m Schaakstrijd der generaties onbeslist Penaltybokaal bij De Foresters HZV het Vennewater Dames 1 krijgt Teddemans beker SPORT 21 Zonnige Sport en Speldag GTH SösSfe Usi fesg Meervogels D2 kampioen Limmen D5 kampioen UITKIJKPOST i MEI 2013 SCHAKEN LIMMEN - Op vrijdag 26 april speelde SV Vredeburg ronde 26 van de interne competitie. Daarmee is - vroeger dan ooit - een einde gekomen aan het schaakseizoen. Er werd nog flink geknokt voor een hoger plaatsje op de eindranglijst, in de schaduw van clubkampioen Bob Stolp. Bert Hollander greep de bron zen medaille door af te rekenen met Gertjan Hafkamp. De zilve ren positie was overigens voor de ijzersterke Pool Waldemar Mroz die in de eerste seizoenshelft zeer veel pimten veroverde, maar in de tweede seizoenshelft niet meer speelde vanwege terugkeer naar zijn vaderland. Ed Stolp won het duel tegen Jos Admiraal op voor hem kenmerkende wijze: hij ver dedigde zorgvuldig tegen de aanval van Admiraal, bereikte met kleine zetjes een voordeeltje en bouwde dit uit naar een glad gewonnen stel ling. Stolp finisht als vierde. Harold Ebels, die zich bediende van een dubieuze openingsvariant en ver loor van Bob Stolp, legde beslag op de vijfde plaats. Gertjan Hafkamp, Cees Dinkla, Jos Admiraal, Niels Hageman en Ronald van der Storm - in die volgorde - completeerden de top tien. Op de fantastische web site van SV Vredeburg staan trou wens alle uitslagen, ranglijsten en verslagen! In de subtop zorgden Jan Levering en Gijs Pouw voor een par tij van thriller-achtige proporties. Keer op keer leek Pouw een win nende stelling te hebben, maar even- zovele keren kroop Levering door het oog van de naald, om tenslotte nog te winnen via een uitstekende penning van het zwarte paard. Een mooi affiche vormde het duel tussen de talentvolle scholier Remi Aaljes en zijn vader Dick. Remi mocht niet verliezen om zijn vader - voor het eerst - voor te blijven op de rang lijst en dat lukte. De strijd der gene raties eindigde, na een complexe partij waarin veel materiaal op het bord bleef, in remise. In de B-groep behaalde Sewints Dahi met een bijna perfecte score het kampioen schap. Max Min en Jort Houben volgden met zilver en brons. In sep tember wacht SV Vredeburg weer een nieuw schaakseizoen. HEILOO - Onder ideale weers omstandigheden is zondag 14 april bij de Foresters de grote finale van de Ballorig Penaltybokaal gehouden. In de voorrondes waren van elk F, E en D-team 1 winnaar uitgeko men. In de finale streden deze win naars tegen elkaar en gingen de volgende spelers met elk een grote beker naar huis: Kees van de F8 bij de F pupillen, Malin (de enige dame van alle deelnemers!) van de E10 bij de E pupillen en Stefan van de D6 bij de D-pupillen. Op doel stond de keeper van de Cl van AZ, Sven Verswijveren. Het was een spannende strijd, mede door het goede keep werk van Sven Verswijveren. Naast de grote Naast de grote bekers voor de winnaars, kregen alle finalisten bekers voor de winnaars, kregen een mooie medaille. Aangeleverde foto alle finalisten een mooie medaille. LIMMEN - Limmen D5 maakte afgelopen zaterdag thuis op het hoofdveld met veel publiek de favo- rietenrol volledig waar door met grote overmacht te winnen van Vrone D6 en is hiermee kampioen geworden. Staand vlnr Eric Rozenbroek (leider), Remco Meijland, Jan Zoon, Maarten Straatsma, Iwan Winter, Moise van de Wal en Bas van de Wal (vlagger), Zittend Rick Hageman, Joris Twisk, Jens Rozenbroek, Ids Fopma, Pete Hunnekink, John Hageman (leider). Tom van der Velde, Aybek Addigerber. Niet op de foto Rohal Hanbali en Kevin Hes. Aangeleverde foto AKERSLOOT - Na een ongeslagen voorjaarscompetitie 2013, werd gisteren de kampioenswedstrijd Meervogels D2 - Koedijk D4 gespeeld. Met een waanzinnige uitslag van 12-0 waarvan twee gescoord door keeper Daan, was het kampioenschap een feit. Dit werd gevierd met een lekker patatje. Aangeleverde foto HEILOO - De jaarlijkse sport- en speldag van GTH was mede dankzij het mooie weer en de hulp van veel enthousiaste ouders een groot succes. Er werd naar hartenlust gerend, met water gespeeld en echt atletiek gedaan. De grote parachute onder leiding van Marjan Zandbergen is altijd erg in trek bij klein en groot. Maar ook de 'kleine' spelletjes in het bos zorgden voor veel plezier. Wie nog energie over had kon zich uitleven in het bosspel dat rond de Kattenberg plaatsvond. Aangeleverde foto te vieren! Om ongeslagen kampioen te worden moest er vrijdag nog wel gewonnen of gelijk gespeeld wor den dat deden onder toezicht van ouders en aanhang met 5-4 Best gaaf hoor, niet verloren dit jaar. We begonnen dit jaar twee klas sen lager dan vorig jaar dit omdat wij gezien onze leeftijd een stapje terug wilde doen, niet wetende dat we twee klassen naar beneden gin gen. We dachten laten we er dan voor gaan (het kampioenschap). Redden die 'oudjes' het nog? Voor sommige van ons team werd het de eerste keer dat ze kampioen worden dus werd het natuurlijk uitgebreid gevierd in het Vennewater onder de douche met een biertje in de hand. Supporters bedankt voor jullie steun in alle wedstrijden." Enige te ver melden noemenswaardigheden over dit team zijn: de gemiddelde leef tijd van de dames is 42! Resultaten: 18 x gewonnen twee keer gelijk gespeeld, aantal behaalde punten 36. Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd: voor 5,5, tegen 1,8, aan tal wedstrijden de nul gehouden:4. Meeste doelpunten in één wedstrijd gemaakt: elf. ZAALVOETBAL HEILOO - Na een lang seizoen mocht dames 1 van HZV het Vennewater afgelopen vrijdag 26 april de Teddemans kampi oensbeker in ontvangst nemen. „We waren drie weken hiervoor al kampioen geworden maar vonden het leuker en fijner om dit met ons volledige team en in het Vennewater Dames 1 van HZV het Vennewater mocht vrijdag de Teddemans kampioensbeker in ontvangst nemen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 21