Ontdek de leukste en gezelligste sport van Nederland Daisy Wolf behaalt derde plaats kunstrijden Turnsters GTH turnen regiokampioenschap feffiriHBQ msmmSB SPORT 21 INGEZONDEN MEDEDELING De Foresters 2 kampioen Triatlon Dorssports HSV Di Kampioen UITKIJKPOST 17 APRIL 2013 HEILOO - Zondag begon zeer goed voor De Foresters: het tweede team werd kampioen van de tweede klasse A en speelt dus het komende seizoen 2013 - 2014 in de reserve eerste klasse. Een geweldig resultaat voor trainer- coach Gerard van Stralen en zijn jonge elftal. Daarna betrad het eerste team het veld voor de wedstrijd tegen FC Purmerend, een wedstrijd die startte met een minuut stilte ter nagedachtenis aan de vrijdag overleden Cees Vos. Of het kwam door het ont breken van enkele jongens, vooral in de middenlinie, of door andere oorzaken; het werd een van Foresters-zijde slechte wedstrijd. De Foresters kwam nog wel op een voorsprong. Nadat Bert Inecia op de lat had geschoten, krulde Tim van Gelder even later de bal keurig in het doel: 1-0. Met deze stand kwam ook de rust. Hierna lukte er vrijwel niets meer bij De Foresters en kon FC Purmerend doelman Laagland twee maal pas seren, met welke 1-2 stand dan ook het einde kwam. HEILOO - Bij Dorssports is op zaterdag 20 april een triatlon ter introductie van het buitensport programma die Dorssports in de zomermaanden wil aanbieden. De triatlon is voor iedereen op zijn/haar eigen niveau! Iedereen is welkom, zowel leden als niet- leden. Degene die de meeste rondes aflegt wint een kwartaal gratis sporten. Na afloop is er een gezellige BBQ en feestavond. Kosten zijn 10,- voor deelname inclusief de BBQ. Inschrijven bij de receptie van Dorssports, www. dorssports.nl. HEILOO - HSV Dl is afgelopen zaterdag kampioen geworden in de eerste klasse 01. Een unieke pres tatie van deze talentvolle groep. Met nog twee wedstrijden te gaan zijn ze niet meer in te halen. Uit twintig wedstrijden werden vijftig punten behaald. Er werden maar liefst 59 doelpunten gescoord met mooie aanvallen. Door goed samen te verdedigen konden de tegenstanders er tot nu toe nog maar zes doelpunten in krijgen. Vlnr: Eric Pel, Marnix de Vries, Thomas Sikkens, Quinten Dekkers, Idse van der Horst, Dave Herts, Martijn Challa, Jort Pel en Peter Challa. Gehukt van links naar rechts: Rob Metzelaar, Pim Koopman, Jens van der Flier, Scott Metzelaar, Nathan Harlaar, Diek van der Sluis en Max Waterman. Aangeleverde foto Donderdagavondcompetitie van de Heilooër bridgeclub Lijn A: Margareth de Bruyckere Nel Stark, 2 Columby Coebergh Kees Tiel, 3 Joop Boukens Johan Neefjes. Lijn B: Riet Koot Bob Koot, 2 Thea Rey 8c Ton Rey, 3 Marie-Louise van Wiechen 8c Pieter van Wiechen. Lijn C; 1 Flora Martini 8c Ineke de Waard, 2 Peter Lampe 8c Joop Muller, 3 Corrie de la Porte 8c Theo de la Porte. Bridgeclub 't Oosthonk De uitslagen van woensdag 10 april: A. Lijn 1. G. Bes - H. Uijl 58,85% 2. J.v.Gorkum - P.v. Lochem 58,33%, 3.J. Tromp -V. Huiberts 52,88% 4. A. Kemper - J. Huting 51,75%. B. Lijn 1. A. Dijkmen - M. Orij 62,50%, 2. Fam. Admiraal 61,67%, 3. M. Oostelbos - J. Menger 57,50% 4/5 Fam Woldendor - J.v. leeuwen - Leny Kooy 55%. Damesbridgeclub Sans Atout De uitslagen van 10 april: A-lijn: ï.ds Erkamp - Claus en vd Viies - Weehuizen 58,33; 2. Valk - Vos 57,81. B-iijn: 1. ds 1. Flommes - vd Linden 65,10; 2. v. Toornburg - de Vries 58,33, C-lijn: 1. ds Kuiper - Flaan 65,97; 2. Velu - Elte 63,19. Bridgeclub Sans Atout De uitslagen van de maandag 15 april gespeelde wedstrijden zijn als volgt: A-lijn 1. fam. v. Diepen 59.2, 2/3. Mantel - de Ruijter de Wildt 8c fam Willemse 