Effect jongens A voor de vierde keer kampioen Sjoelclub Heiloo sluit seizoen 2012-2013 af Survivalweekend bij Scouting Rurik Milosj van Renesse op eenzame hoogte SPORT 19 HSl/ Minipupillen I kampioen dal" zoeken we op WWW. HSV E6 voorjaarskampioen UITKIJKPOST i MEI 2013 HEILOO - Onze (winter)kampioenen op een zomerse dag: HSV Minipupillen I. V.l.n.r. boven: Frank, Arjan, Kas, Kevin, Johan, Hidde, Vince, Henk. V.l.n.r. onder: Senne, Luuk, Joshua, Nick, Joey, Dobbe. Aangeleverde foto. HEILOO - Het jongens A- team van volleybalvereniging Effect behaalde met ruime voorsprong de kampioenstitel in de voor jaarscompetitie van de jongens A -klasse regio West. Het was niet hun eerste kampi oenschap, maar liefst het vierde in vijf jaar tijd. Begonnen in de C - klasse met een eerste plaats, deden ze dat bij de jeugd B in twee ach tereenvolgende seizoenen nog eens over. Bij de A - jeugd werd in de laatste voorjaarscompetitie dus de vierde titel veroverd. Het is meteen een afscheid van de jeugdafdeling van de Nederlandse Volleybalbond. Volgend seizoen gaan ze verder als eerste mannenteam in de senio renafdeling. Het bestuur is terecht trots op het team en zette de spe lers vorige week maandag onder applaus van veel aanwezige leden in het zonnetje. De voorzitter, Peter Kraakman, deelde medailles uit en bloemen, waarna met een feestje in het sportcafé van Het Vennewater de huldiging werd besloten. Staand: Roel Welling, Eric Verver, Michael Velzeboer, Twan Morsch, Simon Noten, Peter Busink (coach). Hurkend: Kiefer Herman, Daniel Velzeboer, Joeri Vonk. Aangeleverde foto HEILOO - Donderdag 25 april heeft Sjoelclub Heiloo het sei zoen 2012-2013 afgesloten. Mevrouw M. Klaver is clubkam pioene geworden. Haar wed strijdpuntental is 45. Het nieuwe sjoelseizoen begint op donderdag 5 september om 19.45 uur in Het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, Heiloo. Voor informatie kimt u bellen naar tel. 072-5339775 of e-mail mc.kaandoip@quicknet.nl. De eind uitslagen van seizoen 2012-2013 zijn als volgt. Ere klasse: 1. mevrouw R. Kaandorp 136.0, 2. De heer Th. Kaandorp 132.9, 3. Mevrouw M. Klaver 122.8. A. klasse: 1. Mevrouw E. Kraakman 118.3, 2. Mevrouw G. Nieuwenhuis 116.5, 3. Mevrouw T. Spijker 114.5. B. Klasse: 1. Mevrouw I. Klop 113.9, 2. De heer B. Schoenmaker 113.0, 3. Me wouw T. Leussink 112.6. C. klasse: 1. Mevrouw C. Bergman 104.7, 2. Mv. A. Bult 101.9. Bridge Club 't Oosthonk HEILOO - Uitslag van woensdag 24 april: A. Lijn 1. D. de Kierk- J. Beerse 62,92% 2. H. Koomen - A. Kuik 58,33% 3. G. Bes - H. Uiji 57,08%, 4/5. Fam. Haanstra en L. Santifort - L. Eveieens 52,08%. B. Lijn 1. A. Bakker - T. Oostermeijer 63,02% 2. M. Oosteibos - J. Menger 57,29%, 3. J. v. Leeuwen - L. Kooy 52,08% 4. Fam. Oei 51,56%.. Voorjaarssiemkampioen de dames G. van Lochem en E. Motta. HEILOO - De donderdagavond editie in de reeks om de Alpe d' HuZes M.T.B.cup op het parcours aan de Pagenlaan in Limmen is een overtuigende winst voor Alkmaarder Milosj van Renesse geworden. Het grote veld had al direct geen antwoord op de start van de Alkmaarder. Alleen Egmonder Chris Kemp en de Alkmaarders Chris van Boxtel en Henk Louwe