag uw tuin niet meer zorgtijd van u vragen dan u er aan zou willen besteden. Er zijn tien tallen foeljes om het onderhoud te beperken. En eenmaal in balans, dan verandert werken in genieten. Voor ideeën en suggesties kijk op www.tuingeluk.info. Zwemmen in eigen vijver Er gaat helemaal niets boven een verfrissende duik in eigen zwemvij ver. De oplossing voor mensen die niet een echt zwembad willen, hun vijver willen behouden en toch op hete dagen even willen zwemmen. Een combinatie van technische en natuurlijke filters zorgt voor heer lijk helder water. Spelen met de zon Het kan best warm worden in Nederland. Op dagen van 25°C en meer is een beetje schaduw wel lek ker. Met. verstelbare schaduwdoe- ken heeft u de zon zelf een beetje in de hand. Een paar dakbomen zijn natuurlijk prima schaduwmakers en dan is er altijd nog de oude ver trouwde parasol. Green gym In een vakantieresort wordt u van tijd tot. tijd lastig gevallen door het. animatieteam dat. met. uw wil gaan aquajoggen. In de eigen tuin kunt u de oefeningen doen wanneer u wilt, En het. leuke is uw tuin heeft, zoveel ingebouwde 'fitnesstoestellen', dat. u zich naar eigen inzicht en vermogen kimt. uitleven. Verdeel het werk, elke dag een beetje Zet de tuinstoelen eens ergens andei's Sproeien en verkoelen gaan makkelijk samen Schilder een wand in zomerse kleur Een oplaasbadje verhoogt de stemming Ga (tijdelijk) kruiden kweken in grote potten Laat de kinderen een hut bou wen Maak een vuurplaats Huur een hangmat Koop een EK-kampioenschaal voor oranje fruit Hang een bloeiende 'basket' Leg een tijdelijk strandje aan met zand en palmen mor 1 KONINKLIJKE www.gazelle.nl/elektrischefietsen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 13