Sporten, sporten en nog eens sporten op Koningsspelen in Limmen Circus Remo Iarz slaat tent op in Akersloot Een sportieve avond bij fotoclub DEFA Benefietconcert voor Alpe d'HllZeS Stiltewandeling Monnikenpad Egmond Binnen Win kaarten voor Circus Remo Iarz in Akersloot Games en geknutsel bij Conquista is bijvoorbeeld geadopteerd door het bedrijfsleven. Een aantal stu denten van de HVA zet zich in op deze dag alsmede leerlingen van het Bonhoeffer uit Castricum en topsporttalentsehool Willem Blaeu uit Alkmaar. Daarnaast participeren verschillende verenigingen zoals het TIOS en de mgbyvereniging. We zijn al begonnen met de opbouw van de podia en het parcours voor de freerun en de booteamp. Hiervoor hebben we nog vrachtwagens, geluidsinstallaties, eontainerbak- ken, strobalen, kranen, bamboe, hekken, steigers, mountainbikes, verplaatsbare wc's en veel meer nodig." Voor informatie, extra hulp of materialen kimt u contact opne men met Liedewij, tel. 06-48231402 of via info@funbuilding.nl. LIMMEN - Woensdag 17 april is er Club. Voor iedereen tussen de 9 en 12 jaar is Conquista van 14.00 tot 17.00 uur geopend. Gezellig een potje poolbiljart spelen, of bowlen op de Wii. Vrijdagavond 19 april is er weer Club - Xtra XL, van 19.00 tot 23.00 uur. Kom eventjes bij van een drukke schoolweek, zet zelf die ene vette plaat op en geniet van het weekend. Nodig je vrien den uit en speel samen potje poolbiljart of chili gewoon lekker aan de bar met een drankje. Zaterdagochtend 20 april gaan de Kids vanaf 4 jaar een bloempot beschilderen. Vind jij het leuk om zelf je eigen bloempot te ont werpen? Conquista heeft genoeg knutselmateriaal om jouw eigen creatie te maken. Je kimt daarna je bloempot vullen met bollen en zo haal je de lente in huis. Zaterdagavond 20 april is er bij Club - Xtra een spellenavond. Deze avond laten ze computers even voor wat het is en spelen ze de games zoals voorheen! Gezellig een spelletje Rummikub, of wie laat de toren omvallen bij Jenga? Of word je toch liever miljonair en bouw je dikke hotels met Monopoly! Jongerencentrum Conquista bevindt zich op de Kerkweg 50 te Limmen, kijk voor meer informatie en alle komende activiteiten op www.conquista.nl. HEILOO - Remo Iarz presen teert met trots zijn Italiano circus. Een traditierijke circus show metacrobaten, jongleurs, trapezewerkers, clownerie, en veel dieren. U kimt genieten van een indruk wekkende vrijheidsdressuur van prachtige paarden voorgebracht door Emiliano Iarz. Een unieke groep exoten bestaande uit kame len, dromedarissen, Watusi en Schotse Hooglandei's, lama's zijn te zien maar ook pony's, een duiven- show, hondenshow, enzovoorts. Het ruim twee uur durende pro gramma wordt gepresenteerd in een viermasten ehapiteau met ruim 800 zitplaatsen, aan de Roemersdijk in Akersloot, van 26 tot en met 28 april. Vrijdag 26 april is premiere om 16.15 uur en om 19.00 uur. Zaterdag 27 april, om 15.00 uur en om 19.00 uur en zondag 28 april is de laatste voorstelling om 14.00 uur. Bij win keliers in het centrum liggen reduc tiebonnen, tegen inlevering van deze bon krijgt u drie euro korting op de toegangsprijs voor de middagvoor stelling van de loge en rang 1. Voor de avondvoorstelling is de prijs tien euro (loge uitgesloten). Bezoek ook www. eireus-iarz-italiano. com. Uitkijkpost mag maar liefst vijf tig vrijkaarten aanbieden voor onze lezers voor de premieredag op 24 april om 15.00 uur of om 19.00 uur. U kunt een mail sturen naar redae- tie@uitkijkpost.nl, met daarin uw gegevens. Uit deze mails selecteren wij een aantal gelukkige winnaars, die vervolgens vier gratis kaarten mogen komen ophalen op ons kan toor in Heiloo. REGIO - Freerun, booteamp, mountainbiken, clapdan- ce, zumba, Guinessbook-of- recordspogingen, martial-arts en streetdance staan op 26 april