contact 5 Het dorp in gesprek Gewijzigde openingstijden 11 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Afval en milieu Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST i MEI 2013 Nadat op dinsdag 16 april de maatschappelijke organi saties in Heiloo met elkaar over de toekomst van Heiloo spraken, was het dinsdag 23 april de beurt aan de inwo ners. In de Ter Coulsterkerk ging jong en oud met elkaar in gesprek tijdens de Dorpsdialoog. Vier mogelijke toe komstbeelden werden met elkaar besproken. Men dacht na over het meest en minst waarschijnlijke toekomst beeld en het meest en minst wenselijke toekomstbeeld voor Heiloo. Flashmob Tijdens het gevarieerde en interactieve programma verraste het Jeugdtheater van Heiloo de aanwezigen met een heuse flashmob. De jonge theaterspelers hadden zelf een lied en een dans ingestudeerd over hun beeld van de toekomst in Heiloo. Kracht van Heiloo Burgemeester Hans Romeyn dankte alle aanwezigen voor hun inzet en zei: "Met elkaar maken we de toekomst van Heiloo. Dit is voor mij de kracht van Heiloo. Een toekomst visie is in Heiloo niet alleen van de gemeente, die is van iedereen." Toekomstvisie 2030 De gemeente verwerkt nu alle reacties van inwoners op de Dorpsdialoog en maakt er één geheel van. Op de tweede Dorpsdialoog op 19 juni kunt u het eindresultaat zien: de Toekomstvisie 2030. Tussentijdse resultaten staan op www.heiloo.nl/toekomstvisie2030. De gemeenteraad neemt er voor de zomer een besluit over. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Ontwerpvergunning Vanaf 2 mei liggen ter inzage de aanvraag en de ontwerpbeschik king van Gashandel Zoon Heiloo BV, Kanaalweg 15 te Heiloo. Op 31 maart hebben wij een aanvraag ontvangen van de exploitant voor een veranderingsvergunning van het aspect milieu als bedoeld in artikel 2.6 van de Wet algemene bepalingen omgevings- recht (Wabo) voor het veranderen van de inrichting. De verandering betreft: - wijzigen van het voorschrift 5.3.1 van de revisievergunning van 4 sep tember 2012; - buiten gebruik stellen van de Opslag 17a tot en met 17 c. Burgemeester en wethouders zijn van plan deze vergunning onder voorschrif ten te verlenen. Ter inzage De stukken behorende bij de aanvraag liggen van 2 mei tot en met 13 juni gedurende zes weken ter inzage bij de informatiebalie in het gemeentehuis. Zienswijze Uw schriftelijke zienswijze kan gedu rende zes weken worden ingediend bij het Dagelijks Bestuur van de Milieudienst Regio Alkmaar, Postbus 53, 1800 BC Alkmaar. In uw zienswijze kunt u vermelden of al dan niet uw persoonlijke gegevens bekend mogen worden gemaakt. Een gedachtewisse ling over het ontwerp van het besluit kan voor het einde van de inzageter mijn telefonisch worden aangevraagd. Wij verzoeken u dit vóór 6 juni te doen bij de Milieudienst Regio Alkmaar, mevrouw M. Tromp, telefoonnum mer (072) 548 85 19. De aanvrager wordt in de gelegenheid gesteld bij de gedachtewisseling aanwezig te zijn. Een ieder kan wel zienswijzen indie nen maar beroep wordt alleen nog toegekend aan belanghebbenden in de zin van art. 1:2 Algemene wet bestuursrecht (Awb): degene wiens belang rechtstreeks bij een besluit is betrokken. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Rijvordt van de Milieudienst Regio Alkmaar, tele foonnummer 072 548 84 67. Melding milieuneutraal veranderen van de inrichting Burgemeester en wethouders maken bekend dat ingevolge artikel 2.1 lid 1 onder e en artikel 3.10 lid 3 van de Wet algemene bepalingen omgevings- recht (Wabo) een melding is ontvan gen van Gashandel Zoon Heiloo B.V., Kanaalweg 15 te Heiloo. Deze melding betreft het verplaatsen van een aantal installatieonderdelen, het verwijderen van een deel van het opslaggebouw, de locatie van de brandblusmiddelen en locatie van het leidingwerk. Deze veranderingen lei den niet tot meer milieubelasting dan op grond van de vergunning is toege staan. Ook leiden de veranderingen niet tot een andere inrichting dan waar voor de vergunning is verleend. Op grond hiervan besluiten wij de melding te accepteren. Ter inzage Het besluit ligt van 2 mei tot en met 13 juni zes weken ter inzage in het gemeentehuis van Heiloo bij de infor matiebalie. Zienswijzen Eventuele zienswijzen tegen dit besluit kunt u schriftelijk indienen vóór 14 juni bij het Dagelijks Bestuur van de Milieudienst Regio Alkmaar, Postbus 53, 1800 BC te Alkmaar. Belanghebbenden die tegen dit besluit zienswijzen hebben ingediend kunnen tevens een verzoek om voorlopige voorziening indienen. Hiervoor is grif fierecht verschuldigd. Het verzoek schrift moet worden gericht aan de voorzitter van de Rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Bij het verzoek schrift moet een afschrift van het bezwaarschrift worden overlegd. Het besluit wordt pas van kracht nadat op voornoemd verzoek door de Rechtbank Alkmaar is beslist. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Rijvordt van de Milieudienst Regio Alkmaar, tele foonnummer 072 548 84 67. Ontheffing verbranden hout Timmerdorp Burgemeester en wethouders hebben besloten ontheffing te verlenen voor het verbranden van hout na afloop van het Timmerdorp op vrijdag 16 augus tus. Dit doen zij op grond van artikel 10.63 van de Wet milieubeheer en passend in het lokale beleid voor het verbranden van afvalstoffen buiten een inrichting. Zienswijze Als u een zienswijze wilt indienen over dit besluit, dan kunt u dit binnen twee weken na publicatie van dit besluit doen tot uiterlijk 15 mei. U kunt uw zienswijze indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw J. Oomen van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke ordening en Milieu, tele foonnummer 072 535 67 59. Op donderdag 9 mei, Hemelvaart, zijn het gemeentehuis en de afvalbrengplaats gesloten. Legen rolemmers De grijze rolemmers die op 9 mei geleegd zouden worden, legen we op maandag 6 mei.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 11