Heiloocontact Dodenherdenking in Heiloo Meer informatie? Bel! nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Burgerzaken i MEI 2013 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur Op zaterdag 4 mei houden wij ook in Heiloo de jaarlijkse Dodenherdenking U kunt meelopen met de Stille Tocht vanaf de hoek Bergeonstraat/Holleweg naar het monu ment 'De Man van Vught' aan de Frederika's Hof, waar wij twee minuten stilte in acht nemen. Voorafgaand is in de Ter Coulsterkerk een oecomenische dienst. En na afloop kunt u een herdenkingsconcert in de Witte Kerk bijwo nen. Hieronder leest u het volledige programma van de herdenking. Vlaggen halfstok Vanaf 18.00 uur hangen de vlaggen van alle openbare gebouwen halfstok. De vlag blijft tot zonsondergang halfstok. Het halfstok houden van de vlag doet recht aan het ingetogen karakter van de avond van de vierde mei, waarbij respect en herinnering voorop staan. Ook particulieren worden verzocht deze gedragslijn te volgen. Programma van de dodenherdenking De oecumenische viering in de Ter Coulsterkerk begint om 19.00 uur. De viering is afgelopen om 19.30 uur, zodat bezoekers kunnen aansluiten bij de Stille Tocht. 19.40 uur: start van de Stille Tocht vanaf de hoek Bergeonstraat/Holleweg. 20.00 uur: twee minuten stilte Na het spelen van 'The last post' door een solist van Eensgezindheid wordt twee minuten stilte in acht genomen. Hierna worden de coupletten één en zes van het Wilhelmus gezongen, begeleid door Harmonie Caecilia. Na het zingen van het Wilhelmus kunnen de aanwezigen bloemen leggen bij het monument. Wij verzoeken u vriendelijk de plastic verpak king van de bloemen te verwijderen. 20.10 uur: toespraak burgemeester tot ca. 20.20 uur. 20.30 uur: aanvang herdenkingsconcert in de Witte Kerk Zoals gebruikelijk vindt hierna een korte herdenkingsbijeen- .r-: komst plaats in de Witte Kerk. De bijeenkomst begint om ongeveer 20.30 uur. Dit keer verzorgen pianist Gerard Boeters en fluitist Roel Stern het programma. Zij spelen werken van Maurice Ravel, Rudolf Escher, Frédéric Chopin en Frank Martin. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een mede werker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u Bouwen en wonen contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Ontwerpbestemmingsplan Holleweg 50A Burgemeester en wethouders maken bekend dat met ingang van donderdag 2 mei voor een periode van zes weken het ontwerpbestemmingsplan Holleweg 50A ter inzage ligt. Grondslag: Wet ruimtelijke ordening Doel van het plan Het planologisch-juridisch mogelijk maken van de bouw van één grond gebonden woning op het perceel Holleweg 50A te Heiloo. Met de bouw van één woning wordt aangesloten op de aanwezige structuur van het bebou wingslint aan de Holleweg. De woning zal grondgebonden zijn, met de voor gevel gericht op straat, rooilijn voegend aan de bestaande bebouwingsstruc tuur van de Holleweg. Bij de woning is ruimte voor het parkeren van een auto op eigen terrein. Bij het opstellen van het ontwerpbestemmingsplan is qua systematiek en opbouw rekening gehouden met alle reeds geactua liseerde bestemmingsplannen van Heiloo. Ter inzage U kunt het ontwerpbestemmingsplan met de bijbehorende stukken vanaf donderdag 2 mei tot en met woensdag 12 juni inzien tijdens openingstijden bij de informatiebalie in het gemeen tehuis en in de Openbare Bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo. Het ont werpbestemmingsplan is ook in te zien op de website van de gemeente www. heiloo.nl bij buurt, ruimtelijke ordening en dan onder bestemmingsplannen. Daarnaast is het ontwerpbestemmings plan raadpleegbaar op de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl/ NL.IMR0.399.bpHolleweg50A-0301 Zienswijzen Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder