Workshop HSV Limmen Zevenklapper voor Vredeburg Effect scoort in recreatiecompetitie Terriërs stunt tegen Amsterdam SPORT 25 Funakoshi goed voor eremetaal Red jezelf brevetten bij Zwembad Loos Vader en zoon in het eerste elftal van HSV UITKIJKPOST i 7 APRIL 2013 www.itosu.nl HEILOO - De karateka's van Funakoshi waren bij het Itosu Open toernooi in Waalwijk goed voor maar liefst 18 ereplaatsen in de verschillende leeftijdsgroepen. Ook de afdeling Heiloo van Funakoshi was met Fabrice en Orsine de Boer van de partij. Bij de meisjes junioren liet de 16-jarige Orsine zien dat zij in deze categorie een klasse apart is. Zonder een punt tegen te krijgen bereikte ze de finale, die ze vervolgens met 5-0 naar zich toetrok. Bij de heren bereikte Fabrice eveneens de finale om deze verras send te verliezen van de Rotterdammer Wouter Deijl. Wel winst was er voor de Boer bij de teamwedstrijden, waarin hij samen de gebroeders Fung het goud veroverde. Aangeleverde foto HEILOO - Woensdag 10 april was het vroeg in de ochtend al druk bij zwembad Loos. Bijna veertig kinderen stonden in T-shirt, korte broek en water schoenen klaar om te laten zien dat ze zich zowel op him buik als op him mg al goed in het water kimnen redden. Ze hebben dan ook allemaal him 'Red jezelf - brevet dik verdiend. De geslaagden zijn: Tesore Goedkoop, Luuk Niesten, Summer Bleeker, Lieke Hopman, Bram van den Bosch, Vince Weening, Maud Geels, Milan Groenveld, Bart Oort, Stan Helmstrijd, Bram Kaan, Dana Boesten, Aidan de Jong, Fleur van Baar, Lisanne Jonker, Tirno Wolven, Sem Nienhuis, Sarah Ligthart, Lennard Masclee, Marissa Buis, Femke Scheepstra, Quamar Mohamed, Manuel van der Horst, Robin Romelingh, Lynn Laks, Anna Dijcks, Teim van Beek, Syb Dekker, Robin Valkema, Anne Sophie Salgado da Matta, Joep Nij backer, Johan van Dorsten, Jente de Geus, Stan de Laleijne, Dewi Belleman, Juul Groot, Rahim Hanbali, Vince Komen, Pelle Koster. HEILOO - Afgelopen zondag speelden vader Martin en zoon Jesper de Vré samen in het eerste elftal van HSV. Aangezien er te weinig wisselspelers waren, had de trainer gevraagd of Martin wissel wilde zitten. De scheidsrechter keek wel vreemd op toen hij de geboortedatum op het wedstrijdformulier zag. Zelf heeft Martin heel wat jaren in het eerste van zowel De Foresters als HSV gespeeld. En toch wel heel bijzonder om met je zoon van 17 in het eerste te mogen voetballen, dat gebeurt niet vaak. Martin viel in de 75ste minuut in en binnen een minuut scoorde hij al met een knappe kopbal, tien minuten later tekende hij voor zijn tweede doelpunt. Zoon Jesper scoorde eenmaal. Aangeleverde foto 05 - - HENGELSPORT HEILOO Hengelsportvereniging Limmen en haar jeugdafdeling Samen Beet houden op vrijdag 19 april een workshop 'kennis van de hengelsport'. Voor de vissers die graag wat meer willen weten, maar vooral voor hen die hun kind of kleinkind kimdig willen begeleiden tijdens wedstrijden. De workshop gaat over de vaste hengel en bijvoorbeeld het maken van een tuigje, lokvoer, het juist behandelen van de gevangen vis. De deelname is gratis, de loca tie is de kantine van het zwembad Dampegeest en het is van 19.30 tot 21.30 uur. De workshop wordt gege ven door gediplomeerd vismeester Rien Faasse. Opgeven kunt u tot donderdag avond bij Peter van der Heijdt, 072- 5051056 of 06-27872854 of per mail naar peter@samenbeet.nl. SCHAKEN LIMMEN - Het eerste en het tweede achttal van SV Vredeburg de laatste bondswed strijden van het schaakseizoen. Op vrijdag speelde Vredeburg 1 tegen Het Paard van Ree uit Wijk aan Zee. Het tweede team ging op