57.5,4. Vecht - Schouten 53.8; B-lijn: 1. Sanders - Flekker 65.1, 2. fam. de Rave 59.7,3. Mak-v. Duijn 57.2,4. Flellemons - de Vries 52.9; C-lijn 1. Hoff - de Vries 58.9, 2. Kuiper - Witting 57.1, 3. fam. Geels 56.6, 4. Bakker - Kooij 54.2; D-lijn 1. fam. Klaase 68.5, 2. Krumperman Schuijt 62.04, 3- fam. Reitsema 54.6. HEILOO - Het Nederlands honkbalteam leek na een sensationele wereld titel in 2011 goed op weg om dit kunstje deze maand nogmaals te herha len. Helaas struikelde Oranje in de halve finale over de nieuwe wereldkam pioen uit de Dominicaanse republiek maar voor even waren er weer wat meer Nederlandse ogen gericht op één van de meest leuke sporten die er is: honkbal! Ook in Heiloo wordt een serieus balletje geslagen. Double Stars werkt aan een prachtig nieuw honkbal veld dat, hopelijk, halverwege het komende seizoen gereed is. Het eerste honkbalteam speelt op hoog niveau en er komen daarnaast nog drie honkbalteams, junioren, aspiranten, flink wat pupillen en een G-team, voor mensen met een verstandelijke beper king, in actie. Op elk niveau kan er gehonkbald en daarnaast natuurlijk ook gesoftbald worden. Een club die graag een springplank wil zijn voor jongens die 'het hoogst haalbare wil bereiken dat er voor mij in zit' maar waar ook recreantenteams gezellig op vrijdagavond een gemoedelijk wedstrijdje spe len. Een club ook die graag toeschouwers wil uitnodigen komend seizoen eens een honkbalwedstrijdje te komen kijken vanaf het riante terras! TURNEN HEILOO - Zaterdag 13 april kwamen vier turnsters van GTH in actie op de regiokampioen schap van de vijfde divisie. In de ochtendwedstrijd kwam jeugd 1 turnster Brechtje van Haneghem in actie, zij heeft een goede wedstrijd geturnd. Op de balk was zij zeer sta biel (10.30), ook aan de brug was Brechtje sterk, een perfect geturnde oefening leverde haar een 11.15 op! In wedstrijd twee turnden Veerle Serrarens (pupil 2) en Emma Henriet (jeugd 2) him wedstrijd, beide dametjes hebben een prima wedstrijd gedraaid. Zowel Veerle (11.20) als Emma (10.60) hebben beide een goede vloeroefening geturnd. Op sprong wist Veerle een mooie overslag neer te zetten, zij kreeg hier dan ook een 11.90 voor. Als laatste kwam junior turnster Patricia Mulder in actie, net als de andere meiden heeft ook Patricia een goede wedstrijd geturnd. Zowel op balk als op sprong wist Patricia keurige cijfers neer te zetten. Voor een sterke half in half uit op sprong kreeg zij een 11.90 en voor een stabiele balkoefening een 10.15! Kortom mooie resultaten voor deze turnsters, Emma heeft zich geplaatst voor het districtkampioenschap. v.l.n.r. Emma, Brechtje Veerle. Aangeleverde foto KUNSTSCHAATSEN HEILOO - Zaterdag 13 april heeft plaatsgenoot Daisy Wolf (12 jaar) de derdeplaats behaald in de categorie aspiran ten tijdens het gewestelijk kam pioenschap kunstrijden. Dit kampioenschap vond plaats op de ijsbaan van Hoom. De beste rijders en rijdsters uit het gewest Noord Holland en Utrecht mochten hier aan deelnemen. Voor Daisy een mooi afsluiting van het afgelopen seizoen en de klasse aspiranten. Komende winter zal ze in de offi ciële KNSB klasse Proms-B gaan starten. Ze heeft hiervoor het afge lopen seizoen deelname afgedwon gen door het behalen van diverse KNSB-testen. Daisy komt uit voor de Alkmaarsche IJs Club (AIJC) en traint door in Hoorn tot en met jimi. Vervolgens zijn er in de zomer trai ningen in Heerenveen, Dordrecht en Amsterdam. Haar eigen ijsbaan Alkmaar zal pas in oktober weer open gaan. Daisy Wolfs in actie. Aangeleverde foto ftrNfSniiii'iiiAiiS

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 21