naar aanleiding van het ontwerpbestemmingsplan schriftelijk of mondeling een zienswijze naar voren brengen bij de gemeente raad. Uw schriftelijke zienswijze kan worden gericht aan de gemeenteraad van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wij verzoeken u boven aan de brief te vermelden 'zienswijze op het ontwerpbestemmingsplan Holleweg 50A. Als u gebruik wilt maken van de mogelijkheid een mondelinge ziens wijze naar voren te brengen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met de afdeling VROM, telefoonnummer 072- 5356746. Voor zowel de schriftelijke als monde linge zienswijze geldt, dat gemotiveerd moet worden aangegeven op welke onderdelen van het ontwerpbestem mingsplan de zienswijze betrekking heeft. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L. Bas van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, telefoonnummer 072 535 67 46. Hogere geluidswaarde Ontwerp-besluit tot vaststelling hogere geluidswaarden vanwege wegver- keerslawaai van de Heerenweg ten behoeve van het ontwerpbestemmings plan Holleweg 50A (om de bouw van één woning mogelijk te maken). Burgemeester en wethouders van Heiloo zijn voornemens om op grond van artikel 83 van de Wet geluidhinder een hogere geluidswaarde vanwege wegverkeerslawaai (50dB) vast te stel len ten behoeve van één geprojecteer de woning aan de Holleweg 50A in het gelijknamige ontwerpbestemmingsplan. Ter inzage U kunt het ontwerp-besluit vanaf don derdag 2 mei 2013 tot en met woens dag 12 juni 2013 inzien tijdens de openingstijden bij de informatiebalie in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Heiloo en in de Openbare bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo. Het ontwerp-besluit is ook in te zien op de website van de gemeente www.hei- loo.nl bij buurt, ruimtelijke ordening en dan onder bestemmingsplannen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder naar aanleiding van het ontwerp-besluit schriftelijk of mondeling een zienswijze naar voren brengen bij burgemeester en wethou ders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wij verzoeken u boven aan de brief te vermelden 'zienswijze op het ontwerp-besluit hogere geluidswaarden ontwerpbestemmingsplan Holleweg 50A'. Als u gebruik wilt maken van de mogelijkheid een mondelinge ziens wijze naar voren te brengen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 46. Voor zowel de schriftelijke als monde linge zienswijze geldt, dat gemotiveerd moet worden aangegeven op welke onderdelen van het ontwerp-besluit de zienswijze betrekking heeft. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L. Bas van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, telefoonnummer 072 535 67 46. Ontvangen aanvragen omgevings vergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de hieronder vermelde aanvraag om een omgevingsvergun ning is ontvangen: Handelsweg 7, zaaknr. 13 04162 veranderen van het kozijn in de voorgevel ontvangen: 22 april 2013 Swanendael 1, zaaknr. 13 04157 verplaatsen van de uitweg ontvangen: 19 april 2013 Van Vladerackenlaan 12, zaaknr. 13 04057 vergroten van de woning ontvangen: 19 april 2013 Burgerlijke stand tot en met 26 april Geboren Sabine Kosters d.v. D.A.J. Kosters en B.J.M. Bruin Fee Molenaar d.v. L.D.P.J. Molenaar en B.C.M. Swart Nova E. Nijman d.v. F.P.A. Nijman en M. Bohnen Jim M. van der Veek z.v. R.P. van der Veek en C. Visser Huwelijksaangiften aangiften gereg. partnerschap D.J. Vermeulen en C. Zhang M.J. Berger en E. van Hemert A. de Vries en K.L. de Reuver Overleden J.P.M. Borst C.J. Vos G.G.M. Engelenberg ev Holman T.L. Kohlman ev van der Klis A.M.L. Hemels ev van Dijl J.P. van Beek T.T.N. Ang wv Gort R.N. Morel J. Bruin wv Schouten www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 12