dinsdag op bezoek bij het sterke Koedijk 2. Vredeburg 1 - een middenmo ter in de competitie - ontving Het Paard van Ree dat al gedregadeerd is. Om het krachtsverschil nog eens te benadrukken, werkten de Limmers toe naar een daverende score. Op de borden van Bob Stolp, Jos Admiraal, Harold Ebels, Ed Stolp, Jaap Limmen, Cees Dinkla en Gertjan Hafkamp vielen de volle pimten als rijpe appelen van de boom. Alleen Bert Hollander moest een remise toestaan. De kletterende 7,5-0,5 vormde een mooie afslui ting van de bondseompetitie. Bij het duel van Vredeburg 2 was een omgekeerd evenredig verhaal aan de orde. Het reeds gedregadeerde Vredeburg 2 kreeg hem van runner up Koedijk 2 nog eens flink inge peperd. Alleen Robert Termes - op het eerste bord nota bene - wist zijn sterke tegenstander een hallje te ontfutselen. Dick Aafjes, Jan Levering, Hidde Ebels, Remi Aaljes, Marlies Sturk, Bert van Diermen en Nico Pepping konden het allen niet bolwerken. Met de 0,5-7,5-nederlaag wordt Vredeburg 2 uit zijn lijden verlost en mag volgend seizoen in de vierde klasse gehoopt worden op meer gelijkwaardige tegenstandei's. In ronde 24 van de interne compe titie zorgde Paul de Ruijter voor een gedenkwaardig moment door Jan Brantjes, die zijn concentratie even kwijt was, 'mat achter de paaltjes' te zetten. Dylan de Vries zorgde voor een pimtgave overwinning door Marc Voorwalt die te onvoorzichtig opende in twaalf zetten naar mat te spelen. Komende zaterdag vindt als sluit stuk van de sehaakopleidingen bij SV Vredeburg het jaarlijkse schaak- examen plaats. VOLLEYBAL HEILOO - Inmiddels zijn de einduitslagen in de recrea tiecompetitie van het volley bal bekend. Deze competitie wordt al jarenlang in sporthal 't Vennewater gespeeld. Behalve uit Heiloo doen teams uit Castricum, Akersloot, Limmen, Egmond, Bergen, Schoorl en Alkmaar mee. Effect was dit sei zoen heel succesvol, want in de beide afdelingen werd een team van de vereniging kampioen. Heren 1 eindigde op de slotdag bovenaan, net als het team van dames 2. Dat leverde twee mooie bekers op en een lange, gezellige avond in het sportcafé. De winnende teams strij den op 23 april in Heerhugowaard om de supercup. Het team van dames 2 eidigde op de slotdag bovenaan. Dat lever de een gezellige avond op in het sportcafé. Aangeleverde foto HOCKEY HEILOO - Het vrouwenteam van de Terriërs stuntte afgelopen zondag met een zwaar bevoch ten gelijkspel tegen de nummer 2 van Nederland, Amsterdam. Het gelijkspel werd gevierd als een overwinning. Dat mocht ook best. Het team had hard gevochten en het punt was dik verdiend en broodnodig. Terriërs kreeg aanslui ting bij mededegradatiekandidaat Nijmegen dat dit weekend verloor. Terriërs speelde geconcentreerd, werkte hard en vermeed in de eer ste helft al te opportunistisch spel. De kansen waren evenwichtig ver deeld. In de tweede helft was er een waar 'geel' offensief, dat met wat meer geluk een of twee doelpunten had kimnen opleveren. Amsterdam, met technisch vaardige en snelle internationals, kreeg een reeks straf- eoneems, maar Terriërsdoelvrouwe Laura Hakvoort bleek weer eens goud waard. Zelfs in de allerlaatste minuut bleek zij niet te passeren. Trouwens, de hele ploeg verdien de een compliment. Dit keer dus gerechtigheid met een belangrijk pimt - twee weken geleden werd ook al topploeg Laren verslagen - in een bloedstollende wedstrijd. Dat zullen de laatste drie partijen van de competitie ook zijn. Het team had hard gevochten en het punt was dik verdiend en broodnodig. Foto: Ben Haeck

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 25