klaar voor de leerlingen van groep 5 tot en met 8 van de basisscholen van de gemeente Castricum, in het kader van de Koningsspelen. De Koningsspelen worden gehou den in Limmen. Met de Rijksweg in het midden wordt het dorp als vanouds in tweeën verdeeld. In het oostelijk deel worden de activitei ten rondom het park en de sport hal gesitueerd en in het westelijk deel nabij de vijfsprong Visweg, Hogeweg, Westeiweg en Pagenlaan. Liedewij Pronk uit Limmen en haar vader Rem organiseren belange loos deze dag. Liedewij: „Dat we Limmen deze dag het centrum maken heeft te maken met het feit dat we hier een groot aantal bedrij ven en doipsgenoten bereid hebben gevonden om materialen, diensten en ruimte voor geen of een geringe vergoeding te leveren. De freerun U kunt onder andere genieten van een indrukwekkende vrijheids dressuur door Emiliano Iarz. Aangeleverde foto EGMOND - Fotoclub DEFA/ Egmond aan zee beleefde vrij dagavond 12 april een spannende club-avond; voor de tweede maal werd er -fotografisch- gestreden om de Cor Mooy Sport Trofee. Deze prijs is vorig jaar persoon lijk door Cor Mooy ingesteld; als internationaal erkend sportfoto- graaf (diverse malen in het verle den bekroond met prijzen in de categorie Sport van de prestigieuze World Press Fotowedstrijd) weet hij als geen ander aan welke eisen een goede sportfoto moet voldoen. De jury bestond uit Cor Mooy zelf en zijn eveneens nationaal en inter nationaal gewaardeerde collega, de sportfotograaf Soenar Chamid uit Almere. De leden van DEFA had den hard 'gewerkt' voor deze wed strijd, men zag opnamen gemaakt in binnen- en buitenland maar ook op lokale sportvelden zoals die van hockeyclub de Terriërs in Heiloo. Na een strenge selectie werd de 'Cor Mooy Sport Trofee' toegekend aan Henk Bart (Egmond aan zee), met op de tweede plaats Jan Hoogland (Alkmaar), op de derde plaats ein digde Goran Dekker (Uitgeest). Sportfotografie van de Terriërs tegen H.B.S uit Bloemendaal, vastgelegd door DEFA-fotograaf Will Hoekstra. Foto: Will Hoekstra REGIO - Op zaterdag 27 april houdt team CAL d'HuZes in Hotel Borst te Bakkum weer een Benefietsconcert. Voor het derde jaar doet team CAL mee met Alpe d'HuZes en ook dit jaar hebben zij als actie een Benefietsconcert. Deze avond treedt de feestband Goet-Foud geheel belangeloos op. Deze vijfmans formatie, met zange res Leonie, heeft een enorm modern en breed repertoire en zet overal de zaal op zijn kop. Ze spelen de meest recente nummers uit de top 40 maar natuurlijk ook de all time classics komen aan bod. Samen met Dj Sjoerd Bakker, die ook belangeloos klaar staat voor team CAL, gaan ze er een geweldige avond van maken. De aanvang is 21.00 uur en het feest duurt tot 01.30 uur. Hotel Borst stelt ook zijn zaal en personeel beschik baar om er weer een geweldige avond van te maken. De toegang (vanaf 16 jaar) is 10,-. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Hotel Borst, Cosmo Hairstyling Castricum, Gerda Burgering, tel. 072-5053612, Rob Kramer, tel. 072-5338367 of via de teamleden van team CAL, www. teamcal.nl, en aan de zaal. EGMOND - 'Wandelen is het beste medicijn', schreef Hippocrates. Wandelen geeft rust en ruimte in uw hoofd, brengt u in contact met uw lichaam, het ontwaakt de crea tiviteit en helpt u tot oplossin gen te komen. Na een aantal eenvoudige bewe gingsoefeningen en een korte meditatie in de kapel wandelt men acht kilometer in stilte over het Monnikenpad in Egmond Binnen. Wie wil kan daarna een zelf meege brachte lunch nuttigen. Datum: 24 april. Aanvang: 10.00 uur. Kosten 8,- per persoon. Graag wel even van te voren reserveren: info@simoneawhina. com of tel. 06-27145269. Andere data: 8 mei, 1 en 15 juni. Voor meer informatie www.simoneawhina. com.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 17