wisten nog lange tijd in het spoor van de geexplodeerde Van Renesse te blijven. Chris Kemp moest toch, na zich ronden lang, vastgebeten te hebben in het wiel van Henk Louwe zijn meerdere erkennen in de Alkmaarder. Dit gebeurde na het iedere keer ver snellen vanuit de venijnige boch ten, waarna Kemp zijn Waterloo vond. Toch wist Egmonder Kemp zijn inzinking te boven te komen en zijn derde plek op het podium veilig te stellen voor Chris van Boxtel op plek vier en Rob Kramer uit Heiloo op een verdiende plek vijf. Uitslag 1. Milosj van Renesse Alkmaar 2. Henk Louwe Alkmaar 3. Chris Kemp Egmond aan Zee 4. Chris van Boxtel Alkmaar 5. Rob Kramer Heiloo 6. Kees Pronk Limmen 7. John Wijnker Limmen 8. Dick Wester Alkmaar 9. Kevin Wester Alkmaar 10. Ton Kramer St. Pancras. HEILOO - Voor de welpen van Scouting Rurik stond in april een weekend volledig in het teken van survival, met volop uitdagende activiteiten. Ieder kind mocht een vader of moeder meenemen tijdens dit weekend. Zowel voor de kinderen als voor de ouders waren het twee dagen van bikkelen, maar allen wisten het weekend te overleven! Bij aan komst op vrijdagavond konden de kinderen (7 tot 11 jaar) niet meteen hun clubgebouw betreden, want ze moesten eerst een pittige test door staan. Iedereen werd gecheckt op fitheid en bezit van 'verboden' mid delen. Na de controle begonnen de welpen aan een vossenjacht. Volgens scoutingtraditie werd de avond afgesloten met een kamp vuur. Na overnachting in het clubge bouw aan de Kistemaker begon de zaterdag rustig met een knut- selactiviteit, om daarna een kilo meterslange survivaltocht te lopen door de Noorder- en Zuidemeg met onderweg diverse posten, zoals zaklopen en touwtrekken. Voor een deel van de barre tocht wer den kano's ingezet, afkomstig van Kanoverhuur Het Maalwater. Na een intensief stuk peddelen kwa men alle kinderen en ouders geluk kig met droge kleren uit de kano's en vervolgden zij de tocht te voet. Eenmaal teruggekomen bij het HEILOO - De jongens van de E6 hebben na de winterstop een fantastische prestatie geleverd door alle wedstrijden te winnen. Meer dan eens zijn ze met een achterstand de rust ingegaan, maar dankzij een geweldige wedstrijdmentaliteit hebben Jip Bende, Lucas ten Elzen, Lucas van der Horst, Stijn Hink, Piet Bot, Berend de Kooning, Koen Harkmans, Nick Herts en Bram van der Vegt dit telkens in winst weten om te buigen. HSV E6 is daarom terecht en verdiend kampioen geworden! Aangeleverde foto scoutinggebouw was er weinig tijd om op adem te komen, want men moest zelf een maaltijd bereiden, uiteraard op primitieve wijze. Na het avondeten werd het survival weekend afgesloten. Alle welpen bleken geschikt om mee te gaan op het zomerkamp in juli! Scouting Rurik is op zoek naar kandidaten die leiding willen wor den. Ben je 18 jaar of ouder, op zoek naar een leuke vrijetijdsbe steding op vrijdagavond en heb je affiniteit met kinderen, stuur dan een e-mail naar welpenleiding® scoutingrurik.nl. Voor de welpen van Scouting Rurik stond in april een weekend volledig in het teken van survival, met volop uitdagende activi teiten. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 19